Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Lista nr 4 - PIS

Ilość postów: 93 | Odsłon: 3726 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
             • Odp.: Lista nr 4 - PIS

              Ruscy agenci dziękują za odtajnienie. Mają niezły ubaw. Myślałem, że po Macierewiczu nie może być już gorzej. Nie znałem jeszcze Błaszczaka.

              Szable w dłoń i na koń! :)

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
             • Odp.: Lista nr 7 - PIS

              Pis-u nienawidzę za hipokryzję, łgarstwo i podwójną moralność. Za to, że Jarosław Kaczyński, który nigdy nie miał żony i dzieci, wchodzi na mównicę i grzmi, że będzie bronił polskich rodzin. A w tym samym czasie dzieje się w naszym kraju to, co się dzieje. Prawdopodobnie ten człowiek ma już demencję starczą i nic innego nie jest w stanie powiedzieć. Trzyma się rękami i nogami tego, czego kiedyś się nauczył. A największy krakowski hipis – facet, do którego niemalże się modlono – Pies, czyli niejaki Ryszard Terlecki, liże mu d**ę. To kolejny alfa, który wchodzi w tyłek prezesowi.

              Myśmy wyszli z komuny, ale komuna nie wyszła z nas. Różnica jest taka, że w PRL-u społeczeństwo nienawidziło władzy, a dziś część ludzi ją kocha. Mało tego, uważa się za patriotów. Chciałem tylko przypomnieć, że patriotyzm, który opiera się na tym, że oczekujemy czegoś od państwa, nie jest żadnym patriotyzmem. Nie pytaj o to, co możesz dostać od Polski, tylko o to, co możesz jej dać. Prawdziwy patriotyzm polega na tym, że robisz to, czego ojczyzna od ciebie oczekuje, a nie odwrotnie. Dziś żyjemy w czasach patriotyzmu 500 plus. Patrioci wstają z kolan i stają z wyciągniętą ręką w kolejce po zasiłek. Powtórzę raz jeszcze za Piłsudskim: piękny kraj, tylko ludzie k***y

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
             • Odp.: Lista nr 7 - PIS

              06:15 Sam sobie odpowiedziałeś w ostatnim zdaniu.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
             • Odp.: Lista nr 7 - PIS

              6.35 to o tobie bylo

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
             • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 84

              Odp.: Lista nr 4 - PIS

              Wagnerowcy już złożyli wnioski wizowe w Bollywood

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 83

           Odp.: Lista nr 4 - PIS

           Uciekają do PIS po ochronę?

           Gość
           Zgłoś
           Odpowiedz
           • Odp.: Lista nr 4 - PIS

            Brawo 06:35. To jest taka k...... kolaborująca z sąsiadami. Von do Berlina albo Moskwy!

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Lista nr 4 - PIS

             A po co Polacy uciekali z Polski za rządów Tuska? Za chlebem, ale tam dostali też wysokie benefitami. Jak to jest w zachodnich krajach. Ale kiedy rząd PIS wprowadził pomoc dla rodzin w Polsce nazywasz to 06:35 hipokryzją i mieszasz to z patriotyzmem. Wasz patriotyzm polegał na złodziejstwie przy korytach i mówieniu ludziom, że "piniędzy nie ma i nie będzie".

             Ludzie nie myśleli nawet o benefitach, oni czekali na godną płacę od rodzącej się oligarchii, którą postkomuna wyhodowała na NASZYM WSPÓLNIE WYPRACOWANYM MAJĄTKU przez lata komunizmu. A łachudry i złodzieje rozdali to między swoich za przysłowiową złotówkę. W Ostrowcu mamy też takie przykłady. Zwykli ludzie dostali w pakiecie w 1989 roku brak pracy, ubóstwo i lęk o przyszłość.

             PIS zrobił to, co każdy przyzwoity rząd zrobić powinien.

             p.s. skoro napomknąłeś o pośle Terelckim, to wasz laluś Trzaskowski przyznał sam na antenie, ze był "dupiarzem". Nae wiem czy tak mu zostało, ale lekkoduchem na pewno jest i korzysta w swoich politycznych happeningach z pieniędzy obcych wrogich Polsce instytucji (Campus Polska Przyszłości).

             Nigdy Polacy nie powinni mu powierzać jakiegokolwiek najwyższego urzędu w państwie, bo byłaby to katastrofa dla naszej Ojczyzny tak, jak rządy Tuska.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
             • Odp.: Lista nr 4 - PIS

              Zieeeew

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
             • Odp.: Lista nr 4 - PIS

              Już wygraliśmy. Według najnowszego sondażu mamy dwukrotną przewagę. Doliczając do tego koalicję z Hołownią to trzykrotną

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
             • Odp.: Lista nr 1

              Komuchy w Pisie:

              1. Andrzej Kryże - Wiceminister Sprawiedliwości IV RP- członek PZPR do jej końca. Skazywał działaczy opozycji w stanie wojennym.

              2. Wojciech Jasiński - Minister Skarbu IV RP, członek PZPR w latach 1976-1981, szef Wydziału Spraw Wewnętrznych w Płockim Urzędzie Miasta, przybudówki SB. Zasłynął umorzeniem milionowych długów PC, byłej partii Jarosława Kaczyńskiego.

              3. Karol Karski (PiS) - działacz władz centralnych socjalistycznego ZSP na Wydziale Prawa i Administracji UW. Pod koniec lat 80 startował z poparcia PRON (organizacji utworzonej przez PZPR w stanie wojennym) w wyreżyserowanych i sfałszowanych przez komunistów wyborach do rad narodowych.

              4. Andrzej Aumiller - Minister Budownictwa IV RP, zasłużony komunista, wieloletni członek PZPR.

              5. Anna Kalata - Minister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. Członek PZPR jak i SLD, a dalej w Samoobronie.

              6. Zbigniew Graczyk - Wiceminister Gospodarki Morskiej IV RP - przez 20 lat należał do PZPR będąc między innymi członkiem jej Komitetu Wojewódzkiego w Szczecinie. Był również w kierownictwie nomenklaturowej spółki Interster, która była folwarkiem partyjnych dygnitarzy, m. in. Sekuły i Rakowskiego.

              7. Marek Grabowski - Wiceminister Zdrowia IV RP (członek PZPR i SLD) dzięki rekomendacji SLD był zastępcą głównego inspektora sanitarnego w rządach Leszka Millera i Marka Belki.

              8. Ewa Sowińska - Rzecznik Praw Dziecka IV RP. W latach 1977-1980 należała do PZPR.

              9. Krzysztof Zaręba - Wiceminister Środowiska IV RP, były członek PZPR, od 2005 roku w Samoobronie.

              10. Bogdan Socha - Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP - był do samego końca członkiem PZPR.

              11. Romuald Poliński - kolejny Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. Przez wiele lat członek PZPR, a w rządach SLD doradca ministra Kołodki

              12. Maciej Łopiński - Rzecznik Prezydenta IV RP; w okresie 1975 - grudzień 1981 należał do PZPR

              13. Ryszard Siewierski - Zastępca Komendanta Głównego Policji IV RP - członek PZPR do końca (1990).

              14. Stanisław Kostrzewski - od 25.02.2006 skarbnik i finansista PiS - był aktywnym członkiem PZPR do końca jej działalności. 15. Henryk Biegalski - nominowany na szefa Centralnego Zarządu Służby Więziennej IV RP, był członkiem PZPR od 1969 r. do końca lat 80.

              16. Jerzy Bahr - 19.05.2006 mianowany ambasadorem RP w Moskwie. W latach 1976 - 1980 w randze I sekretarza pracował w Ambasadzie PRL w Bukareszcie. Do stanu wojennego był członkiem PZPR.

              17. Krzysztof Czabański - mianowany 01.07.2006 na prezesa Polskiego Radia S.A. - były dziennikarz m.in. 'Sztandaru Młodych' i 'Zarzewia'. W latach 1967-1980 należał do PZPR.

              18. Stanisław Podlewski - mianowany 17.07.2006 dyrektorem departamentu rybołówstwa w ministerstwie rolnictwa - należał do PZPR do końca jej istnienia.

              19. Marcin Wolski - 21.07.2006 mianowany został dyrektorem I programu PR - od 1975 roku do końca był w PZPR, będąc m.in. sekretarzem POP w PR.

              20. Jan Sulmicki - kandydat na prezesa Narodowego Banku Polskiego, zgłoszony 11.12.2006 przez Kaczyńskiego - były aktywista PZPR w SGPiS (obecnie SGH), także w stanie wojennym.

              21. Janusz Kaczmarek - szef MSWiA, prokurator krajowy z ramienia PiS - Członek PZPR od 1986 r.

              22. Piotr Cybulski - poseł PiS. Były członek ZSMP i PZPR

              23. Aleksander Chłopek - poseł z Gliwic. Członek PZPR od roku 1978. W latach 80. był członkiem egzekutywy Komitetu Miejskiego PZPR.

              24. Halina Molka - posłanka na Sejm RP V kadencji. Były członek PZPR. Od 23 sierpnia 2007 posłanka PiS

              25. Stanisław Piotrowicz - W 1978 rozpoczął pracę w Prokuraturze Rejonowej w Dębicy, następnie w 1980 został przeniesiony do Prokuratury Wojewódzkiej w Krośnie, na początku lat 80. przeniesiony do Prokuratury Rejonowej w Krośnie. Od 1978 należał do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Był członkiem egzekutywy PZPR w Prokuraturze Wojewódzkiej i Rejonowej w Krośnie.

              26. Katarzyna Łaniewska- W czasie studiów należała do socjalistycznej organizacji młodzieżowej ZMP, donosiła na kolegów. Następnie należała do PZPR.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
             • Odp.: Lista nr 1

              Nie wierzysz w nawrócenia... jakoś głosowali razem z PiSem i szerzą ideologie PiSu, nie prowadzą wewnętrznej demolki, jaką prowadzi postkomunistyczna plaga totalsowa swoimi odrealnionymi demotywatorami zaklinając rzeczywistość. Jak to jest w tym POKO, że prominentny polityk przeprasza osobiście totalsowego czołowego hejtera tylko dla tego, że ten wylewa codziennie rzekę bluzgów na partię rządząca. W ten sposób w oczach zarządu partii opozycyjnej staje się rownie wartościowy co prominentny polityk. Gdzie tu etyka i gdzie logika nie wspominając o dobrych obyczajach.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
             • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 94

              Odp.: Lista nr 4 - PIS

              Chyba Ci się coś przyśniło 09:46. Tylko PIS może liczyć na samodzielne rządy. Wasze śmieszne koalicje rozleciałyby się szybciej niż by powstały.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
             • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 88

              Odp.: Lista nr 4 - PIS

              8.54 za chlebem to wyjezdzali za koalicji 2005-07 Pis Samoobrona Lpr, doucz sie

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
             • Odp.: Lista nr 4 - PIS

              Ta koalicja tylko dwa lata była i dlatego ważne są samodzielne rządy 09:40. Tylko Zjednoczona Prawica jest je w stanie sprawować. Najwięcej ludzi wyjechało za chlebem w latach 2007 -2015. Rządził wtedy Tusk.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
             • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 97

              Odp.: Lista nr 4 - PIS

              9:40, za koalicji POyebow wyjeżdżali z dobrobytu.

              Gość_Zakaz skrętu w lewo
              Zgłoś
              Odpowiedz
             • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 93

              Odp.: Lista nr 4 - PIS

              Brawo 08:54. W samo sedno.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
             • Odp.: Lista nr 4 - PIS

              4 zawsze mówili ze to najgorsze miejsce , bi zaraz za podium

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
  9 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.
  
  - Reklama -
  - Ogłoszenie społeczne -

  - Reklama -

  - Reklama -

  - Reklama -
  - Reklama -
  Losowa firma:
  Solar Studio Sp. z o.o.
  Branża: Solaria
  Dodaj firmę