Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Laptop do 1500 zł - jaki kupić?

Ilość postów: 17 | Odsłon: 1728 | Najnowszy post
  • Laptop do 1500 zł - jaki kupić?

    Jaki laptop polecacie na studia internet i pisanie prac hm... jak w sklepie polecili to 3 tys wyszlo hm...mi pasuje do 1.500 z gory dziekuje

    Gość_femme
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Laptop do 1500 zł - jaki kupić?

      Asus

      Jelonek
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 3

      Odp.: Laptop do 1500 zł - jaki kupić?

      w tej cenie proponuje Lenovo.

      streetnight
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Laptop do 1500 zł - jaki kupić?

        Jak czytam, że ludzie polecają laptop do konkretnej kwoty i piszą tylko "Lenovo", "Asus", to mam pewność, że takie osoby nie powinny udzielać rad. Ludzie, to są marki, a nie konkretne modele, więc nic nie poleciliście! Laptopy od Lenovo też mogą kosztować po 6-7 tys., a gwarantuję, że na rynku jest wiele modeli laptopów od danej firmy w konkretnej kwocie.

        A moja rada jest taka - nie kupuj laptopa sugerując się niską ceną. Góra rok, ale pewnie szybciej, i będzie nadawał się jedynie do wymiany. Kupując laptopa lepiej wydać więcej, ale mieć pewność, że dany sprzęt posłuży dłużej.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Laptop do 1500 zł - jaki kupić?

          Jak czasami patrze na opinie ludzi jak te to mam pewnosc, ze ktos tutaj w nogach spal. Co Ty kuzwa robisz na laptopie? uruchamiasz obliczenia fizyki kwantowej?

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Laptop do 1500 zł - jaki kupić?

            co robię na laptopie ?

            pracuję.

            może ciebie do dziwi, ale wiesz - ludzie rożni są

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

      Odp.: Laptop do 1500 zł - jaki kupić?

      Takie pytanie to zadawaj na forum tematycznym np ww.forum.pclab.pl, wejdz

      > Sprzęt

      > Komputery przenośne (notebooki, netbooki, palmtopy)

      i poszukaj w już założonych tematach lub załóż swój. Na takim forum masz ludzi pasjonatów w danej dziedzinie i najlepiej ci doradzą.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Laptop do 1500 zł - jaki kupić?

        mam tanio kupionego laptopa już któryś tam rok nie pisz bredni człowieku. Nie polecam Toshiby. Ja uważam, że skoro myślisz że drogi sprzęt jest mniej zawodny to ja też mam pewność, że taka osoba tym bardziej nie powinna udzielać rad. To jest tak samo jak z autem po 2005r gdzie jest kupę elektroniki i ciągle coś się psuje no ale ba 40tyś trzeba wydać i auto przed 2000r które jest tanie w eksploatacji, mało awaryjne i kupisz go 6 razy taniej. To był przykład nie bierz go dosłownie i mi tu nie hejtuj hehe

        streetnight
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Laptop do 1500 zł - jaki kupić?

          Ja miałem Toshibe i mogę polecić.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 7

      Odp.: Laptop do 1500 zł - jaki kupić?

      asus transformer

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 12

      Odp.: Laptop do 1500 zł - jaki kupić?

      Kup używany polisingowy. W tej kwocie kupisz dobry sprzęt. Są firmy w Ostrowcu tym się zajmujące.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Laptop do 1500 zł - jaki kupić?

        ja tu nikogo nie urazilam tym zapytaniem i nie musze pipisac na forum informatycznym

        Gość_femme
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Laptop do 1500 zł - jaki kupić?

          wejdz na:

          http://www.x-kom.pl/g-2/c/159-laptopy-notebooki-ultrabooki.html

          X kom ma najlepsze ceny w polsce ;- ) Ja swojego Lenovo G505s za 1719 kupilem w grudniu 2013 i dziala rewelacja ;-)

          Gość_Bartek
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Laptop do 1500 zł - jaki kupić?

            A ja laptop toshibe polecam. Miałam i posłużył mi sporo lat i nic się nie psuło, jedynie zasilacz z czasem był do wymiany. Nawet wizualnie nigdzie się nie starł i mimo, że był stary wyglądał prawie jak nowy.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 18

            Odp.: Laptop do 1500 zł - jaki kupić?

            Polecam poleasingowego Dell'a z i5, dyskiem SSD.

            Gość_ktoś
            Zgłoś
            Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 19

      Odp.: Laptop do 1500 zł - jaki kupić?

      przechodziłem ten temat całkiem niedawno

      szukałem wszędzie,w necie testy oglądałem, gazetki reklamowe,szukałem przecen i dobrych ofert,chodziłem również po małych sklepach, byłem w Kielcach x-kom komputronik i z rozmów i poleceń dowiedziałem się co nie co, zatem moje wnioski:

      - lenovo stoją słabo z gwarancją (długo to trwa i nie zawsze jest ok), mają słabą obudowę (ugina się klapa i ekran pływa) jeśli laptop zamknięty a coś spadnie z półki przypadkiem może być nie ciekawie (polecam pójść do sieciówki i sprawdzać na otwartym laptopie z tyłu nacisnąć), do tego wszelkie jakieś szpary trochę za duże, i klawiatura ważna rzecz cała ugina się dosyć mocno, wymienna bateria ale słaba, testy w necie 2-3 godz,znajomi potwierdzali,nic dziwnego taniocha ze słabych materiałów

      -asus (na początku mój faworyt -potem czar prysł),obudowa już lepiej ale dalej się ugina i zatem trochę za cienki, klawiatura też cała się ugina, poklikałem sobie i nie byłem zadowolony(bardzo miękko się pisało jak na gąbce), bateria wbudowana to raczej wada (bateria ma swoje cykle ładowania i rozładowania, jak ktoś duuuużo pracuje na laptopie to lepiej na kablu i bez baterii a baterię dopiero jak idziemy w teren), na baterii podzespoły laptopa pracują w trybie oszczędnym (nie działa dodatkowa grafika) zatem trzeba podpiąć kabel wówczas bateria pracuje i się niszczy, skraca się jej czas co po 3 latach będzie baaaaardzo słabo

      -acer (mój poprzedni i obecny) stał się faworytem, klapa o wiele twardsza, klawiatura bardzo słabo się ugina, klawisze bardzo fajnie chodzą (chyba trochę twardo ale mi to pasuję) wymienna bateria (w czasie pracy na kablu), bateria wyjęta i używana 3-4 razy w tygodniu, do tego czas pracy 6 godzin - super, asus i lenovo się chowają

      mój laptop to acer aspire e15 e5-571g-53n8

      intel core i5-5200u

      nvidia geforce 820m 2GB

      ram 4GB

      dysk 1000 GB

      w sieciówkach chodził 2600, trafiały się promocje 2400, kupiłem w necie na allegro oferta komisu 2000 nówka sztuka zaklejona z papierami, jestem mega zadowolony już pół roku

      teraz w saturnie jest coś takiego

      https://saturn.pl/komputery-i-tablety/laptop-acer-aspire-f5-573g-574e-czarny

      po parametrach wydaję się super, może warto przeszukać sieć za tym konkretnym modelem, albo poszukać coś podobnego do mojego, może jeszcze gdzieś będą oferty,

      warto zwrócić uwagę na: procesor (najlepiej już i5), ram (4-8GB) dodatkowa grafika (geforce lepsze od radeon) i bateria wymienna

      moje wnioski i moje opinie Pozdrawiam:)uf

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Laptop do 1500 zł - jaki kupić?

        Ja mam 2-ie Toschiby Equium i Satelite w sumie takie same z wyglądu róznia się b.niewiele parametrami,przywiezione z Angli 6 lat temu i śmigaja aż miło do tej pory w jednym klawiatura do wymiany 50 zł i tyle a tak jeszcze niezłe parametry i maszyny d.lepsze niz te nowe.Znajomy kupił Lenowo za 3 tys i po roku rozleciał się:)

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
5 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -