Mam prośbę, ma ktoś może numer tel. do kuriera DPD, który rozwozi przesyłki w Ostrowcu? BArdzo mi zależy, bo DPD ma teraz tylko infolinię, gdzie ciągle zajęte.
Bedę wdzięczny za numer.
Miałem gdzieś do dwóch ale już nie mam. Jak zwykle gdy trzeba to niema
Nic nie załatwisz, ze względu na okres świąteczny, mają zapierdziel, a do tego warunki na drogach różne. Ostatnio słyszałem, że opóźnienia nie były z ich powodów, tylko warunki atmosferyczne nie pozwalały na terminowy dojazd do terminali zarówno ich jak i samochodów z central, co spowodowało opóźnienia.
Weźcie pod uwagę że kurierzy też mają swoje rodziny, obowiązki, zobowiązania i chcą wszystko pogodzić.
Każdy kurier odeśle Cię do centrali, chyba że ma Twoją paczkę, ale do tej pory to on dzwonił pierwszy albo dostawałem SMS-a że kurier odebrał paczkę i jest w drodze do adresata
Ostrowiec jest podzielony na rejony pod względem obsługi kurierów.