Dziś postałam z 15min w żabce i zaobserwowałam, że te promocje są bardzo drogie. Za wielosztuki niby tanio, ale kupując jedną sztukę w normalnym sklepie jest dużo taniej niż te wielosztuki w żabce.
Aha, ja powiem szczerze, że na słodycze akurat patrzyłam, ale niestety czekolady dwie za 5,5 to cena z biedronki za jedną sztukę. Drogie są żabki. No i nie mają gazetek z promocjami, albo do mnie nie docierają.
Robicie zakupy w zabkach i stonkach, a potem piszecie wątki
http://www.ostrowiecnr1.pl/forum/watek/czy-w-ostrowcu-jest-jeszcze-praca/