Dziś postałam z 15min w żabce i zaobserwowałam, że te promocje są bardzo drogie. Za wielosztuki niby tanio, ale kupując jedną sztukę w normalnym sklepie jest dużo taniej niż te wielosztuki w żabce.
To słabo się znasz ;)) A tak serio to opłaca się co 3 promocje kupować ;) Szczególnie piwka, picie i słodkości od czasu do czasu.
Aha, ja powiem szczerze, że na słodycze akurat patrzyłam, ale niestety czekolady dwie za 5,5 to cena z biedronki za jedną sztukę. Drogie są żabki. No i nie mają gazetek z promocjami, albo do mnie nie docierają.