Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Kupię dom

Ilość postów: 200 | Odsłon: 10726 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
                        • Odp.: Kupię dom

                          Dużo prawdy jest w tym co piszesz... Warto się ruszyć i poszukać. W necie to tylko Pseudo Apartamenty w dużych cenach i większość przez agencje. Mon zdanie też ceny spadną. Coś z tego że koszty rosną jak społeczeństwo coraz biedniejsze. Spójrz na ulicę ilu młodych i starszych osób chodzi po śmietnikach? I to nie są żule. Zobacz jakie są wymogi kredytowe... I przestań gadać ze nie jest drogo.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Kupię dom

                          Dokładnie. Są już mieszkaniach w blokach z lat 80tych za ponad 4000zl za m kw. Żenada. To nie są apartamenty tylko slamsy. Zejdź do piwnicy, wyjdź na klatkę schodową i zapłać za to cznsz, który spółdzielnia podniesie kiedy chce. W życiu bym nie kupił mieszkania w starym bloku. Nowe można miec za tą cenę.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Kupię dom

                          jeszcze nie znalazłeś domu na sprzedaż? przymierzasz się do kupna jak żyd do pier...lenia.

                          Gość_arnold B.
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Kupię dom

                          Kupno domu to nie jest łatwa sprawa.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Kupię dom

                          Ten co najbardziej wybrzedza i przebiera niczym w gruszkach ulęgałkach to zazwyczaj najgorzej wybiera.Samo życie.

                          Gość_arnold B.
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Kupię dom

                          Kogo stać to kupuje, kogo nie stać to marudzi narzeka.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Kupię dom

                          Znajdziesz coś tylko trzeba trochę cierpliwości! A ceny spadną, nie będzie miał kto kupować!

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Kupię dom

                          Kto wie co będzie! Fakty są takie (rzuciłem okiem na ogłoszenia), że jest drogo! Wątpię by był jakikolwiek ruch, mam na myśli kupujących w branży mieszkaniowej. Chyba nikt rozsądny nie kupi mieszkania w starym bloku, jak za tę cenę może mieć w nowym budownictwie!

                          Ogłoszenie typu "mieszkanie po remoncie" jest bezsensu. Każdy ma inny gust i będzie musiał zrobić po swojemu! Tak, że wydaje mi się każdy zakup wymagać będzie dodatkowych wydatków wg swojego uznania!

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Kupię dom

                          Gusta to gusta. Jest kilka problemów nowego budownictwa jak mniejwze metraże, male odległości między blokami, czasami deweloperzy odwalają taką lipę, że nawet krzywe ściany w wielkiej płycie się woli, niż jakieś przeciekające dachu czy grzyby po 2latqch od oddania. Natomiast watek jest o domu, więc tego się trzymajmy.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Kupię dom

                          Gość 9:33,ja rozumiem remont w taki sposób,ze zostały wymienione instalacje:elektryczna,wodna,gazowa.Tutaj sie zgodzę ,że właściciel poniósł koszty i mieszkanie czy dom wzrasta na wartości.Natomiast śmieszą mnie zdjęcia lokali po remoncie,gdzie gołymm okiem widać pazerność właściciela na kasę ,którą chce za mieszkanie,a jakośc materiałów użytych do upiększania domu:najtańsze panele,płytki,armatura łazienkowa,często gęsto gipsowe cegiełki a la castorama.To w żaden sposób nie podnosi wartości lokalu.Miałem kiedyś taki przypadek,że niby instalacja elektryczna została wymieniona.Wymiana polegała na tym,że zamontowano nowe tanie gniazdka i włączniki do starej,aluminiowej instalacji.Po włączeniu telewizora,czajnika i pralki jednocześnie,bezpiecznik nie wytrzymywał.Właściciel cenił za mieszkanie 300 zł z m2 więcej niż inni oferenci.Własnie przez ta niby wymienioną instalację.He,he.Pozdrawiam poszukujących i życzę udanego zakupu.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Kupię dom

                          A dla innych remont do odmalowanie ścian i cyklinowanie parkietu. Fakt są na olx małe mieszkania gdzie wstawiona jest niebieska wersalka, stolik za 100zl i bazarowe krzesła po 30zl za sztukę. Tanie materiały a cena ponad 4600 zł za m kw. Niektórzy uważają ze ludzie są idiotami.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Kupię dom

                          Skoro ludzie kupowali samochody z kręconymi licznikami i nie mieli nic przeciwko logice (ważne żeby miał te 160tys. mimo, że samochód 10 letni), to i pewnie tutaj tak jest.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Kupię dom

                          I nikt nie chce z niby pseudo remontem tylko każdy chce robić po swojemu a nie szajs

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Kupię dom

                          A w większości wystawionych mieszkań Ty tylko Pseudo remonty były wykonana. Kiedyś oglądałem #mieszkanie po remoncie# a zdjęciem głównym jako wizytówka była łazienka. Jak się okazało wanna była plastikowa - chińska. A cały remont to chińszczyzna.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Kupię dom

                          Proponuję, by każdy narzekający na ceny m2 podawał przy okazji narzekania, za ile sprzedałby swoje mieszkanie - również podając cenę za m2.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Kupię dom

                          Załóż osobny watek to się dowiesz i przestań wypisywać... A Ty za ile byś sprzedał swoje? Chora chciwość do niczego nie prowadzi. Najpierw zapracuj, a potem zadawaj pytania. Jeśli myślisz że teafisz na jelenia, który kupi mieszkanie w zapyziałym blokowisku, otrzymane w spadu po babci to się grubo przewieziesz. Nie ma znaczenia ile byś chciał tylko znaczenie ma co mas, że do sprzedania i gdzie?

                          Ten obecne ceny są dobre ale dla Kielc a nie na Ostrowiec. W tym mieście nic nie ma. Wieczorami pustki ze hej.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Kupię dom

                          Ja sprzedałem za 3000 zł za m kwadratowy. Dzwonili z agencji i proponowali że spróbują sprzedać za 3600zl za m kw. Wydaje mi się że drożej bym się wstydził wołać. Dlaczego? Dlatego za życie w bloku z sąsiadami idiotami, brudem na klatkach schodowych i smrodem w piwnicy było koszmarem. A obecnie nie dałbym nawet 2500 za m kw. Nie myślę wracać do kloku.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 162

                          Odp.: Kupię dom

                          Mam, zapracowałem, nie sprzedaję, bo bo dopiero kupiłem - to jeśli chodzi o ocenę mojej osoby na podstawie nie wiem czego.

                          A pytanie o cenę sprzedaży zadawane wielokrotnie w takich wątkach nigdy nie doczekało się odpowiedzi :)

                          Chorą chciwością można też określić chęć kupienia mieszkania za zaniżoną cenę, prawda?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
1 post w tym wątku został wyłączony z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Bistro za Miastem
Branża: restauracja
Dodaj firmę