Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
            • Odp.: KULTURA przez duże "P" zagości w Ostrowcu Św.

              Ad. 12:40/ Może na spotkaniach w Ostrowcu czy na Zamku w Ćmielowie pan aktor Konopka wrzuci jakiś "żart", tak dla symetrii, na temat skandalicznej afery zoo-pedofilskiej w Kłodzku, z udziałem byłej aktywistki Platformy Obywatelskiej? Czy o tym nie mówimy nikomu?

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: KULTURA przez duże "P" zagości w Ostrowcu Św.

                Dla przypomnienia poseł Kryj i senator Rusiecki byli na otwarciu zamku i co teraz plujecie jadem na nich ach wy posiory

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: KULTURA przez duże "P" zagości w Ostrowcu Św.

                  Do 13:39; Biznes ma to do siebie, szczególnie w miejscu jeszcze nie rozpoznanym, że relacje buduje się z różnymi opcjami politycznymi, bo przecież bywa różnie, a otwarcie jest takim szczególnym wydarzeniem. Trzeba dodać, że Świętokrzyskie to nie Pomorze i Gdańsk, skąd pochodzą właściciele Zamku, gdzie rządzi od lat PO.

                  Jaki jest rys polityczny Festiwalu Spotkań NieZwykłych, sadząc po zaproszonych gościach, chyba nie trudno domyślić się. Założycielką tego festiwalu jest piąta żona pana Seweryna, a sam aktor otwarcie szczyci się nieustannym poparciem dla Tuska.

                  Stąd ten słynny niewybredny z ust uznanego aktora apel przed wyborami z 2023 roku, że trzeba im przyp...ć.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: KULTURA przez duże "P" zagości w Ostrowcu Św.

                    I ty masz z tym problem :) ok

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: KULTURA przez duże "P" zagości w Ostrowcu Św.

                      a może mieć i dziesiątą żonę a tobie gówno do tego podkosciulkowy kleczniku

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: KULTURA przez duże "P" zagości w Ostrowcu Św.

                        16:26; nie mam z tym najmniejszego problemu, bo dla mnie wszelkie egzaltacje populistycznych aktorów/celebrytów w kwestiach politycznych nie mają żadnego znaczenia.

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: KULTURA przez duże "P" zagości w Ostrowcu Św.

                          Jak to nie mają żadnego znaczenia skoro o tym piszesz i ubolewasz 16 55 heh

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 26

                          Odp.: KULTURA przez duże "P" zagości w Ostrowcu Św.

                          Mają znaczenie bo o tym piszesz:)

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: KULTURA przez duże "P" zagości w Ostrowcu Św.

                          Taki Kurski był żonaty przez 24 lata i sąd kościelny unieważnił to małżeństwo na jego prośbę. Trójka dzieci. Kolejny ślub brał jako kawaler :)

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: KULTURA przez duże "P" zagości w Ostrowcu Św.

                          15:46; wpisuje się w osiem gwiazdek ekipy Tuska:)

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: KULTURA przez duże "P" zagości w Ostrowcu Św.

                          Nawet godziny nie potrafisz dobrze przepisać.

                          Wina Tuska.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 37

                          Odp.: KULTURA przez duże "P" zagości w Ostrowcu Św.

                          Był tam chyba jakiś performance, sztuka na najwyższym poziomie?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: KULTURA przez duże "P" zagości w Ostrowcu Św.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: KULTURA przez duże "P" zagości w Ostrowcu Św.

                          Link z FB nie działa:)

                          To była może olejna farba, mamy jakichś malarzy na forum?

                          https://wpolsce24.tv/rozrywka/za-to-mamy-doplacac-artystom-do-emerytur-,141250

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: KULTURA przez duże "P" zagości w Ostrowcu Św.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 51

                          Odp.: KULTURA przez duże "P" zagości w Ostrowcu Św.

                          Wpuścić tam Martę Lempart z aktywistkami, to mu przypierdolą czerwoną farbą / sokiem malinowym albo z buraka itp.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: KULTURA przez duże "P" zagości w Ostrowcu Św.

                          Ukamienować dziada burakami!

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 34

          Odp.: KULTURA przez duże "P" zagości w Ostrowcu Św.

          Andrzej Seweryn w wywiadzie dla TVPodpiździe u Justyny Dobrosz-Oracz: "Popieram PO-d-PiŹ-dzie”

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
W tym wątku znajdują się 4 posty, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami).

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -