Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
                        • Odp.: Kultura parkowania pojazdów w mieście Ostrowiec Świętokrzyski

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Kultura parkowania pojazdów w mieście Ostrowiec Świętokrzyski

                          Zglosparkowanie.pl

                          To czasem działa Policja.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Kultura parkowania pojazdów w mieście Ostrowiec Świętokrzyski

                          Parkowanie w miejscu niedozwolonym .Ocholowaćć pojazd na koszt własciciela.

                          Uczyć rozumu.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Kultura parkowania pojazdów w mieście Ostrowiec Świętokrzyski

                          Zgłaszać, karać, edukować!

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Kultura parkowania pojazdów w mieście Ostrowiec Świętokrzyski

                          Z czego to wynika, że tak jest? Z głupoty mieszkańców, parkujących mądry myślący człowiek tak nie robi.

                          Beznadziejności działania , a raczej jogo braku w egzekwowaniu prawa. Policja , Straż Miejska są nie wydolne nie reagują na problemy.

                          Zastawiane chodniki, drogi pożarowe ......

                          Dziadostwo jest i tyle!

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 1242

                          Odp.: Kultura parkowania pojazdów w mieście Ostrowiec Świętokrzyski

                          Pracę Doktorską i to nie jedną można napisać o tym co się wyprawia w temacie parkowania w tym mieście. ! Pytam po co jest Policja, Straż Miejska? Czy pracują tam nieudolni ludzie ? Monitoring, służby i co ?

                          I nic się nie zmienia!

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Kultura parkowania pojazdów w mieście Ostrowiec Świętokrzyski

                          Tu raczej masz rację,nieudolni tam pracują,na co ich stać to tylko na łapanie żuli z piwem w tym są mocni.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 1244

                          Odp.: Kultura parkowania pojazdów w mieście Ostrowiec Świętokrzyski

                          Barany i debile w tej policji , przejeżdża radiowóz policyjny koło wykroczeń drogowych i zero reakcji. Po co oni są?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Kultura parkowania pojazdów w mieście Ostrowiec Świętokrzyski

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Kultura parkowania pojazdów w mieście Ostrowiec Świętokrzyski

                          Czy to by coś zmieniło, gdyby źle zaparkowane pojazdy odholowywać na Parking Policji?

                          Kosztami obarczyć winowajcę.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
1234 ... 636466
Przejdź do strony nr
59 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami. W tym wątku znajduje się 1 post, który oczekuje na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy jest zgodny z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem).

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
"Ilando" Grzegorz Drogosz
Branża: Komputery
Dodaj firmę