To czasem działa Policja.
Parkowanie w miejscu niedozwolonym .Ocholowaćć pojazd na koszt własciciela.
Uczyć rozumu.
Zgłaszać, karać, edukować!
Z czego to wynika, że tak jest? Z głupoty mieszkańców, parkujących mądry myślący człowiek tak nie robi.
Beznadziejności działania , a raczej jogo braku w egzekwowaniu prawa. Policja , Straż Miejska są nie wydolne nie reagują na problemy.
Zastawiane chodniki, drogi pożarowe ......
Dziadostwo jest i tyle!
Pracę Doktorską i to nie jedną można napisać o tym co się wyprawia w temacie parkowania w tym mieście. ! Pytam po co jest Policja, Straż Miejska? Czy pracują tam nieudolni ludzie ? Monitoring, służby i co ?
I nic się nie zmienia!
Tu raczej masz rację,nieudolni tam pracują,na co ich stać to tylko na łapanie żuli z piwem w tym są mocni.
Barany i debile w tej policji , przejeżdża radiowóz policyjny koło wykroczeń drogowych i zero reakcji. Po co oni są?
Czy to by coś zmieniło, gdyby źle zaparkowane pojazdy odholowywać na Parking Policji?
Kosztami obarczyć winowajcę.