Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Ktoś kto obecnie popiera PIS albe jest głupi albo żyje mentalnie w 2015

Ilość postów: 25 | Odsłon: 675 | Najnowszy post
  • Ktoś kto obecnie popiera PIS albe jest głupi albo żyje mentalnie w 2015

    Patrząc na to co PIs wyprawia:

    - ozusowanie umów zlecenie

    - oCITowanie spółek komandytowych

    - zniszczenie jednej z niewielu produktywnych branż polskiego rolnictwa która nie przynosiła strat

    - zniesienie odpowiedzialności za przestępstwa w dobrej wierze przeciw Covid

    Może to popierać albo głupek który nawet nie stał koło podręcznika ekonomii albo ktoś kto mentalnie jest w 2015 i popiera PiS bo jest przeciwko PO. Dodam że PiS ma na swoim koncie parę dobrych rzeczy, ale od wyborów zaskakują mnie cały czas samymi okropnymi wiadomościami.

    Gość_Polak
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Ktoś kto obecnie popiera PIS albe jest głupi albo żyje mentalnie w 2015

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Ktoś kto obecnie popiera PIS albe jest głupi albo żyje mentalnie w 2015

        PiSPO jedno zło

        Gość_Polak
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 3

      Odp.: Ktoś kto obecnie popiera PIS albe jest głupi albo żyje mentalnie w 2015

      Popierałem ale już nie

      Powody inne min . uległość wobec starszych braci w wierze

      Gość_Ted
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Ktoś kto obecnie popiera PIS albe jest głupi albo żyje mentalnie w 2015

        A ja jak sobie przypomne rządy PO-PSL to popieram PiS

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Ktoś kto obecnie popiera PIS albe jest głupi albo żyje mentalnie w 2015

          Ja również gościu 15:17. Wobec braku lepszej alternatywy w tej chwili popieram PIS.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 5

        Odp.: Ktoś kto obecnie popiera PIS albe jest głupi albo żyje mentalnie w 2015

        Też kiedyś popierałem, ale pałka się przegła.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 6

      Odp.: Ktoś kto obecnie popiera PIS albe jest głupi albo żyje mentalnie w 2015

      Niby kogo mam popierać ? Tych co byli wcześniej ?Daj spokój.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Ktoś kto obecnie popiera PIS albe jest głupi albo żyje mentalnie w 2015

        Pis was doi jak krowy mleczne a wy na nich głosujecie jak stado baranów. Doje... li wam 35 nowych podatków w postaci ładnie nazywanych opłatami, rzucili wam ochłapy w postaci 500+. Nie wprowadzili żadnych ustaw w żadnym ministerstwie, które by wpłynęły na lepsze funkcjonowanie państwa.

        O przepraszam. Wprowadzili ustawę o bezkarności dla siebie i urzędników(czytaj rodzin) podejmujących różnego rodzaju decyzje w tym również finansowe w czasie pandemii. Jednym słowem pod pretekstem covid 19 zagwarantowali sobie grabież państwowych pieniędzy bez ponoszenia konsekwencji.

        Pierdoleni złodzieje!!

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Ktoś kto obecnie popiera PIS albe jest głupi albo żyje mentalnie w 2015

          W jaki sposób mnie doi?Można jakies konkrety?

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 12

          Odp.: Ktoś kto obecnie popiera PIS albe jest głupi albo żyje mentalnie w 2015

          Tak, jak zostałem wydojony przez poprzednie rządy gościu 15:29 to już bardziej się nie da. Teraz odzyskuję przynajmniej część tego, co mi zabrano. Nie mam ochoty na dalsze eksperymenty. Tylko PIS.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 9

      Odp.: Ktoś kto obecnie popiera PIS albe jest głupi albo żyje mentalnie w 2015

      taa bo lepsze rządy szambiarzy

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 11

      Odp.: Ktoś kto obecnie popiera PIS albe jest głupi albo żyje mentalnie w 2015

      15:08, ale o co ci konkretnie chodzi chłopaku? Starasz się mnie i innych przekonać na oddanie głosu na kogoś innego, ale nie wymieniasz żadnej alternatywy?

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Ktoś kto obecnie popiera PIS albe jest głupi albo żyje mentalnie w 2015

        Konfederacja, Lewica, Koalicja Polska - nie są idealne, 2 mi w cale nie pasują ale przynajmniej to odmiana od PoPiSu

        Gość_Polak
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Ktoś kto obecnie popiera PIS albe jest głupi albo żyje mentalnie w 2015

          Lewica całkowicie odpada, podobnie jak PO, a do reszty mnie nie przekonales.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Ktoś kto obecnie popiera PIS albe jest głupi albo żyje mentalnie w 2015

            To fakt.Nie mamy tak naprawdę na kogo głosować

            Gość_Gosia
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Ktoś kto obecnie popiera PIS albe jest głupi albo żyje mentalnie w 2015

              Zgadzam się z tobą, nie mam zamiaru głosować, w myśl zasady- wybieram mniejsze zło.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 19

          Odp.: Ktoś kto obecnie popiera PIS albe jest głupi albo żyje mentalnie w 2015

          Lewica odpada, Konfederacja też, nawet szans nie mają, Koalicja Polska to PSL - podziękuję. Nie ma żadnej alternatywy dla PIS na obecną chwilę.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -