Fabryka Fryzur Magdalena Kamińska
znowu sami sobie zakładają wątek i niby z polecenia a sama sobie jedna z druga robi reklamę, żenada.
dziękuję za poradę, no dobrze, tylko gdzie?
Aja polecam salon Pani Ilonki na ul. Sandomierskiej.
To jakies nieporozumienie, obie panie zupelne beztalencia.
Tylko raz tam byłam i więcej nie pójdę