Syn mnie prześladuje o baterie , robi często zdjęcia więc muszę kupić ich sporo . Kupowałem w tesko ale chamski sprzedawca mi odradzil kubopwanie u nich bo drogo jest
ja polecam akumulatory Eneloop (poprzednia firma to Sanyo, teraz bodajze Panasonic). Ze wszystkich, ktorych uzywalem (co prawda nie do aparatu) te sa wg mnie bezkonkurencyjne jesli chodzi o spadek pojemnosci wzg wieku.
Zgadzam się, też od kilku lat używam ENELOOP. Do aparatu potrzebuję dwóch, mam 4szt więc w razie rozładowania są na wymianę. Wiadomo, że trzeba mieć ładowarkę ale to i tak taniej wychodzi niż ciągle kupować baterie. Ja mam te 4 baterie już chyba 4 czy 5 lat. Polecam.
Oczywiście te 4 akumulatorki mam a nie baterie ;)
najlepsze i relatywnie najtansze to BP w biedronce. a w ogole nie lepiej zainwestowac w akumulatorki i stacje (ok. 50-70 zl) w rtv?
kup sobie na allegro sony minimum 2500 i nie kupuj tańszych niż 10 zł szt.I nie baterie a akumulatorki i ładowarkę będziesz miał na 2-3 lata.