Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Kto przygarnie psa

Ilość postów: 21 | Odsłon: 1153 | Najnowszy post
  • Kto przygarnie psa

    Szukamy nowego mieszkania dla psa, który stracił swojego pana.

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Kto przygarnie psa

      Napisz coś więcej o piesku, czy jest duży czy mały, w jakim wieku,jakie ma usposobienie?

      Kasandra66
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 3

      Odp.: Kto przygarnie psa

      Trzeba napisać coś więcej o piesku, wstawić fotki, zrobić ogłoszenie np na olx, napisać do animals, żeby też go ogłosili, zrobić mu wydarzenie na fb i tak szukać domku. Póki co to ten wątek nic nie wnosi, jest ogólnikowy.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Kto przygarnie psa

        Najlepiej niech zapłaci za reklamę na TVP1 i zaprezentuje psa. Ludzie, jest zwierzę w potrzebie osamotnione i nieszczęśliwe. Co to jest ku.........a konkurs na Miss Polonia? Hipokryci pieprzeni. A jak brzydki, to niech zdycha, tak?

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 5

      Odp.: Kto przygarnie psa

      Pies ma 5 lat, jest średniej wielkości, sierść krótka czarna, rasa mieszana. Pies zadbany i łagodny.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Kto przygarnie psa

        Dokładnie 14:53 u nas ludzie tak podchodzą do adopcji dzieci i tak do zwierząt. Czy zwróciliście uwagę, że dzieci nieuleczalnie chore adoptuję najczęściej rodziny z zachodu. W Polsce każdy chce piękne, zdrowe i jeszcze najlepiej byłoby żeby pochodziło z dobrego domu.

        Ale może znajdzie się ktoś z dobrym serduszkiem i przygarnie biedaka.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Kto przygarnie psa

          14:53 widać, że nie masz zielonego pojęcia o pomaganiu potrzebującym zwierzętom ani nie masz styczności z ludźmi, którzy w wyżej wymieniony sposób pomagają a najgłośniej krzyczysz. Skoro jesteś- gościu taki mądry, to pomóż założycielowi wątku.

          P.s. Po to są wydarzenia zakładane na fb ze zdjęciami i relacjami np z wizyt u weta itp by dotarło to do jak największego grona osób, by znaleźć jak najlepszy dom a nie po to czy psiak ładny czy nie. Ale najmądrzejsi w temacie już powiedzieli co wiedzieli.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Kto przygarnie psa

            Jeśli ty znasz się na procedurach pomagania zwierzętom, a może tym się zajmujesz, to nie doradzaj dziewczynie, gdzie ma ogłaszać, pisać i umieszczać tylko zrób to za nią, a nie filozofuj. Nie każdy musi być biegły w takich zagadnieniach, a twój wpis z godz.14:49 był zwykłą spychotechniką, a nie żadną pomocą. Notabene teraz też nie podajesz dziewczynie, jak się ma z tobą skontaktować, bo chcesz jej pomóc. Oceń najpierw swoje zachowanie, zanim zaczniesz oceniać innych.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Kto przygarnie psa

              A gdzie jest napisane, że ja pomagam? Podałam tylko wskazówki w jaki sposób osoby prywatne pomagają zwierzętom a ktoś napisał wulgarny post pijący do mojej wypowiedzi. Szkoda na tym forum co kolwiek pisać, bo człowiek jest zaraz atakowany przez mądrali.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Kto przygarnie psa

                Z twojej wypowiedzi wynika, że wiesz jak to się robi, dlaczego zatem nie deklarujesz pomocy teraz? Pseudo życzliwość i hipokryzja.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Kto przygarnie psa

                  Zaraz padne ha ha a co jest trudnego w napisaniu ogłoszeniu na olx albo napisaniu do animals z prośbà o pomoc? Wydarzenie jak ktoś ma konto na fb też każdy sam może zrobić ze swojego kale nie lepiej niech ktoś za mnie to zrobi, bo mi się nie chce.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Kto przygarnie psa

                    jeśli chodzi o animals to istnieje tylko z nazwy.Odeślą do schroniska.

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 12

                  Odp.: Kto przygarnie psa

                  Nawet w wątku o psie trzeba się tak żreć?

                  Kasandra66
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Kto przygarnie psa

                    ostatnio sobie pomyślałem, że ludzie biorą lub kupują psy nie zastanawiają się czy pies będzie lubił danego właściciela, bo parę razy widziałem sytuację że pies ewidentnie nienawidził swojego pana ale się słuchał bo się bał, jakie to musi być piekło dla psa gdy nienawidzi swojego pana a nie ma żadnego wyboru w tym względzie, do końca życia będzie z nim siedział

                    Gość_keramzyt
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 15

      Odp.: Kto przygarnie psa

      Schronisko, to ostateczność i według mnie najgorsze wyjście z tej sytuacji. Pytam z grzeczności i dziękuję za rady dobre i złe.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Kto przygarnie psa

        Oczywiście, że schronisko to najgorsze rozwiązanie. Próbuj z ogłoszeniami. Zawsze ktoś udostępni a nóż widelec znajdzie się domek niekoniecznie w Ostrowcu, bo tu bardzo ciężko o adopcje :(

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Kto przygarnie psa

          Luuuudzie, ludziska kubel zim.ej wody leb, a potem na forum pisac. Mam nadzieje, ze ten hejt .nie zniecheci innych do oglaszania i checi pomocy w taki sposobw jaki oni uwazaja za najlepszy lub dla nich dostepny.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Kto przygarnie psa

            jakieś namiary od autorki wątku?

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
KAMO usługi elektryczne
Branża: Elektryka
Dodaj firmę