Kto powinien dbać o założone place zabaw, skwery oto z budżetu obywatelskiego? Plac zabaw Niska, Jasna to tragedia. Brudno, zaniedbane, papiery, pety , folie. Pojechałam zobaczyć nowy mini park na stawkach. Wcale nie lepiej. Okropnie zachwaszczone, uszkodzenia- brak hamaka obluzowane czy wyrwane gałęzie z tężni. Samo założenie takich miejsc super, ale ktoś musi tym zarządzać, dbać. Myśli się o następnych a stare już nieważne.
I właśnie takie badziewie chcą zrobić na rynku i Gutwinie
Lepiej pomyśleć o parku dla psów, żeby miały gdzie pobiegać luzem.
Ja nie uważam, że te skwery to badziewie, tylko są zaniedbane, brudne. Wiem, że ten syf robi patologia, ale jednak musi być ekipa, która sprząta czy dba o zieleń.
Moje pytanie dotyczy, kto się tym opiekuje, bo jest zaniedbane.
Z logiką na bakier? Ogrody są piękne, tylko ludzie nie dbają i dewastują.