Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Kto powinien dbać?

Ilość postów: 5 | Odsłon: 77 | Najnowszy post
  • Kto powinien dbać?

    Kto powinien dbać o założone place zabaw, skwery oto z budżetu obywatelskiego? Plac zabaw Niska, Jasna to tragedia. Brudno, zaniedbane, papiery, pety , folie. Pojechałam zobaczyć nowy mini park na stawkach. Wcale nie lepiej. Okropnie zachwaszczone, uszkodzenia- brak hamaka obluzowane czy wyrwane gałęzie z tężni. Samo założenie takich miejsc super, ale ktoś musi tym zarządzać, dbać. Myśli się o następnych a stare już nieważne.

    Gość_Ona
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Kto powinien dbać?

      I właśnie takie badziewie chcą zrobić na rynku i Gutwinie

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Kto powinien dbać?

        Lepiej pomyśleć o parku dla psów, żeby miały gdzie pobiegać luzem.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

        Odp.: Kto powinien dbać?

        Ja nie uważam, że te skwery to badziewie, tylko są zaniedbane, brudne. Wiem, że ten syf robi patologia, ale jednak musi być ekipa, która sprząta czy dba o zieleń.

        Moje pytanie dotyczy, kto się tym opiekuje, bo jest zaniedbane.

        Gość_Ona
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 5

        Odp.: Kto powinien dbać?

        Z logiką na bakier? Ogrody są piękne, tylko ludzie nie dbają i dewastują.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:Dodaj firmę