Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Kto pamięta…? :-)

Ilość postów: 445 | Odsłon: 56880 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
Aktualny widok mógłby udostępnić posty, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum). Jednak w tym wątku brak jest takich postów. Przywróć zwykły widok wątku „Kto pamięta…? :-)”.
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 327

      Odp.: Kto pamięta…? :-)

      Kryształowa na Alei, Rawszczyzna z lat '90 (dyskoteka i baseny zewnętrzne), Pewex na Sienkiewicza lata '80 :)

      Gość_em
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Kto pamięta…? :-)

        Bank PKO na Alei

        Laura
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 329

        Odp.: Kto pamięta…? :-)

        Te baseny tez robily robote taki klimat pelno ludzi jeju niech ten czas wroci

        Gość_ja
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Kto pamięta…? :-)

          chodziliscie na dyskoteke na strychu,balam sie tam wchodzic do lazienki,bo roznie bywalo,ale fajnie bylo.

          Gość_danka
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Kto pamięta…? :-)

            a pamietacie te dziewczyny ktore sie puszczaly z czarnymi co przyjezdzaly do Ostrowca,chyba do chuty,dostawly od nich kozuszki,fajne ciuchy,a ja im rych ciuchow zazdroscilam.

            Gość_ania
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Kto pamięta…? :-)

              Przede wszystkim pamiętam te" chuty" i te dziewczyny i ciebie młotku który im zazdrościłeś!!Pamiętam to byłeś ty ,zawszony blondyn z Mominy!!

              Gość_krzysiek
              Zgłoś
              Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 341

            Odp.: Kto pamięta…? :-)

            Skoro bałaś się wchodzić,to z kąt wiesz jak bywało? Oj ty ty!!Cały czas byłem w łazience Krzychu!

            Gość_krzysiek
            Zgłoś
            Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 339

          Odp.: Kto pamięta…? :-)

          Romanów to był kurort!#3 rowery wodne,kajaki pompowane kamizelki.Największa frajda,skoki w "bałwany"przy otwartych stawidłach!!!Młody Kluba właśnie tam poległ!Adolek nie zdołał go uratować choć próbował.W dół rzeki to Swiński Dołek,piękne miejsce wśród drzew z wysoką na 3m skarpą.Cudo.Potem Kołek.Niedaleko Modła wpadała do Kamiennej.Potem most na Zromskiego i buraki,dużo buraków gdzie dzisiaj Rawszczyzna i Supermarket.Ale przy wale piękna w miarę rozległ i piaszczysta plaża,tuż za tym2 m wodospadem/koło działek/I tu kończył się Raj!!Za chwilę kamienna stawała się maślanką!!Z zakładów mlecznych Kamienna dostawała zastrzyk potężnej bieli.i mniej więcej do Bodzechowa był rekraacyjny spokój!

          Gość_krzysiek
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Kto pamięta…? :-)

            Co za analfabeci tu piszą

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Kto pamięta…? :-)

              A co to dyktando?

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 344

              Odp.: Kto pamięta…? :-)

              stanowczo należy stworzyć Internetową Policję Ortograficzną żeby wlepiała wyroki za błędy ortograficzne, jak tak można pisać!!

              mlodypistolet
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Kto pamięta…? :-)

                Być może gościu ma tyle innych zalet że osoba która tak krytykuje może tylko pomarzyć.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 346

                Odp.: Kto pamięta…? :-)

                A normalnie A ta policja to chyba na Ciebie karabinów stary

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Kto pamięta…? :-)

                  to była ironia, dziecko

                  mlodypistolet
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 348

                Odp.: Kto pamięta…? :-)

                kocham twój sarkazm młody ..

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Kto pamięta…? :-)

                  A kto pamięta truskawke homogenizowaną w prostokątnym kubeczku

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Kto pamięta…? :-)

                    Jaaaaaa. Pycha była.

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
1234 ... 17182022232425
Przejdź do strony nr
8 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -