Pamiętam ten sklep,tylko jak ten facet się nazywa co go prowadził? Strzelec?
Tak Strzelec. A pamiętacie okraglak z piwem na Sienkiewicza?
Czy kojarzy kurtkę Parmalat?
Chcesz być modny parę lat kup se kurtkę Parmalat!
Jestem ciekaw kto pamięta jednostkę wojskową w Ostrowcu.A może jest szczęśliwiec mieszkaniec naszego miasta który w niej służył?
o w morde, napisz cos wiecej o tym bo nigdy nie slyszalem o tym, gdzie sie miescila ta jednostka i jaka specjalnosc mieli?
Koło Nowego Zakładu na Gulińskiego.Stąd nazwa jednej z ulic Koszary.
To był tzw "pułk roździwijapów" ;)
Dziękuję za znaczący wkład w pogłębianie wiedzy o naszym mieście.
A kto pamięta piosenkę: "Złoty pięćdziesiąt, złoty pięćdziesiąt na "SPORTY" - jak będzie więcej to kupię sobie "GIEWONTY" ? :)
Ja pamiętam jak na Sienkiewicza był dobry kebab, a nie same surówki :/