Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Kto pamięta…? :-)

Ilość postów: 445 | Odsłon: 56904 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
Aktualny widok mógłby udostępnić posty, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum). Jednak w tym wątku brak jest takich postów. Przywróć zwykły widok wątku „Kto pamięta…? :-)”.
                        • Odp.: Kto pamięta…? :-)

                          A to każdy wie jaką mamy rzeczywistość. Nie trzeba w tym kierunku kogoś uświadamiać. A, że czasem przeniesiesz się w świat wspomnień nie ubędzie Cię od tego może nawet Ci się tycie polepszy na duchu.

                          malaczerwona
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 249

                          Odp.: Kto pamięta…? :-)

                          malaczerwona masz rację, ale malkontentów tu nie brakuje!!!

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Kto pamięta…? :-)

                          Ciekawy temat , nie da się pamiętać przyszłości .

                          Są wprawdzie futurolodzy no i wróżki .Oni

                          " wiedzą" co będzie .Wspominają ci z pamięcią . Pamięta każdy człowiek , starszy i młodszy to co działo się chwilkę temu nie mówiąc o latach wstecz. Tak to już jest . Przytoczę tu stary kawał - Spowiada się babcia - proszę księdza , wyznam jeszcze taki grzech , przespałam się z jednym młodym chłopcem- Kiedy to było , pyta ksiądz ?

                          No... tak ze 50 lat temu , mówi babcia . - No to dlaczego mi babciu teraz to mówicie ? Aaa ... bo to proszę księdza ,to tak miło wspominać !

                          Pozdrawiam !

                          Vaszko
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Kto pamięta…? :-)

                          Kochani a pamiętacie żeby panowała taka podłość za dawnych czasów w tym kochanym Ostrowcu?Vaszko pamiętasz? ja nie! a mieszkam tu już troooooochę i aż.Pozdrawiam!

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Kto pamięta…? :-)

                          Pamiętam wiele , ale mieszkam od prawie 40 lat w odległym mieście . Wówczas była diametralnie inna sytuacja , nazwijmy ją " socjalno- społeczno-

                          -demograficzna" . Miało to przełożenie na zachowania , kontakty, obyczaje itp. itd. et cetera. Utrzymuję ścisłe kontakty rodzinno- przyjacielskie z Ostrowcem , no i uczestniczę na Forum codziennie z " falującą " aktywnością . Wiem na bieżąco o życiu w mieście, jednak moje zainteresowania dotyczą głównie kultury i zmian . Ale wiem właśnie z Forum o tym o czym piszesz. Nie będę tu komentował tego jakkolwiek oberwało mi się nieraz .Sentyment do mojej młodości ostrowieckiej , niweluje wszelkie takie jakieś tam ... nieważne !

                          Trzeba czasem mieć dystans choć to czasem niełatwe . Pozdrawiam świątecznie :)

                          Gość_Vaszko
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 253

                          Odp.: Kto pamięta…? :-)

                          Punkt toto lotka u pana Skroka w Rynku obok sklepu p. Chlopka. No wiec duze zielone blankiety pojemnik z klejem z bandazem od gory i klejono banderole ( byly nawet losowania na konc. banderoli) 3 okienka obslugiwaly szczesliwcow.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Kto pamięta…? :-)

                          A kto mi przypomni Sklep u Garbuski. Pamiętam jak przez mgłę, gdy mama mówiła że idziemy do Garbuski. Czy to była Wąska Uliczka? Jaki u niej był asortyment? Pasmanteria?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Kto pamięta…? :-)

                          To było na ul. Kościelnej tuż przy tzw. sklepie - Pod filarami .

                          Vaszko
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Kto pamięta…? :-)

                          Dzięki czy czy tam jak dewocjonalny po schodkach?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 311

                          Odp.: Kto pamięta…? :-)

                          Sklep u Garbuski był obok sklepu pod filarami,były kosmetyki i pasmanteria.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 255

                          Odp.: Kto pamięta…? :-)

                          oranżada w torebkach ! hicior. smak dzieciństwa.

                          foka
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Kto pamięta…? :-)

                          i kaskada w butelce 0,7 bodajże w szklanych butlach po meczu na 10 dzieciaków ;) takie wielkie te butelki były :) Ale to już next step po torebkach ;)

                          foka
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Kto pamięta…? :-)

                          Vaszko! czy znałes p.Marię Ś i czy mieszkałeś na ul.Górzystej?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Kto pamięta…? :-)

                          ? !

                          Vaszko
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Kto pamięta…? :-)

                          Jeśli tak to pamiętasz kto mieszkał vis-a-vis.pozdrawiam! (świat jest mały(

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Kto pamięta…? :-)

                          Pamiętam wielu jak i wielu mnie . Dlatego też pozdrawiam , kimkolwiek jesteś ! Tak , wielki świat jest mały.

                          Vaszko
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Kto pamięta…? :-)

                          Piekarnia GIGANT przy ul. Ilzeckiej.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Kto pamięta…? :-)

                          oranżada w proszku w obu wersjach i do jedzenia i do picia była pycha. Ja jeszcze pamiętam sok frument w malutkich puszeczkach jak teraz przecier pomidorowy. Ale to było pyszne i lody śmietankowe w andrutach, takich już nigdy nie jadłam.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
1234 ... 1314161819 ... 22232425
Przejdź do strony nr
8 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -