Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


Logowanie

Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Który z pomysłów na zagospodarowanie terenu po bazie MPK najlepiej Ci odpowiada
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na użycie plików cookie zgodnie z Polityką Prywatności.

Kto nie zagłosuje na Pis.

Ilość postów: 1113 | Odsłon: 20188 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
            • Odp.: Kto nie zagłosuje na Pis.

             12:22. Broń się sama, ale taka obraza.....ja bym nie darował

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 874

             Odp.: Kto nie zagłosuje na Pis.

             głosując na pis wybierasz globalny elektroniczny obóz koncentracyjny N.W.O wpisz fema camp krakow

             Gość_siostra Felicze
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Kto nie zagłosuje na Pis.

             Jak lepiej siostro?Klasycznie czy w dupeczkę

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Kto nie zagłosuje na Pis.

             Ja bym powiedział o 6 tej dziura parawa ,w poludnie lewa a na wieczór we wszystkie dziury,aż bedzie dym z pyczy szedł

             Gość_Konik
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 876

             Odp.: Kto nie zagłosuje na Pis.

             albo przymusowy czip - znamię bestii biblijne albo fema camp bo nic nie kupisz ani nie sprzedasz

             Gość_siostra Felicze
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Kto nie zagłosuje na Pis.

             W cip już nie nada?

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 879

             Odp.: Kto nie zagłosuje na Pis.

             Za dużo filmów science fiction się naoglądałeś 12:31.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Kto nie zagłosuje na Pis.

             Jak można tak łykać wszystko.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Kto nie zagłosuje na Pis.

             polskabezgotowkowa.pl juz sie zaczyna

             Gość_siostra Felicze
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Kto nie zagłosuje na Pis.

             używajcie jak najwiecej gotowki bo zlikwidują, zrobią to i tak szabes goje z pis ale wtedy pozniej

             Gość_siostra Felicze
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Kto nie zagłosuje na Pis.

             globalny sztucznie wywołany kryzys, głód przez susze która jest przez opryski geoinżynieryjne z samolotow, potem nwo jeden światowy rząd, jedna wuara w diabła, i czip. Pisie do czego nas prowadzisz?

             Gość_siostra Felicze
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Kto nie zagłosuje na Pis.

             czekamy z niecierpliwością na więcej,jest piąteczek bedzie wesoło.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Kto nie zagłosuje na Pis.

             matrix to był dokument

             Gość_siostra Felicze
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Kto nie zagłosuje na Pis.

             obejrzyjcie sobie znowu

             Gość_siostra Felicze
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Kto nie zagłosuje na Pis.

             THE MATRIX HAS YOU

             USA nigdy nie zaatakują Rosji , a Rosja nigdy nie zaatakuje USA. Oba państwa rządzone są przez tych samych ludzi i grają z całym światem w durnia od 1917 roku. W jakim celu zbudowano kolejne Imperia w Chinach i Indiach ? Poczytajcie.

             Jak głupia jest ludzkość to możemy się przekonać po tym jak w w historii opisano Rewolucję Październikową i powstanie ZSSR. W podręcznikach podają ,że straszni komuniści obalili Monarchę i jego dwór, i przejęli władzę, tworząc potężne państwo robotniczo-chłopskie.

             Kiedy czytam podręczniki do historii i obserwuję uczniów, którzy do zeszytów szkolnych wpisują zawarte w nich bzdury, a potem te bzdury powtarzają na klasówkach, na maturze, na Uniwersytecie, w życiu zawodowym i w życiu codziennym, to mnie bierze przerażenie, bo masy przyjmą każdą wersję historii jaką podsunie im ktoś dostatecznie wpływowy.

             W wyniku rewolucji październikowej wymordowano skrupulatnie całą inteligencję, arystokrację, cały świat biznesu, czyli burżui i kułaków. Zostali tylko robotnicy i chłopi. Z tych robotników i chłopów to może co dziesiąty miał trzy klasy i umiał w miarę czytać i pisać. Rozumiem że to oni zbudowali Federacyjna Socjalistyczną Republikę Radziecką, a potem w 1922 Związek Radzicki, tak ? To oni napisali prawo, stworzyli system ekonomiczny, wybudowali wielki konglomerat zbrojeniowy na dalekim Wschodzie, już od lat 20-tych przygotowywany do wojny jaka miała nadejść za dekadę.

             Prawda jest tak że ZSSR to twór Stanów Zjednoczonych Ameryki. Jak podaje Zbigniew Brzeziński w książce : "Between Two Ages: America's Role in the Technetronic Era" (New York: Viking Press;1970) : For impressive evidence of Western participation in the early phase of Soviet economic growth, see Antony C. Sutton's Western Technology and Soviet Economic Development: 1917–1930, which argues that 'Soviet economic development for 1917–1930 was essentially dependent on Western technological aid' (p.283), and that 'at least 95 per cent of the industrial structure received this assistance.

             Tym którzy nie znają angielskiego przetłumaczę, że Brzeziński w książce "Pomiędzy dwoma epokami : amerykańska pozycja w erze technotronicznej" podał, że 95% infrastruktury ZSSR zostało zbudowana przez Stany Zjednoczone Ameryki. Przy tym, we wstępnej fazie tworzenia ZSSR nowe państwo nie mogło się obejść bez technologicznego wsparcia ze strony USA. Pięknie wyłożył to Prof. Antony C.Sutton którego książki przetłumaczone na język polski :"Wall Street, a Rewolucja Bolszewicka", "Roosvelt człoewiek Wall Street" oraz te po angielsku Western Technology and Soviet Economic Development: 1930–1945 (Hoover Institution, 1971) (Internet Archive)Western Technology and Soviet Economic Development: 1945–1965 (Hoover Institution, 1973) (Internet Archive), National Suicide: Military Aid to the Soviet Union (Arlington House, 1973), podając w tych pozycjach dziesiątki dowodów, że ZSSR, a obecnie Rosją, rządzą Stany Zjednoczone Ameryki.

             Zapytacie w jakim celu przeprowadzono tę makabryczną operację, jaka pochłonęła 120 mln istnień ludzkich. Pisałem już kilka razy o strategii konwergencji, o doktrynie zdobywania przez zachód przewagi nad całym światem, dążenia do życia w luksusie na koszt innych . Rewolucje w Rosji i Chinach miały za zadanie odebrać obu państwom zdolność do konkurowania z zachodem, uniemożliwić wykształcenie swojej, niezależnej myśli technicznej,swojej niezależnej naukowej elity, swojego kapitału. Zapytacie dlaczego zatem zachód nie napadł na oba państwa, na Chiny i Rosję i otwarcie nie przejął nad nimi kontroli , by okupować je i drenować ich zasoby oraz potencjał ludzki.

             Odpowiedź na to pytanie jest oczywista. Po pierwsze taka operacja wiązałaby się z ryzykiem, koniecznością zaangażowania wielkich sił i środków, co przy powierzchni Chin i Rosji byłoby zadaniem niewykonalnym. Powstałby w obu państwach wielki ruch oporu jaki przez lata wiązałby gospodarki zachodu i zmuszał je do nieustannej walki na śmierć i życie. Jeszcze nikt nie przetrwał okupując tak wielkie terytoria. Wyciągnięto wnioski z historii Rzymu, który upadł pod ciężarem nieustannej walki o utrzymanie Imperium. Akcja zawsze wywoła reakcję, terror stosowany przez Rzymian w Imperium wzmagał opór, który rósł z pokolenia na pokolenie i wiązał nieustannie siły Rzymu. Kiedy tylko Rzym zaczął gnić od środka było kwestią czasu kiedy nienawidzący Rzymian podbici i podeptani wbiją mu nóż w plecy.

             Po drugie, zachód, elity każdego z państw zachodu, potrzebowały wroga, kogoś kim mogłyby straszyć swoich obywateli , by okradać swoje narody. Wszystko jest oczywiście związane z systemem fiskalnym stworzonym na zachodzie na początku XX wieku, rzekomo po to by zaspakajać potrzeby wspólnoty, tak przynajmniej to było społeczeństwu przedstawiane. Znakomicie pokazał to film Aarona Russo "Ameryka od demokracji do faszyzmu", w którym producent "nieoczekiwanej zamiany miejsc" obrazowo pokazał po co wymyślono podatki w USA i w jakim celu powołano do życia IRS, znienawidzoną służbę specjalną, pełniącą rolę dawnej książęcej drużyny, która pałką i mieczem napełniała pański skarbiec. W rzeczywistości chodziło o to, by te pieniądze, pochodzące z podatków, ukraść, przefiltrować je przez swoje korporacje pod różnymi , kreowanymi przez rzad kukiełek,podstawionych przez oligarchię, pretekstami. Największą pozycję w bilansach tych państw stanowiły wydatki na wojnę, bezpieczeństwo, energetykę, służbę zdrowia, edukację. Piękne i szczytne cele, społeczeństwo odmówić nie mogło. Tak gigantyczny dorobek ludzkiej pracy wykorzystano do zbudowania korporacji jakie przerosły państwo i obecnie dążą do ich unicestwienia, by stworzyć wymyślony na początku XX wieku korporacyjny świat, rządzony przez wąską grupę najbogatszych rodzin świata.

             Był jeszcze trzeci powód tej makabrycznej operacji, moim zdaniem nie mniej ważki od dwóch poprzednich. Elity zachody pragnęły posiąść technologię , która da im dożywotnia kontrolę nad Ziemią i wszystkim co na niej żyje i która zapewni im wieczne życie. To oczywiste, że gdyby wprost poproszono o to ludzi wybitnie inteligentnych, zdolnych , by nawet za wielkie pieniądze przekazali elicie owoce swojego geniuszu, to wynik byłby z góry do przewidzenia. Trzeba było tych ludzi podstępnie podejść, wykreować sztuczny świat konfliktu, zindoktrynizować ich, opętać ideologią, albo wyreżyserować jakieś traumatyczne przeżycie, na przykład zabić im dziecko lub porwać ich dziecko, zonę lub kogoś z rodziny, przyjaciela, sfingować te zbrodnie tak by obarczyć nimi wykreowanego przeciwnika. Tych geniuszy których nie udało się kupić, albo zmanipulować, ostatecznie zastraszano i zmuszano przemocą lub szantażem do pracy, a jeżeli to nie pomogło zabijano. Znakomitym przykładem tego o czym piszę jest film z Rusellem Crowe "Piękny umysł" o wybitnym matematyku, ekonomiście, twórcy "teorii gier" Johnie Nashu. W ten sposób wszystkie technologie, odkrycia, wynalazki z jednej lub drugiej strony kurtyny wędrowały do tego samego gremium, które te zdobycze ludzkiego umysłu wykorzystywały to budowy systemu wymierzonego w ludzkość, w wolność.

             Już teraz napiszę, że by podnieść efektywność tego systemu, by zdwoić tempo konkurencji, a co za tym idzie radykalnie podnieść poziom nauki, postanowiono dwubiegunowy układ przekształcić w system wielobiegunowy, w Matrix w którym rywalizować będą więcej niż dwa mocarstwa pod tą samą batutą. Potrzeba stworzenia kolejnych imperiów : Chin, Indii wynika także z innych przyczyn, o jakich napiszę niżej.

             Przejęcie kontroli nad Rosją i Chinami zostało opracowane na Uniwersytetach świata zachodu. Przeprowadzono bardzo dokładny audyt obu państw , Chin i Rosji, w sposób niezwykle precyzyjny odwzorowano stosunki społeczne, nakreślając linie podziałów społecznych i punktów w jakich można wykreować konflikt. To oczywiste, że narzędzia do tego zabiegu na żywym organizmie stworzył Karol Marks. Tak podrzucono narodom wschodu Europy i Azji, a także Ameryki Łacińskiej trutkę pod postacią komunizmu i socjalizmu. Zaaplikowano je na odpowiednim etapie rozwoju. Wstrzyknięto truciznę Rosji w momencie kiedy ta przepoczwarzała się w państwo kapitału , na wczesnym etapie budowy kapitalistycznego państwa. Uczyniono tak dlatego, by społeczeństwo nie poznało smaku dobrobytu w wyniku mnożenia kapitału. Za 10-15 lat, kiedy Rosja Carska stałaby się państwem nowoczesnym, zasobnym w kapitał, cześć tego bogactwa spłynęłaby na niższe warstwy społeczne i stępiłaby nastroje. Z tego powodu uderzono w takim momencie w którym konflikt robotników i chłopów z kapitałem w Rosji Carskiej był w zenicie. Z kolei w Polsce iniekcję trucizny zaordynowano w momencie w którym społeczeństwo było przybite wojną, straszliwie poszarpane, zmęczone przemocą, tak jak człowiek długo trzymany pod wodą, który przebija lustro wody, by zaczerpnąć świeżego powietrza. Polacy nie pamiętali kapitalizmu ze złej strony, raczej kojarzyli go z wolną międzywojenną Polską. Polacy ugięli się zatem, klęknęli przed nowa religią, przed przemocą Armii Czerwonej. Oczywiście były czystki. Tu trzeba podzielić ofiary na dwie grupy. Pierwsza 1,6 mln osób w okresie od 1939 do 1942 i druga od 1945 do 1952 , około 200 000 osób. Choć okresy terroru są od siebie oddzielone , to jest to jedna i ta sama operacja czystek elit, inteligencji i kapitału jaką przeprowadzono w Rosji i Chinach. To może być trudny do przyjęcia wniosek, ale to gdzie jesteśmy dziś w jakimś sensie zawdzięczamy II wojnie, albowiem sowietom też niezbyt chciało się terroryzować Polaków po wielkiej, wojennej, traumie. Wszyscy mieli już dosyć tortur i zabijania. Żołnierze sowieccy niezbyt garnęli się do kolejnej jatki, wykorzystano znowu Żydów, którzy pragnęli na kimś odreagować wojenne krzywdy. Te nastroje umiejętnie pogłębiali Rosjanie dokumentując los Żydów w obozach i ich zagładę i powierzając Żydom pełnię władzy nad życiem i śmiercią Polaków.

             Zadanie przeprowadzenia operacji w Chinach, Rosji, Polsce powierzono Żydom, znowu z kilku powodów. Pierwszy ten że się nie asymilują, drugi że środowiska żydowskie pałały nienawiścią do Rosjan i Polaków., trzecie, żydowskie elity dostrzegły szansę na wskrzeszenie Izraela, dlatego z takim zaangażowaniem wzięły udział w I i II wojnie, których ostatecznym celem było zepchnięcie Europy z piedestału i wyniesienie dwóch wież Mordoru i Orthanku, USA i ZSSR do panowania nad światem. Europa od dziesięcioleci obiecywała elitom żydowskim państwo żydowskie i obietnic nie dotrzymywała. Z tego powodu Rotschildowie, Montagu, Fuldowie, Warburgowie, Sachsowie, Lehmanowie, Kuhnowie, Loebowie, Seligmanowie, Belmontowie, Baruchowie, Schiffowie, i wielu, wielu innych, uczynili wszystko, by najpierw doprowadzić od upadku Imperium Osmańskie, co nastąpiło po I wojnie światowej, a potem zepchnąć z tronu niechętną państwu żydowskiemu Europę i wynieść do władzy nad światem USA i ZSSR, matkę i syna, by et zdecydowały o utworzeniu Izraela.

             Od 1945 roku do 1948 roku USA przekazały ZSSR dokumentację do budowy bomby jądrowej. To jest rzecz niezwykle ważna , że USA przekazały Rosji tę bombę zanim zbudowały ją Francja i Anglia. Na tym nie koniec. USA przekazały ZSSR, w latach 60-tych, łożyska kulkowe do rakiet samosterujących, by ZSSR mogła zbudować pociski manewrujące i zabijac nimi Amerykanów w Wietnamie. . Dalej przekazały technologie budowy łodzi podwodnych z napędem jądrowym. USA i ZSSR razem, od lat 70-tych ubiegłego wieku, pracowały nad budową broni elektromagnetycznej, laserowej, nad niskimi częstotliwościami, w końcu nad bronią hipersoniczną i nanoarmią. Ta współpraca trwa do dziś. Część personelu naukowego w USA i w Rosji dalej utrzymywana jest w przekonaniu o tym, że Rosja i USA to śmiertelni wrogowie, by z jeszcze większym zaangażowaniem tworzyli technologie i wynalazki, odkrywali narzędzia do zniewolenia ludzkości.

             Przyszedł czas by krótko napisać po co elity żydowskie stworzyły kolejne dwa imperia : Chiny i Indie i w jakim celu. Otóż zarówno nieżydowskie elity zachodu, USA, Anglii, Francji, Niemiec, Danii, Szwecji, Włoch, Hiszpanii czy Norwegii i te z Rosji obawiają się państwa żydowskiego, są przekonane, że Żydzi porzucą ich kraje i będą dążyć do przejęcia władzy nad całym światem, że kiedy tak się stanie Żydzi zrobią to co zrobili w Rosji, czy Polsce, eksterminują elity zachodu i zostawią tylko robotników i chłopów. Te dwie grupy, Żydzi i europejska, amerykańska, rosyjska elita, wzajemnie się szachują dowodami zbrodni, spisków, potwornych rzeczy. Czasem coś z tego tajnego zbioru wyjdzie na światło dzienne, tak jak to miało miejsce w 1989 roku, kiedy Żydzi z USA obalili Blok Wschodni. Rosjanie otworzyli wtedy sejf i udowodnili światu, że Holocaust 6 milionów Żydów to kłamstwo, że w Oświęcimiu nie zginęło ich 4 miliony, a co najwyżej milion, co wyliczył , w dość dziwny sposób, Franciszek Pipper, Kustosz obozu w Oświęcimiu. Od 1948 projekt budowy Wielkiego Izraela ugrzązł w politycznych gierkach i międzynarodowych przepychankach. Elity zachodu , USA i Rosji są niby za ale jednocześnie przeciw. By posunąć budowę Wielkiego Izraela Żydzi po ro raz kolejny postanowili zmienić porządek świata, wynieść do roli mocarstwa, światowego hegemona, Chiny, osłabić Rosję, dla jej równowagi wynieść Indie, by w Azji była tworzyć układy w trójkącie Chiny, Indie, Rosja i strącić z piedestału USA oraz dalej zepchnąć oporną państwu żydowskiemu Europę.

             Izrael potrzebuje lewarka , urządzenia którym mógłby przycisnąć elity USA i Europy by te zaaprobowały aneksję Syrii, Libanu, Iraku, i części Jordanii, budowę Wielkiego Syjonu. Elita USA próbuje Żydów udobruchać , bojąc się żeby ci nie wyłączyli dolara. Dlatego Trump symbolicznie przeniósł stolicę do Jerozolimy i "darował" w geście pojednania Izraelowi Wzgórza Golan. Jak szantaż nie zadziała los USA będzie przesądzony. Kiedy USA padną zrobią wszystko by pociągnąć za sobą Rosję i Europę.

             Widzicie teraz dlaczego Niemcy i Rosja tak uparcie dążą do przerzucenia mostów jakie mogłyby połączyć Europę z Rosją. To jest wypadkowa tego o czym piszę wyżej.

             Oto także odpowiedź na dręczące wszystkich pytanie dlaczego zaginął MH370 malezyjskich linii lotniczych. Malysian Airlines należą do rodziny Rotschild, także bank centralny Malezji. Samolotem tym lecieli chińscy wspólnicy rodziny Rotschild dysponujący udziałami w petencie do kontrolerów Kinesis KL02 i Kinesis KL03. Michel Crichton w książce „Nano” opisał technologię rojów nanorobotów niewidocznych gołym okiem. Dlaczego rojów ? Otóż roje posiadają energię zdolną do przemieszczania się grupy nanorobotów na duże odległości i precyzyjnego atakowania celów. Rodzina Rotschild od lat, razem z Chińczykami, prowadzi w tym zakresie bardzo zaawansowane projekty. Jak zaawansowane tego chciał dowiedzieć się ktoś kto ten samolot uprowadził. Dla elit Rosji, zachodu Europy i USA taki projekt musiał wzbudzić poważny niepokój. Dodam że wszystkie Boeingi mają zamontowany specjalne oprogramowanie ,które pozwala zdalnie przejąć każdy samolot tej linii z USA. Wydaje się, że ostatnie problemy jakie ma Boeing mogą być odpowiedzią na zniknięcie samolotu MH370. Patenty do kontrolerów Kinesis, które mają zegar i ram, miała firma Freescale Semiconductor powiązana z korporacją BalckStone rodziny Rotschild. Już kiedyś, 7 lat temu opublikowałem wizję ataku grupy rojów na państwo wielkości USA. Podawałem wówczas , że wyścig zbrojeń atomowych to ju od dawna historia, dziś rywalizacja jest prowadzona na poziomie nano.

             Od 1917 roku nic nie uległo zmianie, dalej Rosja i USA, a raczej co którzy nimi rządzą, to serdeczni bracia. Jeżeli nawet dojdzie do jakieś wojenki to zginą tylko Rosjanie i Amerykanie, ci którzy wierzą w konflikt tak dobrze reżyserowany od 1917 roku. Jak sądzę elity mogą nawet chcieć zrobić światu takie igrzyska, by upewnić wszystkich dookoła, że taki konflikt istnieje. Poza tym populacja Rosji i USA też wymaga luzowania ilościowego. Ten kto jednak zna się na strategii wojskowej wie, że to od lat JEDNA WIELKA ŚCIEMA. USA mają ponad 200 baz na całym świecie, Rosja ma jedną , w Wietnamie. Jak tylko Rosja pokaże się na Kubie , w Wenezueli, albo w Syrii zaraz Wielki Donald tupnie noga i Rosjanie zmykają z podkulonym ogonem, tak jak teraz wycofuje się z Wenezueli. Rosja w rzeczywistości nie prowadzi polityki globalnej, tylko regionalną, utrzymuje swoją pozycję jaką USA wyznaczyły jej w 1917 roku, straszaka na Europę , rolę państwa które kontroluje Europę Środkowo-Wschodnią, gdzie jest duże skupisko Żydów czekających na przesiedlenie do Wielkiego Syjonu. Oczywiście ktoś mi zarzuci, że USA i Rosja rywalizują , że sprzedają broń. Tak, to jest ta gra, wspólne tworzenie zagrożenia, aren wojny, konfliktów i upychanie broni, napędzanie mechanizmu gospodarczego, to co robią oba państwa tak sprawnie od 1943 roku. Warto pamiętać o tym, że sprzedając technologię oba kraje, Rosja i USA mają klucze do tej technologii. Jeżeli wymieniają się tymi kluczami, a robią to od 1917 roku, to nikt nie zaatakuje tą bronią ani USA , ani Rosji. Ich użycie jest dopuszczalne tylko w konfliktach PROXY, regionalnych, tworzonych zgodnie przez USA i Rosję. Rosja zmieni trajektorię każdej rakiety USA i vice-versa. Oba państwa kontrolują radary, elektronikę w czołgach, samolotach, armatach, statkach i śmigłowcach. Stąd był taki raban kiedy Rosjanie Kupili korwety z Francji. Kupowanie europejskiego arsenału borni jest zatem mądrym rozwiązaniem.

             Rywalizacja jest taka, że Arabia Saudyjska kupiła zarówno rakiety Patriot od USA , jak i system S-400 od Rosji. Wygląda to komicznie, w jednym budynku , na tym samym piętrze, w lewym skrzydle siedzą technicy i specjaliści z USA, a w drugim technicy i specjaliści z Rosji. Po robocie wszyscy idą razem na wódę.

             Jeszcze raz o tym napiszę, awantura na Ukrainie to wspólny pomysł Rosji, USA i Izraela. Tylko te trzy państwa zyskały na tym konflikcie. Tak samo jest z wojnami w Libii, Syrii, Iraku, czy Afganistanie. Kupowanie od USA tego złomu F-35 za gigantyczne pieniądze to będzie przekręt największy w historii polskiej gospodarki. Po pierwsze te samoloty będą bezużyteczne w starciu z Rosją, bo Rosja ma kody do tych samolotów. Po drugie to są mocno wybrakowane maszyny, z przebiegiem zaledwie 20 000 godzin. Mają liczne wady elektroniki , całkiem jak Boeing 737 MAX 8.

             Gość_siostra Felicze
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Kto nie zagłosuje na Pis.

             Antek jako siostra, czego to ludzie nie wymyślą

             Gość_Kuku
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 902

             Odp.: Kto nie zagłosuje na Pis.

             Nawet mi się nie chce czytać tych głupot, za dużo tego.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 900

             Odp.: Kto nie zagłosuje na Pis.

             Jesli dla ciebie felice to jakiś paranoik to jesteś MEGA paranoikiem. A to nieszczęscie

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
1234 ... 4647495152 ... 59606162
Przejdź do strony nr
6 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -


Losowa firma:Dodaj firmę