kto wie kto jest załozycielem Fundacji Pomocy Dzieciom UŚMIECH,zna skład zarzadu Fundacji i jej członkow ,jaka prowadza działalność gospodarcza, co sie stało z pieniedzmi ze sprzedaży telewizji VECTRA. Wiadomości te powinny być jawne i kazdy mieszkaniec Ostrowca powinien je znaźć bo przecież jest to naszego miasta fundacja lub osoby fizycznej która zgarnia haracz nie tłumacząc sie nikomu, takich rozliczeń nie moæna nigdzie znależć w internecie.
http://www.krs-online.com.pl/fundacja-pomocy-dzieciom-usmiech-krs-52408.html
nic mi to nie mówi dowiedzialem sie kto jest prezesem 2 i 3 watażka Nic o rozliczeniach z otrzymanych pieniądzach z Vectry,gdzie członkowie tej mafijnej fundacji.Żadnych rozliczeń ,wpłwy fundacji,daraczyncow wykaz(chodzi mi instytucje państwowe i komunalne których macie prawo podać)Wąska grupa ludzi bierze haracz i śmieje się z reszty społeczenstwa.Wy członkowie tej wspólnoty macie z czego zyc i utrzymac swoje rodziny nastepne, pytanie ile przeznaczanie na utrzymanie fundacji to jest zarobki, nagrody,bo jakos nie słychać o waszej pomocy bezinteresownej dla dzieci, jeśli tak to dla swoich.Jak nie otrzyma społeczeństwo jawnych informacji o waszej działalności,to każdy mieszkaniec miasta bedzie miał prawo mniemac ze w tej fundacji sa przekrety i zgłoscic zawiadomienie do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestepstwa- tylko nauczyc ludzi tej odwagi do walki ze złem.Macie obowiazek jawnosci rozliczen z otrzymanych funduszy.
wykluczony właśnie pomówiłeś ludzi badz świadomy że to bedzie zgłoszone i nie jestes anonimowy
Czekam wlaśnie na taká reakcjé do adminstratora tej strony w odpowiedzi podałem swoje nazwisko,niech wytłumaczy dlaczego ten post nie ukazał się
wchodzenie na ta strone nie jest wskazne,chodzi o gość godz 08:29
Dlaczego?
No to co z tą fundacją?
Maja obowiazek tłumaczyć sie przed społeczeństwem,a może grupa złodzieji zyje z haraczu, bo latwo załozyc fundacje a fundusze z fundacji przeznaczac dla swoich ludzi.Czy zastanowiliście sie skąd się ta fundacja bierze fundusze zapytajcie,dyrektorów firm komunalnych, miejskich, panstwowych jakie przelewy ida do tej fundacji.Komu je przeznaczacie?Porównajcie sie do fundacji Wielka Orkiestry Świątecznej Pomocy Owsiaka i jej jawności, mało tego prowadzicie działalnośc gospodarcza np"telewizje Która sprzedaliscie za wielką kasę Vectra.Gość _elo tu nic nie jest jasne.Chcesz wiedzieć, kim jestem to Ci mówie nazywam się Stalewski i jestem rodowitym mieszkańcem miasta, mam 59 lat a teraz liczę ze adwesarz dyskusji ujawni się, bo zbyt łatwo mu przychodzi obrażanie innych.Dość mam kolonizowania miasta,przez kogo domyśl się sam.A- propo nie wyswietlanych watków to prosze miec pretensje do administratora,ja tylko ostrzegłem o wchodzeniu na podany drugi link.
Czy fundacja Usmiech nadal zbiera ubiory,komu je daje,a jeśli sprzedaje to w którym ciucholandzie poniewaz mał zonka wydała moja stara kurtke a w niej było 500złoty.a tak mi sie by przydało, odzyskac tę forsę.