Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

KSZO - Unia 4:2

Ilość postów: 34 | Odsłon: 2133 | Najnowszy post
  • KSZO - Unia 4:2

    Przegrywając 0-2 wygraliśmy 4-2,mecz podobny do pucharowego z Rakowem czy to taktyka trenera(jak myślicie?) bo 2 połowy naszych piłkarzy są zabójcze.Tylko mogę dodać od siebie wspaniałe widowisko ludzie z powrotem zaczynają chodzić na mecze co cieszy,a doping kibiców słyszany podobno na drugim końcu miasta oby tak dalej!!

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: KSZO - Unia 4:2

      Byłem na meczu. Wspaniałe widowisko. Dramaturgia jak u Hitchcocka. Bałem się bo w pierwszej połowie bo Unia grała lepiej, a ten zawodnik z nr 98 ?kto to był?/ mieszał niesamowicie. Ale dobrze wszystko się skończyło.

      Tak trzymać.

      Gość_Włóczęga
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: KSZO - Unia 4:2

        Gratulacje dla KSZO. Pokazali charakter kolejny raz. Czy mecz z Arką Gdynia będzie gdzieś transmitowany?

        Gość_JJ
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

        Odp.: KSZO - Unia 4:2

        Macie rację wracają stare czasy doping,atmosfera,zaangażowanie naszych zawodników i to jest budujące chciało by się ligę wyżej ,ale na to potrzeba więcej sianka którego teraz jest i tak niewiele.Patrząc tak z boku nie podoba mi się gdy w przerwie meczu dzieciaki biegają po boisku jak na wiejskich boiskach b klasy nie mam nic do b klasy ,ale nie fajnie to wygląda.Być może zaraz ktoś mnie skrytykuje co mam do dzieci absolutnie nie mam nic tylko obok jest boisko treningowe i można sobie tam pograć.I jeszcze jedna rzecz trochę dziwię się tym rodzicom stojącym z małymi dziećmi lub same dzieci w okolicach bramki zawodnicy na rozgrzewce nie mają 100% skuteczności że wszystko wpadnie do bramki ,może się to dla jakiegoś dziecka źle skończyć kto chodzi na mecze pewnie to też zauważył.

        Gość_ROBO
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: KSZO - Unia 4:2

          Oj Robo nie przesadzaj. Zawodnik na rozgrzewce nie buduje formy. Albo umie grać, albo nie. Formę buduje się na treningach. Rozgrzewka jest tylko dla "rozluźnienia" mięśni. Dzieciaki mają wielką frajdę pobiegać po boisku w przerwie meczu. Może to im da motywację i wyrośnie z jakiegoś drugi Lewandowski?

          Gość_Włóczęga
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 5

      Odp.: KSZO - Unia 4:2

      W Denkowie slyszano doping to musialo byc ciekawie szkoda ze nie moglem byc wczoraj

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: KSZO - Unia 4:2

        No fakt, bylo kibicow słychać, ale by mogli jakies fajniejsze przyśpiewki wymyslec.bo jakieś mieli kilka lat temu takie maja do tej pory. Bravo dla kszo widać wreszcie progres

        Gość_y
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: KSZO - Unia 4:2

          A najważniejsze że jest to nasze ostrowieckie KSZO budowane na zdrowych zasadach i opierające się na zawodnikach z naszego regionu a nie zaciężnych dla których liczy się tylko kasa.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 10

          Odp.: KSZO - Unia 4:2

          To chyba na meczu nie byłeś, przyśpiewki śpiewane są różne od tych tradycyjnych z dawnych czasów do nowych wymyślanych na przestrzeni ostatnich miesięcy.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: KSZO - Unia 4:2

            ja tylko żałuje że doping jest tylko jak sa kibice przyjezdni a nie zawsze

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: KSZO - Unia 4:2

              Rzadko na meczach bywasz. Chyba tylko wtedy jak są kibice przyjezdni...

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 17

          Odp.: KSZO - Unia 4:2

          Aktualnie większość przyśpiewek, to przyśpiewki, które powstały w ostatnich 2-3 latach.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 9

      Odp.: KSZO - Unia 4:2

      Rewelacyjny mecz. Coraz więcej ludzi na stadionie i wspaniała atmosfera. Mecze KSZO to najlepsze co dzieje się w Ostrowcu. Za wszelką cenę trzeba wspierać tą drużynę i na tyle na ile to możliwe ułatwiać jej funkcjonowanie. Po takich meczach można być dumnym z naszych zawodników. Wczoraj nawet "koroniarz" Jamróz dostał owacje. Zapracował sobie swoją walecznością i oddaniem na boisku. Oby tak dalej, a jeszcze wrócą lepsze czasy!

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
5 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
"Wesna-Probud" Sp. z o.o.
Branża: Spożywcze artykuły
Dodaj firmę