likwidowac pilke reczna i siatkowke, wiecej kasy bedzie na pilke nozna jak za starych dobrych czasow ! ;)
Zaprawdę powiadam ci, że twoją opinię podziela mnóstwo kibiców piłkarskich. Dziadowska siatkówka + średnia ręczna = maksymalnie obecna liga dla piłkarzy.
a strzelic 4 bramki na wyjezdzie w lidze mistrzów też jest normą?
Nie ma sensu z nimi dyskutować. Oni mają OL... na szczęście już ostatni sezon i się marnowanie pieniędzy od miasta skończy.
Gościu z 15:22 pragnę ci przypomnieć, że niemcy grali w mocno rezerwowym składzie.
Ten wynik to klęska polskiego ligowego piłkarstwa.
Zdarza się zdecydowanie częściej, np Borussia Dortmund pewnemu klubowi z Warszawy strzeliła nawet 6 bramek na wyjeździe ;) . 8:4 to jest tragiczny wynik. Inne stwierdzenia to zaciemnianie rzeczywistości. Podobnie jak, wracając do głównego tematu, jest nim twierdzenie, że szkoleniowiec siatkarek jest cacy i wszystkie porażki to zbiegi okoliczności, na które on nie ma wpływu