Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Kredyt hipoteczny

Ilość postów: 10 | Odsłon: 1280 | Najnowszy post
  • Kredyt hipoteczny

    Planuje zakup mieszkania. W jakim banku polecacie kredyt. Zakup w granicach 150000.

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Kredyt hipoteczny

      Ja jestem już po złożeniu wniosku, tylko w moim przypadku był to kredyt na dokończenie budowy. Również w wysokości 150000 zł. W niektórych bankach całkowity koszt kredytu wyrwał mnie z butów. Zrobiłem rundkę po wielu, pod uwagę na końcu brałem trzy, wnioski złożyłem do dwóch.

      Z tych trzech w atrakcyjnych warunkach odpadł bank Millenium, bo trzeba było zrobić kilka rundek do Kielc, jednak całkowity koszt kredytu był stosunkowo niski.

      Dwa do których złożyłem to:

      PKO BP - kredyt na 20 lat, 155100 zł, z ubezpieczeniem od utraty pracy, całkowity koszt kredytu to 72000 zł z hakiem, w tym ok 60000 zł odsetek. Składałem w banku w Sandomierzu, byłem na symulacji w Ostrowcu, nie wiem czemu, ale tam wyszło mi taniej.

      Bank Spółdzielczy - kredyt na 20 lat, 153000 zł, całkowity koszt kredytu to 56000 zł hakiem, tylko w tym wypadku składałem w Ożarowie. W Ostrowieckim Banku Spółdzielczym to jakieś nieporozumienie, koszty kredytu wyższe i to o dużo, a niby bank ten sam. Okazuje się, że logo to samo, ale warunki inne i w tamtejszej grupie jest o wiele taniej (Ożarów + oddziały w Tarłowie i Ćmielowie).

      Ktoś zapyta po co składałem do pierwszego, skoro w drugim dużo taniej. Otóż w tym drugim kredyt rozliczany jest za pomocą faktur, w tym pierwszym za pomocą rzeczoznawcy. Ja buduję systemem gospodarczym, więc sporo rzeczy wykonuję sam i muszę dograć szczegóły rozliczenia, żeby później nie było problemów. W przypadku zakupu mieszkanie nie będzie z tym problemu.

      Generalnie w pozostałych bankach, które z litości pozostawię bezimiennie, a które w większości ulokowane są na naszym rynku, koszty kredytu sięgały czasem nawet grubo ponad 100000 zł.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Kredyt hipoteczny

        Sprawdź w open finanse i expander oraz tak care i dom kredytowy notus

        Gość_Fix
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Kredyt hipoteczny

          Polecam troszkę pochodzić po bankach

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Kredyt hipoteczny

            Jaką prowizje pobiera pko bp od udzielenia kredytu hipotecznego ? Dziękuje za informacje.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Kredyt hipoteczny

              Prowizja jest liczona indywidualnie zalezy od profilu klienta tzn. Ile masz lat, wielkość dochodu itp

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 6

      Odp.: Kredyt hipoteczny

      A co sądzicie o banku pekao sa ?ktos moze ma tam kredyt ?

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Kredyt hipoteczny

        A mi po głowie chodzi autko nówka sztuka z salonu na raty? Brał ktoś z was auto w ten sposób jak to wygląda?

        Gość_klijent
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Kredyt hipoteczny

          Brałem skode. Kredyt na 7 lat. Spłaciłem po 1,5 roku. Bez kredytu nie byłoby mnie stać. A tak to wiem że mam samochód pewny , a nie tzw okazje z zachodu. Formalności kredytowe załatwione w salonie przy jednej wizycie. Ja jestem zadowolony. Rrso ważny parametr kredytu o który koniecznie należy zapytać.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 10

      Odp.: Kredyt hipoteczny

      Hura.. znowu raty poszły do góry ..

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -