Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Koszt instalacji CO i wod.-kan. dla domku jednorodzinnego ~120 m2

Ilość postów: 15 | Odsłon: 22585 | Najnowszy post
  • Koszt instalacji CO i wod.-kan. dla domku jednorodzinnego ~120 m2

    Jaki może być koszt wykonania instalacji CO i WOD-KAN w domku jednorodzinnym o powierzchni użytkowej ~120 m2.

    Gość_pmpmp
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Koszt instalacji CO i wod.-kan. dla domku jednorodzinnego ~120 m2

      Jaki piec,jakie ogrzewanie,jakie grzejniki,ile punktów,trochę więcej informacji.;)

      Gość_budowlaniec
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

      Odp.: Koszt instalacji CO i wod.-kan. dla domku jednorodzinnego ~120 m2

      80zł punkt

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 5

      Odp.: Koszt instalacji CO i wod.-kan. dla domku jednorodzinnego ~120 m2

      Mało kolego się cenisz... 100,- od punktu. Punkt to woda ciepła, zimna i odpływ kanalizacji od urządzenia takiego jak np umywalka. 100zł to podprowadzenie rur pod pojedynczy grzejnik z jego montażem. 18zł to robocizna za położenie 1 mk2 ogrzewania podłogowego. Ceny na etapie tylko rozłożenia rur do właściwych wylewek. Dochodzą koszty doprowadzenia rur pod podgrzewacz, piec, rozdzielacze, kominek... Chyba że mowa o robotach ziemnych (rozłożenie kanalizacji w ziemi) to już inna bajka.

      maroblk
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 6

      Odp.: Koszt instalacji CO i wod.-kan. dla domku jednorodzinnego ~120 m2

      dwa lata temu płaciłam 100 od punktu, teraz podobno taniej bo i o fachowców łatwiej

      menka64
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Koszt instalacji CO i wod.-kan. dla domku jednorodzinnego ~120 m2

        Moja droga... od 4 lat mam tą samą stawkę na godzinę... podobno życie drożeje ;)

        maroblk
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Koszt instalacji CO i wod.-kan. dla domku jednorodzinnego ~120 m2

          100zł od punktu,to chyba jakieś złote te punkty,ale naiwnych nie sieją.....Hydraulik to zawodówka,więc człek z wyższym wykształceniem sam sobie robi punkty za zupełną darmochę.A ci tak zwani fachowcy i tak coś sknocą nawet za stówę od punktu.

          Gość_mgr.Hydrauliki
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Koszt instalacji CO i wod.-kan. dla domku jednorodzinnego ~120 m2

            jak masz plany to mogę zrobi wycenę za darmo jak coś podam maila chciałbym zobaczy tego mądrale z góry jak np podłącza kocioł miałowy,kominek i kondensat do jednego obiegu grzejnikowego.Jak jesteś taki dobry to mogę ci odstąpi jedno zlecenie to sobie zarobisz jak uważasz że 100zł to tak dużo? Ja mam mgr.inż. i się nie szczycę. Masz wyższe wykształcenie i sam sobie będziesz stawiał i remontował dom,jak byś był na prawdę wykształcony to by cię było stac na wszystko ale ty jesteś mgr z pustą głową.

            Gość_mario
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Koszt instalacji CO i wod.-kan. dla domku jednorodzinnego ~120 m2

              okej

              Gość_fsdfgs
              Zgłoś
              Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 14

            Odp.: Koszt instalacji CO i wod.-kan. dla domku jednorodzinnego ~120 m2

            jak jesteś z wyższym wykształceniem to nie pogardzaj ludźmi z zawodówką, a osobiście to znam ludzi z twoim wykształceniem co robią sobie za tak zwaną darmochę i później wzywają na pomoc fachowców z zawodówką szczególnie jak chodzi o kotłownie i jej uruchomienie wraz z automatyką pozdrawiam wszystkich fachowców z zawodówką :)

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Koszt instalacji CO i wod.-kan. dla domku jednorodzinnego ~120 m2

              potwierdzam. Ludzie z zawodówką są praktyczni i wiedzą co robia w swoim fachu a ludzie po studiach niekiedy są tylko teoretykami. Dużo mówią a nie zawsze potrafią "kran założyć".

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 17

              Odp.: Koszt instalacji CO i wod.-kan. dla domku jednorodzinnego ~120 m2

              ludzie z zawodówką ?

              są jeszcze zawodówki? teraz same LO.

              kiedyś... owszem. ale po zawodówce to mogłeś wymagać jako takiego sprzątania... . praktyka, nauka, nauka, praktyka... doświadczenie !!!

              Gość_REDMAx
              Zgłoś
              Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 20

        Odp.: Koszt instalacji CO i wod.-kan. dla domku jednorodzinnego ~120 m2

        "Fachowcow" chyba tylko tacy szukają pracy

        Gość_Probi
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 18

      Odp.: Koszt instalacji CO i wod.-kan. dla domku jednorodzinnego ~120 m2

      Podaję ceny ubiegłoroczne za robociznę od 3 do 6 tysięcy złotych.Piec na paliwa stałe,dwie łazienki,podłogowe ogrzewanie w wiatrołapie przedpokojach,kuchni,łazienkach.W ub roku kończyłem budowę domu ,największa konkurencja fachowców to hydraulicy (bynajmniej w moim przypadku ,miałem do wyboru kilka ekip w tym dwie ekipy same się wpraszały).Wybierz dobrego fachowca najlepiej z polecenia kogoś znajomego.Tą samą robotę w moim przypadku wykonają Ci za 3 tysiące i tą samą za 6 tysięcy złotych.Dolicz piec,grzejniki,zawory i inne,bierz dobre materiały na materiały bierz faktury lub paragony bo jest gwarancją na Twe urządzenia.Pamiętaj o ważnej rzeczy o czym nie każdy pamięta.Jeśli w okresie gwarancji padnie Ci np rozdzielacz to żądaj od sprzedawcy oprócz wymiany tego elementu zwrotu kosztów demontażu bo to jest koszt.Osoba lub firma która będzie montowała daje gwarancję na robociznę a jeśli Ty kupujesz części to w przypadku awarii któregoś z elementów żądaj rekompensaty za robociznę gdyż za darmo tego Ci nikt nie wymieni.Przerabiałem ten temat ,stąd wiem.Pewne elementy kupowałem w Castoramie i muszę pochwalić ten market-fachowo podeszli do reklamacji,nie robię tu żadnej reklamy temu marketowi gdyż do najtańszych nie należy i wiele asortymentów nie polecam ale reklamacje są EXTRA załatwiane,full szacun.

      Gość_miron
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 19

      Odp.: Koszt instalacji CO i wod.-kan. dla domku jednorodzinnego ~120 m2

      Dwa lata temu robiłem u siebie całość to co ty piszesz +30 metrów podlogowki. Za robocizne i wszystkie potrzebne elementy dla domku o powierzchni +jak twoja wyszło niecałe 25 tysięcy. Ale wiedziałem na czym stoję bo miałem wycenę przed pracami. Pozdrawiam ekipe

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
5 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Kamo Polska Kamil Pastuszko
Branża: Elektryczne usługi
Dodaj firmę