Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


Logowanie

Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś zadowolony z granitowych chodników powstających w centrum miasta?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Koronawirus-czym leczyc

Ilość postów: 174 | Odsłon: 10575 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
            • Odp.: Kowidius ,czym leczyć?

             Kowidiusa nie da się wyleczyć, gdyż jeśli masz ciężkie objawy, to oznacza że twoja odporność jest tak niska że możesz zachorować na każdą inną chorobę. To pokazują dane z krajów gdzie nie wprowadzono ograniczeń i ilość zgonów w ciągu roku nie wzrosła ani nie spadła, natomiast zmieniły się statystyki, otóż więcej ludzi zapadło na kowidiusa a mniej na inne choroby, suma jednak ta sama.

             Czym leczą w szpitalach, otóż leczą objawowo, jeśli ktoś ma gorączkę, to antybiotykami, jesli problemy z oddychaniem, lekami przypisanymi przez pulmonologów, czyli leczenie zapalenia płuc, wymieniane były różne ,począwszy od leków na malarię ,amaltadyna i inne, w internecie znajdziesz listę leków ,które sa podawane chorym

             Gość_Kowidosław
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Kowidius ,czym leczyć?

             Bodnar wyleczył wielu więc sie da! oprocz amantadyny, napewno nie zaszkodziłby też wlew z witaminy c albo duże ilości doustnie i imbir, kurkuma

             foliarz
             Zgłoś
             Odpowiedz
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 169

   Odp.: Koronawirus-czym leczyc

   W ramach projektu Małopolski tele-Anioł firma Comarch otrzymała dofinansowanie od Unii Europejskiej i polskiego rządu wynoszące aż 38 milionów złotych. Za te pieniądze zobowiązała się dostarczyć osobom niesamodzielnym oraz seniorom z Małopolski elektroniczne opaski, które będą im służyć jako narzędzie do natychmiastowego wezwania pomocy w przypadku złego samopoczucia. Obecnie rząd planuje skorzystać z owych opasek jako formy kontroli osób przebywających na kwarantannie.

   Drago, prowadzący stronę Prawdę Mówiąc - blog Drago, zauważył, że jeśli z 38 milionów złotych zorganizowano 10 tysięcy opasek, to koszt jednej z nich wynosił 3800 złotych. Brzmi to jak kwota niezwykle wygórowana, jak na opaskę z lokalizatorem i komunikatorem. W końcu najnowsze opaski fitness od Xiaomi nie kosztują więcej niż 150 złotych. Bloger postanowił sprawdzić, za ile można nabyć taki sprzęt na chińskim rynku. Okazało się, że za… 80 złotych. Tym zatrważającym odkryciem podzielił się ze swoimi fanami na Facebooku.

   Rząd na stronie gov.pl, po angielsku, promuje rozwiązania rozwijane przez polskich naukowców w odpowiedzi na kryzys pandemiczny. Takim rozwiązaniem ma być bransoletka Comarchu do kontroli ludzi w kwarantannie domowej.... Tą samą opaskę dostarczył Comarch 10 tysiącom seniorów do wzywania pomocy w razie gdyby źle się poczuli w ramach programu o jakże polsko-innowacyjno-chwytliwej nazwie "innowacyjny małopolski Tele-Anioł"

   10 tysięcy Tele-Aniołów z oprogramowaniem - Comarch dostał od rządu na to 38 mln zł. Wychodzi blisko 4000 zł od sztuki. A na dole widzimy naszą polską innowację dla świata z oferty rządu Morawieckiego w ofercie u Chińczyka na Alibabie za 80 zł - czytamy w poście Drago.

   https://techgame.pl/polacy-050221-kw-chinski-sprzet-opaska

   Gość_Jesteś chory kolo
   Zgłoś
   Odpowiedz
6 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -

Losowa firma:
Małą Sycylia
Branża: Restauracje
Dodaj firmę