Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Konto oszczędnościowe. Chcę odkładać około 200 zł miesięcznie

Ilość postów: 14 | Odsłon: 2057 | Najnowszy post
  • Konto oszczędnościowe. Chcę odkładać około 200 zł miesięcznie

    muszę zaoszczędzić trochę pieniędzy odkładając ok. 200 zł miesięcznie , nie jestem systematyczna,rozwiązaniem byłoby systematyczne odkładanie na lokatę w banku.nie wiem który bank wybrać, bo % jest marny.Jakie macie doświadczenia w tej materii, może jakieś mądre rady.....dziękuję, tym którzy zechcą się podzielić swoim doświadczeniem.

    Gość_ewa
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Konto oszczędnościowe. Chcę odkładać około 200 zł miesięcznie

      myslę ze fundusz stabilnego wzrostu/ zrównoważony kupowany bezpłatnie w mBanku np. będzie najlepszym rozwiązaniem

      PlZP
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Konto oszczędnościowe. Chcę odkładać około 200 zł miesięcznie

        Akcje CDR, JSW. Fundusze PKO Złota, PKO Surowców, PKO Nowych Technologii.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Konto oszczędnościowe. Chcę odkładać około 200 zł miesięcznie

          Idż do PKO BP i możesz założyć tzw.na emeryturę,ja mam stałe zlecenie-warto.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Konto oszczędnościowe. Chcę odkładać około 200 zł miesięcznie

            Zawsze mozna założyć stałe zlecenie w banku,by przelewali na konto oszczednościowe.

            wicia88
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Konto oszczędnościowe. Chcę odkładać około 200 zł miesięcznie

              Ja kiedys wplacilem 7 tys w Pkobp w rynku , po 2 latach potrzebna mi byla natychmiast gotowka , ledwo odzyskalem 5600 zl i to jeszcze oddawali mi w ratach .Nigdy w zyciu juz nie wplace do zadnego banku na zaden procent pieniedzy .Jak bym polozyl do barku w domu, to mialbym chociaz te same pieniazki co odlozylem.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Konto oszczędnościowe. Chcę odkładać około 200 zł miesięcznie

                Nie wierze jak mogli wyplacc Ci mniej ??????

                Gość_ONA
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Konto oszczędnościowe. Chcę odkładać około 200 zł miesięcznie

                  Do ONA, najpierw mnie p z banku wrobila w tzw fundusz agresywny ,ze niby moje pieniazki wzrosna w ciagu roku az o 30 % , a po dwoch latach z " przykroscia " poinformowala mnie ze nie "wyszlo ".Myslalem ze ja wyciagne z tego okienka .Na pocieszenie mnie powiedziala ze inni potracili wiecej niz ja .Chamka.Nic nie wskuralem .

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Konto oszczędnościowe. Chcę odkładać około 200 zł miesięcznie

                    Nie wrobila tylko zaproponowała. Każdy dorosły ma rozum i musi się zastanowić co robi. Uslyszales 30% zatarles rączki i zalozyles. Myślę za żadnego pytania nie zadałeś odnośnie ryzyka i strat. Tak samo jak frankowicze czy dawniej raty ze zmiennym oprocentowaniem zależne od tego jak stała waluta. Osoba dorosla powinna zdawać sobie sprawę z ryzyka niektórych inwestycji. Tak samo parabanki. Nieważne że nie mają gwarancji Skarbu Państwa ale zysk duży obiecują a potem jak padają to rozpacz i szukanie winnych.

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 7

              Odp.: Konto oszczędnościowe. Chcę odkładać około 200 zł miesięcznie

              A jaka/gdzie w jakim banku dają najlepsze oprocentowanie na lokacie?

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Konto oszczędnościowe. Chcę odkładać około 200 zł miesięcznie

                Z tymi funduszami to prawda,mnie też namawiali ale nie dałam się skusić.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Konto oszczędnościowe. Chcę odkładać około 200 zł miesięcznie

                  Świetne rozwiazania są w pzu. Sama korzystam.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 13

                Odp.: Konto oszczędnościowe. Chcę odkładać około 200 zł miesięcznie

                Ja tam na zadnych lokatach nie odkladam tylko normalnie na koncie leza bo te oprocentowania to jakies posmiewisko.Ja sie spielam i co miesiąc po 500 zl odkladam.pa

                Gość_mariola
                Zgłoś
                Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 15

      Odp.: Konto oszczędnościowe. Chcę odkładać około 200 zł miesięcznie

      Posiadam zwykłe konto w mbanku. Kiedy chciałam, jak Ty, założyć konto oszczędnościowe, konsultant zaproponował mi coś w stylu wewnętrznego konta. Nazywa się to Msaver i w moim przypadku, świetne rozwiązanie. Oprócz pieniędzy, które sama przelewam co miesiąc (ja robię to ręcznie, ale można ustalić stałą kwotę, która będzie się co miesiąc automatycznie przelewała na konto oszczędnościowe), korzystam też z opcji "zaokrąglania" końcówek. Kiedy płacę kartą, bądź opłacam rachunki, to na konto oszczędnościowe przenoszone są zaokrąglenia do pełnych 10zł (płacę np 13 zł kartą w sklepie, 7 automatycznie trafia na Msaver). Dla mnie jest to o tyle fajne, że nie odczuwam, tych kilkuzłotowych kwot, a można "bezboleśnie" zaoszczędzić więcej, niż się zakładało po wypłacie.

      Jeśli chodzi o oprocentowanie, to jest podobnie jak w innych bankach. Dla mnie ważniejsze jest to, że odkładam co miesiąc jakąś kasę, zamiast ją wydać. Fajne jest tu też to, że kiedy loguję się na konto, to te zaoszczędzone pieniądze nie widnieją jako stan konta, trzeba kliknąć kilka razy w inne zakładki, żeby zobaczyć, ile się uskładało. Rad w miesiącu, jeżeli jest taka potrzeba, mogę przelać dowolną kwotę z zaoszczędzonych pieniędzy na zwykłe konto, jeżeli zrobię to kolejny raz w danym miesiącu, to płacę za tę operację 5 zł.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
1 post w tym wątku został wyłączony z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
"Wesna-Probud" Sp. z o.o.
Branża: Spożywcze artykuły
Dodaj firmę