Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Konstytucjia Polski

Ilość postów: 21 | Odsłon: 1 | Najnowszy post
Aktualny widok mógłby udostępnić posty sprzeczne z Zasadami Forum i/lub posty, które zostały czasowo wyłączone z wyświetlania ze zwykłego widoku. Jednak w tym wątku brak jest takich postów. Ten widok ma pewne ograniczenia (np. nie można odpowiadać na posty). Przywróć zwykły widok wątku „Konstytucjia Polski”.
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 2

    Odp.: Konstytucjia Polski

    Co oznacza system prezydencki? Co to dokładnie znaczy i co by się miało w konstytucji zmienić?

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 10

    Odp.: Konstytucjia Polski

    Konstytucja pióra Tadeusza Batyra xD

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 20

    Odp.: Konstytucjia Polski

    Powiedział mocno tuskniety antypolski gość z 11:43. Do Berlina VON!

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 22

    Odp.: Konstytucjia Polski

    On powinien leczyć się, albo MY go wyleczymy:)

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 23

    Odp.: Konstytucjia Polski

    Naród wybrał Sejm i Senat ale Prezydent tego nie widzi. Sam wygrał o włos więc jego władza jest baaaardzo słabiutka i nie powinien przeszkadzać prawdziwym władzom.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 26

    Odp.: Konstytucjia Polski

    08:13 dobrze że byli twoi,ciesz się tym .A nie uważasz że przemówienie przed Zamkiem Królewskim było perswazyjne ,z elementami doboru faktów ukazywanych w konkretnym świetle ,straszenie konsekwencjami.To szantaż emocjonalny podany odbiorcy na tacy , uderzający w osobiste poczucie odpowiedzialności i patriotyzm u Odbiorcy takich słów Przeistacza się on w politykę który " ma załatwić jakaś sprawę." To przemówienie z polityczną tezą osadzoną w doraźnej polityce.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 33

    Odp.: Konstytucjia Polski

    Towarzysze Prezydenta bili gołymi rękami i nie tylko na ustawkach a sam Prezydent na bramce też skopał niejeden tyłek.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 34

    Odp.: Konstytucjia Polski

    Prosze porównać sobie obydwa przemówienia wygłoszone w tym samym dniu.Jedno spokojne z powagą, chodź do końcowe zachowanie może nie odpowiednie za to drugie zupełnie przeciwne. Rolą Prezydenta jest być ponad podziałami, łączyć naród, dążyć do współpracy a nie dzielić Nie krzykiem przedstawianie jakich swoich wygórowanych marzeń,dążeniem do zmian Konstytucji aby władza była tylko w rękach Prezydenta..A czy to nie przemówienie perswazyjne z podtekstem politycznym..Przydało by się więcej pokory ,umiejętności samokontroli bo do tego zobowiązuję stanowisko. .Ale takie przemówienie najbardziej działa na wyborców, więc to ma wszystko tło polityczne ze ,wskazaniem jakiegoś zagrożenia i przedstawienia swojej drogi która ma być lepsza , która nie będzie bo taka władza prowadzi do dyktatury .Prosze nie pisać że państwo jest w jakiejś poniewierce .

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 43

    Odp.: Konstytucjia Polski

    Wybory wygra Konfederacja. Mentzen zostanie ministrem obrony narodowej. Wtedy nareszcie będziemy się czuli bezpiecznie.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 48

    Odp.: Konstytucjia Polski

    To orzeczenie pochodzi z Izby Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych, której status sam w sobie bywa kwestionowany w innych orzeczeniach (np. TSUE). Lol.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 49

    Odp.: Konstytucjia Polski

    To orzeczenie pochodzi z Izby Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych, której status sam w sobie bywa kwestionowany w innych orzeczeniach (np. TSUE). Lol...

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 57

    Odp.: Konstytucjia Polski

    23:09 Aleś ty głupi, aż mi cię szkoda.

    Gość_Napoleon Bonaparte
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 58

    Odp.: Konstytucjia Polski

    No tak, tak. Tym bardziej, już mamy parlamentarzystę - ‘konia’, czym cywilizacyjnie bijemy na głowę (bo w tym przypadku należy bić się w głowę) wielkie ongiś cesarstwo, którego wóc zamierzał konia mianować senatorem.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 59

    Odp.: Konstytucjia Polski

    A kto według ciebie tą dzika świnia jest , można tu podyskutować. Wszyscy ci przeszkadzają ,posłowie ,senatorowie to może sam byś tam zasiadł .A może marzy ci się jakiś inny ustrój polityczny ,ciekawe jaki....

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 62

    Odp.: Konstytucjia Polski

    ,A kto według ciebie tą dziką świnia jest można tu podyskutować. Wszyscy ci przeszkadzają ,posłowie ,senatorowie to może sam byś tam zasiadł .A może marzy ci się jakiś inny ustrój polityczny ,ciekawe jaki....

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 75

    Odp.: Konstytucjia Polski

    10:15 a czy Premier Morawiecki podpisał pożyczkę z Korei,odpowiedz A co do tego jest potrzebny podpis Prezydenta , gdzie to przeczytałeś.Nie starszy tylko przestrzega a to co inne .A PiS zaciągając pożyczkę w Korei nie zasłużył już Polski ,a teraz musimy to spłacać.Przestan oceniać tylko jedną stronę, przyjrzyj się rządom poprzedników.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 76

    Odp.: Konstytucjia Polski

    Zgadza się, Gościu z 14:10.

    Konstytucja 3 Maja z 1791 ‘posłużyła’ zaborcom do rozebrania Polski, ponieważ była bezpośrednim zagrożeniem dla ich polityki dominacji nad Rzeczpospolitą. Zaborcy odebrali ją jako próbę usamodzielnienia się Polski i wzmocnienia jej pozycji, co uniemożliwiłoby dalsze rozbiory.

    Dzisiaj podobnie, na wieść o próbie tym razem zmiany Konstytucji, tj. eliminacji z niej zakamuflowanej lewackiej podstępności i dwuznaczności, historia zatacza koło. Słowo ‘zaborcy’ dziś znaczy EUropejski establishment (czytaj: znowu Niemcy), a ‘rozbiór’ znaczy podporządkowanie i marginalizowanie naszej państwowej podmiotowości drogą systemowego chaosu i ubezwłasnowolnienia.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 81

    Odp.: Konstytucjia Polski

    To samo z maseczkami i szczepionkami!!!

    Gość
    Zgłoś
W tym wątku znajdują się 14 postów, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami).

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:Dodaj firmę