Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 450

                          Odp.: Koniec z arogancją władzy i koniec z pychą

                          19:13. Przestań o tym dziadku, bo jesteś śmieszna. Była kiedyś taka osoba, która chwaliła się, jakie ma dobre geny, bo jej mama ma 82 lata i jeździ na rowerze. Jej mama ma dziś 92 lata, a jej już od 10 lat nie ma tym świecie. Każdy w życiu ma swój licznik i na nim zapisane, to jak żył.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Koniec z arogancją władzy i koniec z pychą

                          Toteż mówię o dziadku a nie o sobie w kontekście dobrego odżywiania. Gdybym mu dobrze nie gotowała miałby zapewne wiele chorób jakie miewają ludzie w tym wieku.

                          Kasandra66
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Koniec z arogancją władzy i koniec z pychą

                          19:34. Słuchaj BABO! Czy nie widzisz tego, że zachowujesz się DZIWNIE?(tak to delikatnie ujmijmy). Na pewno nie potrzebujesz pomocy lekarza? Wszyscy ci to sygnalizują, a ty jak ceborg bezrozumny. Czy czytają, to co piszesz twoje koleżanki z partii Nowoczesna?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Koniec z arogancją władzy i koniec z pychą

                          Dobrze się czujesz? Sugerując komuś chorobę należy się upewnić co do swojego stanu zdrowia najpierw.

                          Kasandra66
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Koniec z arogancją władzy i koniec z pychą

                          19:43. Od samego rana są twoje wpisy na forum w różnych wątkach. Pracujesz dla tego forum, czy dla partii Nowoczesna- nie ważne, ale nie próbuj nikomu wmawiać, że jesteś troskliwą matką, bo są na to dowody w twoich wypowiedziach. Albo jesteś chora, albo...... Tak wygląda życie FEMINISTEK?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Koniec z arogancją władzy i koniec z pychą

                          Masz z tym jakiś problem. Jak na razie jestem wolną osobą, wykorzystuję mój czas tak jak mi się podoba i piszę co chcę i gdzie chcę. Dopóki admin nie uzna że jest to sprzeczne z regulaminem dopóty będziesz widzieć moje wpisy. I tyle.

                          Kasandra66
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 451

                          Odp.: Koniec z arogancją władzy i koniec z pychą

                          I co teraz? Wyjdziesz razem z KODfidentami na ulicę?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 458

                          Odp.: Koniec z arogancją władzy i koniec z pychą

                          Widzisz coś złego w tym że matka chce spędzać czas ze swoim małym dzieckiem ? Jeśli tak to na pewno nie reprezentujesz mnie jako kobiety Kasandro66, innych matek też z pewnością nie. Twoim zdaniem (i przedstawicieli Twojej partii) kobieta powinna wysłać dziecko do żłobka a sama zaiwaniać za ochłapy na kasie w markecie, również w niedzielę. Oj, na pewno na mój głos ktoś taki nie może liczyć. Ta cała nowoczesność nie jest ani dobra ani tym bardziej nie służy ludziom i ich wzajemnym relacjom.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 456

                          Odp.: Koniec z arogancją władzy i koniec z pychą

                          Te Twoje "wolne media" działają znowu w drugą stronę i działają samą krytyką, nie zauważyłem żeby choć raz przyznali że władza coś dobrze zrobiła a chwalić przecież też jest za co. Żadne skrajności nie są dobre gościu XXL. Twoje media krytykowały nawet obecną władzę gdy była w opozycji a rządził kto inny. Wtedy zachowywali się tak jak Twoim zdaniem teraźniejsze media narodowe. Śmiech i tyle.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 493

                          Odp.: Koniec z arogancją władzy i koniec z pychą

                          Ja sobie chwalę obecny rząd i TVP info. Rachoń jest bezkonkurencyjny. A ty oglądaj TVN.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Koniec z arogancją władzy i koniec z pychą

                          Popieram gości 21:36

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 504

                          Odp.: Koniec z arogancją władzy i koniec z pychą

                          Podsumowując, po przeczytaniu w całości przemiłego dialogu byłych koleżanek, mam dedykację dla koleżanki, która Kasandrze w życiu pomagała "Kardynała Richelieu sekret dziś wam zdradzę- od przyjaciół mnie Boże strzeż, z wrogami sobie poradzę." Ku przestrodze dla wszystkich.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Koniec z arogancją władzy i koniec z pychą

                          Co za troska , aż tyle komentarzy usunięto.

                          Gość_Gosc.
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 513

      Odp.: Koniec z arogancją władzy i koniec z pychą

      Kłamstwa mają krótkie nóżki, którym żadna drabinka nie pomoże. Ani nawet trzymetrowy pomnik.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Koniec z arogancją władzy i koniec z pychą

        słuchaj no @kasandra..katolików to ty zostaw w spokoju,4/5 społeczeństwa w Polsce są katolikami i nie ważne czy praktykujący więc twoje insynuacje o spowiedzi dyskredytują cię w ich oczach jako osobę inteligentną..twoje aspiracje polityczne wymuszają na tobie paktowanie z diabłem (i nie tylko PO,KOD,Nowoczesna) aby osiągnąć zamierzony (wyimaginowany) cel bycia na świeczniku, tylko że nie osiągalny dla ciebie, bo jak czytam twoje posty to widzę że jesteś MIERNOTĄ POLITYCZNĄ..chociaż kto wie może na sołtysa cię wybiorą i tam się spełnisz..

        Gość_polak mały
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Koniec z arogancją władzy i koniec z pychą

          09:58. Stare przysłowia są mądrościami narodów, a jedno z nich mówi "Kto rzuca błotem nie może mieć czystych rąk". Ta specjalistka od obrzucania błotem wszystkich dokoła powinna się nauczyć tego przysłowia na pamięć. A propos, przewinął się tu motyw "notorycznego znęcania się nad dzieckiem". To bardzo niepokojące i chyba powinno być wyjaśnione do końca. Nie można przejść obojętnie.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 516

          Odp.: Koniec z arogancją władzy i koniec z pychą

          Paktowanie z diabłem Gość_polak mały to przecież przywilej kasty rządzącej nie opozycji

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 520

          Odp.: Koniec z arogancją władzy i koniec z pychą

          Dla Polaka małego i pseudo katolików " Religia jest dla mądrych. A jak ktoś jest głupi i jak chce być głupi, nie powiem do tego używać religii, nie powinien religią swojej głupoty zasłaniać" Józef Tischner. Proszę poczytać więcej dzieł księdza Tischnera może pomoże

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
1234 ... 22232527282930
Przejdź do strony nr
9 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -