Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Koncert charytawyny, występ Oli Kępy, mistrzyni świata. Black&White, 11.09.2016

Ilość postów: 26 | Odsłon: 2321 | Najnowszy post
  • Koncert charytawyny, występ Oli Kępy, mistrzyni świata. Black&White, 11.09.2016

    Zapraszamy na koncert Charytatywny dla Krzysia !

    #Artyści: AK-47, Tadek, Śliwa ORAZ BLACK&WHITE

    #Występ: Aleksandry Kępa z klubu Black&White oraz zawodniczek tego klubu.

    #Gdzie: Amfiteatr (Park Miejski –Muszla)

    #Kiedy: 11 Września

    #Bilet: Tylko 10zł (CEGIEŁKA DLA KRZYSIA) do zakupienia w skateshopie w wąskiej uliczce (Kościelna 17a).

    #Konkurs na wydarzeniu na Facebooku, do wygarnia wejściówki na koncert za darmo.

    Link do wydarzenia na Facebooku.

    facebook. com/events/1610786502546849/

    Organizator Koncertu: " OSTROWIECKI RAP"

    Sponsorzy:

    Auto Szyby Samsonowicza – Ostrowiec Św. Black&White, Hotel "Accademia", Mck (Miejskie centrum kultury).

    Patronat :

    Gazeta Ostrowiecka , Gazeta świętokrzyska,Echo dnia, Radio Kielce.

    Gość_Pomoc
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Koncert charytawyny, występ Oli Kępy, mistrzyni świata. Black&White, 11.09.2016

      Na pewno przyjdę z dziećmi, wspomogę tego chłopca małego.

      Gość_Maria
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Koncert charytawyny, występ Oli Kępy, mistrzyni świata. Black&White, 11.09.2016

        dzięki za info.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Koncert charytawyny, występ Oli Kępy, mistrzyni świata. Black&White, 11.09.2016

          Cześć, kto na pewno przyjdzie na koncert, wspomóc tego chłopczyka chorego na serce? Myśle że 10zł, dla nikogo to nie jest wygórowana cena, a można pomóc, nie trzeba być na koncercie żeby zakupić taką cegiełkę, bilety do zakupienia w skateshopie w wąskiej uliczce (Kościelna 17a). Na prawdę możemy pomóc temu dziecku, nie bądźmy egoistami, nie stójmy z boku. To tylko 10zł, a można uratować czyjeś życie, jak ktoś by miał problem w kupieniu cegiełki, mogę dostarczyć ją do firmy, lub domu, proszę pisać na e-mail. pylusek111@gmail.com, pozdrawiam !

          Gość_Pomocna Dłoń
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Koncert charytawyny, występ Oli Kępy, mistrzyni świata. Black&White, 11.09.2016

            Lepiej kupic w tym sklepie cegiełkę ... Kazdy sie moze podawać , ze dostarczy cegiełkę , a zebrać dla siebie zamiast na ten cel....zwłaszcza z takim emailem, poważna osoba zajmująca sie takimi sprawami winna miec jakis sensowny MEiL z imieniem nazwiskiem

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 6

            Odp.: Koncert charytawyny, występ Oli Kępy, mistrzyni świata. Black&White, 11.09.2016

            Musimy się zjednoczyć jak na koncercie Boys wczoraj, zapełnić tą muszle po brzegi w ten sposób pomożemy temu chłopcu !

            Gość_Aleksandra
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Koncert charytawyny, występ Oli Kępy, mistrzyni świata. Black&White, 11.09.2016

              Musimy pomóc temu dziecku, impreza dużo się szykuje, także 11 września myślę ze każdy będzie na koncercie i każdy kupi cegiełkę za 10zł, to nie są pieniądze, a ratujemy ludzkie serce !

              Gość_Kamil
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Koncert charytawyny, występ Oli Kępy, mistrzyni świata. Black&White, 11.09.2016

                Witam, mam pytanie kto z osób +40-50+, wybiera się na koncert, wesprzeć tego małego chłopca, ?

                Gość_Marek O.
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Koncert charytawyny, występ Oli Kępy, mistrzyni świata. Black&White, 11.09.2016

                  ja

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Koncert charytawyny, występ Oli Kępy, mistrzyni świata. Black&White, 11.09.2016

                    KONCERT BĘDZIE ZA DARMO, TYLKO BĘDĄ PUSZKI W KTÓRYCH BĘDZIE MOŻNA WSPOMÓC, KRZYSIA KĘMPCZYKA, TAKŻE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH W KAŻDYM WIEKU ! MŁODYCH I STARSZYCH, BĘDZIE MEGA KONCERTY !

                    Gość_Motywator.
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Koncert charytawyny, występ Oli Kępy, mistrzyni świata. Black&White, 11.09.2016

                      No z tego co widzę to wcale nie za darmo. Jeśli jest tu jakakolwiek kompetentna osoba to proszę o sprecyzowanie informacji na temat ceny wstępu.

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Koncert charytawyny, występ Oli Kępy, mistrzyni świata. Black&White, 11.09.2016

                        Wstęp jest za darmo, patrzyłam teraz na facebooku, bedą puszki każdy, kto będzie chciał wrzuci pieniądze, ale wejście jest darmowe !

                        Ja przyjdę napewno z mężem, warto uczestniczyć w takim koncercie, dlatego warto pomagać !

                        Gość_Ania
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Koncert charytawyny, występ Oli Kępy, mistrzyni świata. Black&White, 11.09.2016

                          Ja dzisiaj byłam w skateshopie dostałam bilet za darmo, Pan ze sklepu mówił że koncert jest darmowy. Proszę nie pisać ze jest płatny.

                          Gość_Marysia
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Koncert charytawyny, występ Oli Kępy, mistrzyni świata. Black&White, 11.09.2016

                          W pierwszym poście jest wyraźna informacja, że wstęp jest płatny 10 zł. Na wydarzeniu na fb były jakieś konkursu gdzie darmowe wejściówki były do wygrania, co również mocno sugerowało, że jest płatny. Dopiero 2 dni temu pojawiła się informacja, że będzie darmowy, więc pojawiła się duża nieścisłość. Ja tylko chciałem dopytać. A na następny raz proszę o podawanie prawidłowych i konkretnych informacji od samego początku, bo nie jest to profesjonalne ze strony organizatora.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Koncert charytawyny, występ Oli Kępy, mistrzyni świata. Black&White, 11.09.2016

                          Koncert będzie za darmo, to jest ważne. Puszki będą także każdy będzie mógł pinidządza wrzucić.

                          Gość_Marysia
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Koncert charytawyny, występ Oli Kępy, mistrzyni świata. Black&White, 11.09.2016

                          11-września, każdy niech wyjdzie z domu i posłucha muzyki, nie ważne czy to Hip-hop/Rap, czy Techno, idziemy na Amfiteatr pomóc małemu, Frekwencja obowiązkowa !

                          Gość_Bąk.
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Koncert charytawyny, występ Oli Kępy, mistrzyni świata. Black&White, 11.09.2016

                          Prezydent jest Patronem tego wydarzenia, wiadomo coś ?

                          Czy ingeruje się jakoś w ten szczytny cel.

                          Gość_Anonim
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Koncert charytawyny, występ Oli Kępy, mistrzyni świata. Black&White, 11.09.2016

                          Na koncercie będą wolontariusze z puszkami, także podczas koncertu będą zbierane pieniądze na Krzysia.

                          Gość_Pomocna Dłoń
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
3 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:Dodaj firmę