Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Komunia jak wesele

Ilość postów: 90 | Odsłon: 6199 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 64

                          Odp.: Komunia jak wesele

                          A nie uważasz że to każdego indywidualna sprawa na ile osób robią i z jakich środków.Ludzie czy do was przychodzą po fundusze ,niech każdy zajmie się swoim życiem to nie wasz problem.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Komunia jak wesele

                          A ile gorzały kupujecie na komunie?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Komunia jak wesele

                          Chcesz kupić to kup ille chcesz , zrób jak chcesz .Nie zadawaj głupich pytan ,jedni robią z alkoholem inni bez to indywidualna sprawa.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Komunia jak wesele

                          11.52 a ty mi nie mow tlumoku co mam robic, komuna sie skonczyla i to wolny kraj

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Komunia jak wesele

                          Ha ha ha ha . Wolny kraj.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 69

                          Odp.: Komunia jak wesele

                          Z tą wolnością kraju, to bym dyskutował.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 70

                          Odp.: Komunia jak wesele

                          12:03 a gdzie ja ci mówiłem co ty masz robić.Nie umiesz czytać tekstu ze zrozumieniem ,przeczytaj jeszcze sobie raz i włącz myślenie.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Komunia jak wesele

                          Nie wymagaj zbyt wiele od 'POkemona'.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Komunia jak wesele

                          Czyli ciebie?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 73

                          Odp.: Komunia jak wesele

                          Proszę nie mieszać polityki do zwykłych wypowiedzi.Ludzie czy wy nie umiecie żyć bez wyzywania kogoś.Zwykly temat a tu znów sugestie ,kto ma jakie poglądy .

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Komunia jak wesele

                          Temat byłby zwykły, gdyby równie bez ceregieli można było pytać i pisać o imprezach po brit mila, ale bez narażenia na wyzwiska od faszystów i posądzania (mówiąc poetycko) o antykosmopolityzm.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 75

                          Odp.: Komunia jak wesele

                          Wszelkie sakramenty powinny byc udzielane po 18 roku zycia

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Komunia jak wesele

                          Skoro tak tu doradzamy, to do terminu brit mila, też bym dołożył z przodu jedynkę.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 77

                          Odp.: Komunia jak wesele

                          I bezpłatnie ! ! !

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Komunia jak wesele

                          Polecam zespol the best, wchodza w stoly, bawia gosci

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 79

                          Odp.: Komunia jak wesele

                          15.48 pisiorskie debile jak zwykle obrazaja

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Komunia jak wesele

                          Poczytaj poczekalnię.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Komunia jak wesele

                          Wiocha

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
10 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Salon Kosmetyczny Agata Żelazowska
Branża: Kosmetyczne salony
Dodaj firmę