40 przystanków jest określanych jako odbudowa miasta.
W zasadzie nie potrzeba nic więcej dodawać już do tego. Wszystko zostało powiedziane na temat tych "inwestycji". Oczywiście jest ona ogłoszona na publicznych przystankach autobusowych w mieście.
Propaganda kww już dawno przebiła propagandę Jerzego Urbana z lat 80-tych
Bo najważniejsza jest komunikacja z mieszkańcami a nie krytykowanie i szkalowanie na forum.
Plakaty wyborcze jednego kandydata koalicji rządzącej w mieście na publicznych przystankach to rzeczywiście świetna forma komunikacji. Zresztą te wiaty właściwie od powstania promują chyba tylko jedną osobę.
Aż by się chciało powiedzieć, że jakby tak poskrobać, to by to złoto z wierzchu zeszło.
Mam wrażenie, że kolejne 40 przystanków ma w zamyśle epatować nas podobnymi hasłami.
No właśnie najważniejsza jest komunikacja z mieszkańcami tylko ta naturalna i prawdziwa a nie szopka przedwyborcza i udawanie miłosiernego samarytanina przez obecnego rządzącego.
Te 4 lata kadencji to byłby materiał na film dla Barei
Czas na rozwoj miasta. JG mial swoje 5 minut. Dajmy szanse innym.
Tak jak piszecie sami do siebie.Jedna wypowiedz bardziej błyskotliwa od drugiej same gwaiazdy PIS
Do 22:03: A kto jest Urbanem w KWW?
A ja popieram takie inicjatywy. Tak trzymaj Panie Prezydencie.
A jakie inicjatywy popierasz ? ulicę A. Biesiady, Remondis, drewniane kurniki na rynku ??? To jest katastrofa dla miasta, ten człowiek nie nadaje się nawet do pracy w straży miejskiej.
Lepszy włodarz powiatu tylko wszystkie sprawy sądowe przegrane a kasa na odszkodowania i kary ida za naszych pieniędzy powiatowych .Powinien starosta z własnej kieszeni wyjąć i zapłacić to wtedy by złotówkę obejrzał 10 razy jak wyglada
http://ostrowiecnews.pl/2018/10/14/gruzy-po-fontannie/ - kolejna niezbędna i dochodowa inwestycja. Już nie wiem w czyim wykonaniu i pod czyim patronatem.