kocham pismena, kocham patrzec na to jak robi z siebie idiote w kazdym jednym temacie :) niesamowite, pewnie wyprowadzilby sie z tego miasta gdyby ludzie dowiedzieli sie kim jest.
Pismen,jesteś szaraczkiem,jesteś tak prostym i prymitywnym obywatelem ,że tobie nie trzeba wiele do istnienia.Pewnie w swojej klatce ,którą nazywasz domem ,wisi na ścianie portret twojego rudego idola.Pismen ,gdybys miał odrobinę honoru ,ale to za wielkie dla ciebie,tobyś sie zutylizował szybciej niż butelka typu PET.Zastanow się głęboko,ty nie jesteś wyrocznią na tym forum,ciebie ludzie nienawidzą ,przestań pisać swoje wynaturzenia.Skończysz tak samo ,jak i twoja fanatyczna partia PO ,na cmentarrzu.To i tak jest zaszczyt dla takich jak ty.Śmieci powinny kończyćna wysypisku śmieci Janik.
W niedługim czasie czeka nas wiele tego typu inicjatyw ze strony rządu(PO).NIe jest to mądrość PO (jakby sobie życzył pismen) tylko ich hipokryzja.Ruchy niepokornych,spadek popularności,możliwość utraty władzy po najbliższych wyborach.Możemy pozwolić sobie na mydlenie oczu lub nie.