Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Kobiety w wieku 30-32 lata, jakie zabiegi na twarz robicie, by wyglądać młodo?

Ilość postów: 19 | Odsłon: 2423 | Najnowszy post
  • Kobiety w wieku 30-32 lata, jakie zabiegi na twarz robicie, by wyglądać młodo?

    Kobiety w wieku 30-32 Jakie zabiegi na twarz robicie by wygladac młodo ??moze jakies domowe sposoby macie??poradzicie cos innym:)

    Gość_Gosc32
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Kobiety w wieku 30-32 lata, jakie zabiegi na twarz robicie, by wyglądać młodo?

      Uważam, że kobieta w wieku 30-32 lata jest młodą i żadne zabiegi na twarz są jej nie potrzebne.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Kobiety w wieku 30-32 lata, jakie zabiegi na twarz robicie, by wyglądać młodo?

        Pracuje na kuchni i moja skora nie jest za fajna,z checia bym Cos zrobila ...Ale Co ??

        Gość_Niepirkna
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Kobiety w wieku 30-32 lata, jakie zabiegi na twarz robicie, by wyglądać młodo?

          Zrób sobie oczyszczanie kwasami owocowymi zabieg 130 zł efekt rewelacyjny.

          Gość_Anna
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

      Odp.: Kobiety w wieku 30-32 lata, jakie zabiegi na twarz robicie, by wyglądać młodo?

      Nie oszukasz wieku. Nie dorownasz jedrnoscia skórze np 25 latki. Ja sama mam 33 i widzę oznaki czasu. Kobieta ktora na siłę poprawia naturę wygląda śmiesznie i żenująco.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Kobiety w wieku 30-32 lata, jakie zabiegi na twarz robicie, by wyglądać młodo?

        hmmm chyba nie zrozumiałaś założycielki wątku. Nie chodzi tu o botoks czy operacje plastyczną a raczej o np. jakieś maseczki odzywcze i tego typu sprawy. Nie wydaje mi się by po takim zabiegu wyglądał ktokolwiek śmiesznie a wręcz przeciwnie - świeżo. Czytaj ze zrozumieniem...

        Gość_Karola
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Kobiety w wieku 30-32 lata, jakie zabiegi na twarz robicie, by wyglądać młodo?

          Operacje plastyczne Czy botoks nie inteteresuja mnie !

          Gość_Gość32
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Kobiety w wieku 30-32 lata, jakie zabiegi na twarz robicie, by wyglądać młodo?

            Ludzie nie potrafią czytac ze zrozumieniem . Moze jakies toniki z ogórka itp , peelingi gruboziarniste

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Kobiety w wieku 30-32 lata, jakie zabiegi na twarz robicie, by wyglądać młodo?

              Ja slyszalam Ze trzeba sie dobrze wysypiac,czyli sen chyba Tez pomaga:)

              Gość_Patii
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Kobiety w wieku 30-32 lata, jakie zabiegi na twarz robicie, by wyglądać młodo?

                polecam ci maseczki z ogórkiem , regularne oczyszczanie skóry i dobry krem nawilzajacy . mam takze taka maszynke do czyszczenia twarzy to zwykła okragla szczoteczka nakładam na twarz piling i szaleje szczoteczka jestem bardzo z tego zadowolona i widze efekty, jeżeli nie chcesz kupować maszynki kup sobie szczoteczke do zebow dla dzieci one maja miekkie włosie i delikatnie tym oczyszczaj pozniej krem, po regularnym stosowaniu bedziesz zadowolona i promienna:)ja tak robie pozdrawiam cie :)))

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Kobiety w wieku 30-32 lata, jakie zabiegi na twarz robicie, by wyglądać młodo?

                  Polecam peiling robic czesto ,Dobry krem przeciw zmarszczkowy:)

                  Gość_Goscc
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Kobiety w wieku 30-32 lata, jakie zabiegi na twarz robicie, by wyglądać młodo?

                    wystarczy duzo sexu, witamin i aktywnosci fizycznej + krem nivea wieczorem ;-)

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Kobiety w wieku 30-32 lata, jakie zabiegi na twarz robicie, by wyglądać młodo?

                      Jesli ktos jest sam to moze zapomniec o sexie:) bo Jak ....

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Kobiety w wieku 30-32 lata, jakie zabiegi na twarz robicie, by wyglądać młodo?

                        mycie mlekiem:)

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 20

      Odp.: Kobiety w wieku 30-32 lata, jakie zabiegi na twarz robicie, by wyglądać młodo?

      Zalezy jaki masz typ cery - generalnie dobry peeling regularnie, zainwestuj w dobre kremy, ze srednipolkowych warto postawic na yoskine i dermike.32 lata to mloda osoba - no chyba, ze ktos pali, zle sie odzywia czy ma zaburzenia hormonalne, to wszystko odbija sie na cerze.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Kobiety w wieku 30-32 lata, jakie zabiegi na twarz robicie, by wyglądać młodo?

        o skure twarzy trzeba dbac od mlodych lat .przede wszystkim nakilżenie ,nawilżenie i nawilżenie .zdrowa dieta dużo witaminy E

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Kobiety w wieku 30-32 lata, jakie zabiegi na twarz robicie, by wyglądać młodo?

          Ja staram się jeść zdrowo - dużo warzyw i owoców, głównie polskich sezonowych, ale nie tylko :) Porcja (około łyżki) orzechów dziennie i ziaren (np. słonecznik lub dynia). Codziennie wypijam 1,5 litra naturalnej wody mineralnej. Unikam słodyczy i słodzonych napojów. Regularnie używam kremów odpowiednich dla mojej cery, niekoniecznie super drogich, ale np. z serii ziaja med. Raz w tyg. robię peeling i maskę (oczyszczającą i nawilżającą). Jak nie mam maseczki, nakładam sobie na twarz ubite białko jaja kurzego.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Kobiety w wieku 30-32 lata, jakie zabiegi na twarz robicie, by wyglądać młodo?

            Młoda jesteś dziewczyno i nie stosuj nic w razie potrzeby krem nawilżający .Co będziesz robiła po 60 tce ,ja mam60 i stosuję tylko nawilżający i mam ładną cerę to jest genetyka nie mam zmarszczek i moja mama też tak miała .

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
5 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -