a co jesli kobieta marzy o kobiecie?
no wiem,,wiem,czesc sie oburzy i powie,ze to nienormalne,,no dla niektorych bycie murzynem tez jest noienormalne,,wiec nie na takich opiniach mi zalezy,,,Chcialabym sie dowiedziec,czy tylko ja,czy jest nas wiecej,,,Czy spelnilyscie swoje marzenie,,czy tak jak u mnie ciagle cos jest nie tak,,bo odleglosc,bo w koncu brak odwagi,,albo ,,najpopularniejszy brak wspolnego jezyka,,Milo mi bedzie poczytac co o tym sadzicie,,Dodam,ze mam 39lat
ja nie widzę w tym problemu-nie ocenia się człowieka po jego orientacji,wyglądzie itp. tylko po tym jakim jest człowiekiem:) mieszkając parę lat za granicą(Holandia) miałam sąsiadki które były tz"les" i naprawdę były to najsypatyczniejsze osoby jakie do tej pory spotkałam o takich sąsiadach tylko pomarzyć..
ja czasem mam ochotę spróbować jak to jest z drugą dziewczyną
niech realizuje marzenia
nikt cię nie będzie oceniał. mało to spotykane u nas, to prawda, więc dobrym posunięciem byłoby nie całować się namiętnie na rynku (choć i do tego masz prawo!), ale dwie mile panie idące za rękę to widok równie sympatyczny jak i tradycyjna para, najważniejsze że miłości na świecie przybywa
lepiej to wygląda niż dwaj faceci wymieniający ślinę na rynku.Ogólnie sam bym popatrzył na wasze figle
heh,,,nawet do trzymania za reke jest jeszcze bardzo daleko,,z prostego powodu, nie ma ze tak powiem,,odpowiedniej wlascicielki owej reki:D)..szczerze mowiac,,myslalam,ze moze ktos sie niesmialo odezwie:)
Nie jest to złe;-). Jesli o tym marzysz - zrób to. Spełnij marzenia... Może coś wymyślimy....:)) Jakis kontakt?
kontkt do mnie,,
tsunami1234@interia.pl
fajnie by bylo,gdyby odezwala sie jakas fajna kobietka,,nadmieniam,ze nie szukam przygod,,tylko ciekawej znajomosci opartej na przyjazni:).
Ciekawe jest to,ze lesbijki tolerujemy, faceci by się chętnie przyłączyli(chociaż lesbijki ich nie potrzebują) a gejów już nie bardzo.