Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
              • Odp.: Kobieta 35 lat - sznase na udany związek i założenie rodziny

                Wiecej niestety kobiet co się płaszczą przed facetem i piszę to jako kobieta.znam wiele yakich bez honoru a facetów wolnych mam w pracy 4i odrzucają natarczywe i żałosne desperatki. Faceci dziś byle kogo już nie chcą. Czekają na tą jedyną.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Kobieta 35 lat - sznase na udany związek i założenie rodziny

                  Ta czekają hahaha, a mało to takich jeleni co alimenty płacą i czekają hahaha chyba na cud. Alimenciarza żadna kobieta nie chce nawet choćby był Apollem. Dlatego tylu tu szuka,,, old boye , poszukiwacze.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Kobieta 35 lat - sznase na udany związek i założenie rodziny

                    Widzisz, to tez nie jest regula. Ja dzieci nie mam, pracuje, nie mam problemow z alkoholem itp, staram sie zyc tak zeby moje czyny nie byly hanbiace i aby nie krzywdzic innych osob. Zamiast isc chlac wole cos pomajsterkowac, albo cos przy samochodzie zrobic, i jakos od kilku lat dalej jestem sam. Moze nie mam milionow, moze uroda nie grzesze, a moze po prostu tak musi byc. Ile ludzi tyle przypadkow, nie popadajmy w schematy.

                    Gość_Gozdzik
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Kobieta 35 lat - sznase na udany związek i założenie rodziny

                      Nie zgadzam sie ze alimenciarzy kobiety nie chcą. A dlaczego kobieta patrzy pod katem jaki facet jest czy zaradny czy obyty.

                      Mam z pierwszego małżeństwa syna ma 4 latka płacę alimenty i bede płacił bo to jest mój syn i stać mnie zawsze bedzie na nie. do czego zmierzam, to ze mi nie wyszło z moją byłą żona i to ze płacę alimenty na swojego syna podkreślam swojego czyni mnie gorszym ??? fakt jest tez taki ze dużo facetów nie płaci alimentów ale to jest tzw. margines społeczeństwa. Odpowiedzialny facet zawsze bedzie płacił i nie pisz ze nikt takich nie chce bo jesteś w błędzie

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Kobieta 35 lat - sznase na udany związek i założenie rodziny

                        rozwiodłem sie 3 lata temu , gdy dzieci pokończyły studia i rozleciały sie po świecie za swoim szczęściem ,zostawiłem żonie dom , konto , zabrałem tylko swoje szmaty i książki , wyszedłem tak jak stoje po 30 latach małżeństwa , gdzie jakies 28 lat żona była w wiecznych fochach , rozwód trwał jakieś 40 min. dzisiaj oddycham pełna piersią mimo 55 lat na grzbiecie. jest ok. jak mawiaja młodzi.

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Kobieta 35 lat - sznase na udany związek i założenie rodziny

                          Gosciu1:10 Zona chyba szoku doznala , ze po tylu latach zdecydowales sie na rozwod.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 43

                          Odp.: Kobieta 35 lat - sznase na udany związek i założenie rodziny

                          Ja tez sie rozwiodlem i wiem ze zyje tylko ze kilka lat bylo malzenstwo nie bylo dzieci. Teraz czuje ze zyje

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 44

                        Odp.: Kobieta 35 lat - sznase na udany związek i założenie rodziny

                        Właśnie nie chcą, mam przykład na sobie nawet nie tak dawno w innym wątku ale też realnie. Jestem ponad 10 lat sam i płacę alimenty w tym czasie szukałem kobiety na różnych portalach randkowych, próbowałem realnie. Płacisz alimenty to masz zobowiązania a co za tym idzie to mniej kasy i nie ważne czy zostaje 500 złoty czy 5 tysięcy.

                        Gość_45+
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 42

      Odp.: Kobieta 35 lat - sznase na udany związek i założenie rodziny

      Jeżeli chcesz tego związku i budujesz go z przekonaniem, że to coś dobrego dla Ciebie, a nie dlatego "że najwyższy czas i tak trzeba" to szanse na powodzenie są i to duże. Z tym, że trudno jest wpuścić kogoś z zewnątrz do swojego samotnego ale poukładanego i spokojnego życia.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Kobieta 35 lat - sznase na udany związek i założenie rodziny

        ja w wieku 35 poznałam miłość swojego życia, więc głowa do góry

        Gość_Ola
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Kobieta 35 lat - sznase na udany związek i założenie rodziny

          40 latek-odeszła do bardziej KASIASTEGO ROZWODNIKA, bo wygladu to na pewno nie wzieła pod uwage:) płace na dziecko i co z tego? mam mieszkanie, samochód i co z tego? niiiccc! strasznie trudno zrozumieć kobiety...chyba to wszystko zależy tylko od szczęścia na JAKĄ się trafi,ile mądrości życiowej ma w głowie dziewczyna,żadne staranie i dbanie nie pomaga jak ona ma inny plan,wolę pobyć teraz sam

          Gość_40
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Kobieta 35 lat - sznase na udany związek i założenie rodziny

            mam 42 ,kawaler,pracuje ,mam mieszkanie ale jakos nie widze sie w instytucji maz i zona ,jest mi dobrze

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 48

            Odp.: Kobieta 35 lat - sznase na udany związek i założenie rodziny

            Nie ma sie co dziwić bo w dzisiejszych czasach obciążenie alimentacyjne to bardzo duży problem. Niestabilny rynek pracy i nie masz z czego płacić.

            Kobiety niestety kierują się instynktem przetrwania,dlatego wybieraja takich co tych obciążeń nie mają,mają mieszkanie,pracę żeby sobie zapewnić stabilizacje i przede wszystkim żeby pracować nie musiały. Większość kobiet tak ma

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Kobieta 35 lat - sznase na udany związek i założenie rodziny

              8:35 tak na sucho kalkulujesz... Gdy poznałam mojego obecnego męża, po prostu zakochałam się w Nim, a On we mnie na szczęście. Miał słabą prace, mieszkał z rodzicami, jak na tamte czasy miał dobre auto, ale to rodzice mu je kupili. Nie liczyłam na żadne bogactwo, stabilizację, po prostu wiedziałam, ze to Ten mężczyzna. Wzięliśmy ślub, mieszkaliśmy na piętrze w domu moich rodziców. Kłóciliśmy się dość często, ja jestem choleryczką a mąż typ, który potrafiłby się kilka dni nie odzywać. Mimo, że się kłóciliśmy, ba dziś też się kłócimy choć rzadziej, bo już się "dotarliśmy" ale zdanie zwykle mamy odmienne to życia bez siebie sobie nie wyobrażamy. Nawet gdybyśmy musieli do śmierci mieszkać w domu rodziców i nie byłoby nas na nic stać i tak bylibyśmy razem. Mąż jednak rzeczywiście jak urodziło się pierwsze dziecko zmieniał ciągle pracę, szukał takiej, która daje odpowiednie pieniadze aby odkładać na własny kąt. Ja miałam dg, ale nie zarabiałam nigdy wiele. Jakoś mężowi to nigdy nie przeszkadzało, zawsze mówił, że to jego obowiązek nas utrzymać. Słowa dotrzymuje. Jest wyjątkowo honorowy i jak sobie jakiś cel postawi to dąży do niego. Więc dziś bez kredytów mamy własne 4kąty. żyje nam się całkiem nieźle i nie powiedział nigdy, że powinnam zmienić pracę i zarabiać więcej, a zarabiam naprawdę grosze w porównaniu z męża pensją. A większość facetów jak czytam ma czas na forum, na obsmarowanie kobiet, szczególnie tych niezarabiających. A gdzie Wasze ambicje jako głowy rodziny?

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Kobieta 35 lat - sznase na udany związek i założenie rodziny

                10:21 a teraz sobie wyobraź jak by Twojemu mężowi przyszło przeznaczyć 1/3 poborów na alimenty? Bieda i wegetacja i musiała byś właśnie Ty zacząć zarabiać. U rodziców waletowali byście do końca.

                I o tym tu mowa, że mężczyzna z alimentami niestety szans na związek nie ma w 99%.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Kobieta 35 lat - sznase na udany związek i założenie rodziny

                  Musiałby chyba zarabiać 2000zł, żeby 1/3 na alimenty poszła. To raz, a dwa, zaczynaliśmy we dwoje tworzyć rodzinę a nie gdzieś na boku płodzić dzieci. Więc problem alimentów nas nie dotyczy i jak ktoą zarabia 10tys to nie płaci 3300zł alimentów miesiecznie.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Kobieta 35 lat - sznase na udany związek i założenie rodziny

                    Alimenty wystarczy ściągać przez komornika a ten może zabrać maksymalnie 2/3 lub 1/2 poborów, teraz wyobraź sobie że z najniższej krajowej tyle odchodzi. Procentowo wydaje się dużo ale realnie to parę groszy. Mnie komornik zabiera miesięcznie 460 złoty (nie miałem możliwości dobrowolnego płacenia) i zarabiam najniższą krajową z tego co mi zostaje jakoś daje się żyć choć faktem jest że wiele trzeba sobie odmówić.

                    Gość_45+
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 55

                Odp.: Kobieta 35 lat - sznase na udany związek i założenie rodziny

                Dlaczego tak podkreślasz to, że bez kredytów macie cztery kąty gościu 10:21 ? A jak ktoś ma z kredytem to gorszy? Nie każdy zarabia tyle żeby w ciągu roku czy dwóch uskładać na mieszkanie a ciągłe wynajmowanie mija się z celem, nie mówiąc już o mieszkaniu z rodzicami. Lepiej więc wziąć kredyt i go spłacać. Naprawdę nie ma w tym nic złego.To też pieniądze zarobione swoimi rękami.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
1 post w tym wątku został wyłączony z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Kamo Polska Kamil Pastuszko
Branża: Elektryczne usługi
Dodaj firmę