Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj

Szanowni Użytkownicy i Odwiedzający witrynę Ostrowiecnr1.pl, czyli tak (na)zwane (przez Was) Forum Ostrowca,

Założyłem witrynę Ostrowiecnr1.pl dwadzieścia lat temu, w czerwcu 1997 roku. To sporo czasu, ponad pół mojego życia. Przez ten czas zrobiłem na prawdę dużo, aby ta witryna powstała i nieprzerwanie istniała. Setki tysięcy linii kodu programistycznego głównie mojego autorstwa, dzięki któremu powstała część nazywana przez mnie szkieletem. To co ważniejsze, czyli duszę witryny zapewniliście Wy – Użytkownicy i Odwiedzający. Witryna przyczyniła się do bardzo wielu pozytywnych chwil w życiu osób związanych z Ostrowcem. Mimo tego zdecydowałem, że nie będę już rozwijał i prowadził witryny Ostrowiecnr1.pl. Witryna będzie dostępna wkrótce w wersji tylko do odczytu. Decyzja nie była łatwa i rozważałem ją od około dwóch lat. 20-ta rocznica to dobry moment, aby podsumować ten internetowy sukces.

Forum Ostrowca dostarczało emocji, ale też i rzeczowości o niespotykanym i wyjątkowym wyrazie. Wielu ludzi, którzy rozmawiali ze mną na temat Forum Ostrowca, wielokrotnie stwierdzali: „to jedyne w pełni wolne i niezależne medium informacyjne Ostrowca”.

Dodaliście tysiące wyjątkowych zdjęć Ostrowca, które są świetnym zapisem zwłaszcza ostatnich 10 lat życia Ostrowca i nie tylko Ostrowca. Mnóstwo ogłoszeń firm i osób prywatnych, dzięki którym tysiące mieszkańców Ostrowca zrealizowało swoje mniejsze lub większe cele zakupowe czy biznesowe. Można by było pisać długo, może nawet w formie wielostronicowego wspomnienia, o wszystkich niewymienionych tutaj pozytywach istnienia witryny Ostrowiecnr1.pl.

W czasie, gdy decyduję o wygaszeniu Witryny Ostrowiecnr1.pl wciąż powraca do mnie ważne pytanie dotyczące Ostrowca: jak będzie wyglądać mój rodzinny Ostrowiec w bliższej i dalszej przyszłości? Pamiętam, że od dziecka marzyłem o Wielkim Ostrowcu, wertowałem przeróżne opracowania i książki o historii Ostrowca, słuchałem opowieści starszych o przeszłości Ostrowca i snułem wewnętrzne refleksje i plany o tymże Wielkim Ostrowcu. Ale co mamy dziś? Zastój w rozwoju gospodarczym, tragiczna demografia... Jako z wykształcenia urbanista mogę z bardzo dużym prawdopodobieństwem przypuszczać, że jeśli dosłownie dziś nie rozpocznie się nowy realny dynamiczny gospodarczy rozwój Ostrowca, który przyniósłby pierwsze zadowalające efekty za 5-10 lat, to wówczas miasto za 10, 20 czy 30 lat będzie jedynie mglistym wspomnieniem jego lat świetności, czyli lat z drugiej połowy XX wieku. I niech nikt nie twierdzi, że jest dobrze, dlatego że jest kolorowo i rozrywkowo. Wystarczy zapoznać się z prognozami demograficznymi Głównego Urzędu Statystycznego czy średnimi zarobkami w Ostrowcu upublicznianymi także przez ten Urząd – nie napawają optymizmem nawet skrajnie niepoprawnych optymistów, czyli – delikatnie mówiąc – ludzi roztargnionych.
Namawiam Was gorąco: Walczcie o Miasto! Żądajcie i oczekujcie od obecnych czy przyszłych zarządzających Miastem oraz od właścicieli i zarządzających największych spółek z terenu Ostrowca natychmiastowego rozpoczęcia nowego realnego dynamicznego rozwoju gospodarczego Ostrowca. Rozwój taki dałby pierwsze efekty może nawet już za 5 lat, ale chcąc być realistą należałoby przyjąć perspektywę 10-20-letnią. Może nie jest jeszcze za późno.

Wracając do witryny Ostrowiecnr1.pl. Obecnie witrynę odwiedza ponad 140 tysięcy unikalnych użytkowników w miesiącu (na podstawie statystyk Google Analytics), czyli ponad około 2 razy więcej osób niż liczy Ostrowiec. W czerwcu 2017 r. witryna Ostrowiecnr1.pl zacznie być dostępna wersji tylko do odczytu, czyli bez możliwości dodawania nowych treści.

Dziękuję bardzo Wam wszystkim za udział i wsparcie przy tworzeniu Ostrowiecnr1.pl,
Wojciech Krajewski
Wrocław, 28 maja 2017 r.

PS Gdyby ktoś chciał się ze mną skontaktować czy porozmawiać, wówczas chętnie odpiszę na wiadomości wysłane na mój e-mail wojckr@interia.pl lub porozmawiam z telefonicznie, mój nr telefonu to +48 796 11 40 11. Facebook: @wojciech.krajewski. Możemy się także spotkać i porozmawiać we Wrocławiu lub w Ostrowcu.

Reklama
Logowanie
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu powinny być oddziały wojska?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na użycie plików cookie zgodnie z Polityką Prywatności.
Ligerek - zadbaj o przyszłość swojego dziecka z Ligerkiem. Logopeda. Neurologopeda. Integracja sensoryczna
Reklama

Klub Platinium - prawdziwe opinie

Ilość postów: 479 | Odsłon: 46104 | Najnowszy post
 • Klub Platinium - prawdziwe opinie

  Witam, pierwszy weekend działania Platinium za nami, niestety nie udało mi się załapać na żadną z imprez. Byliście ? Jak Wasze opinie ?? Prosze o wypowiedzi tylko osoby, które faktycznie tam były.

  Gość_gościówa
  Zgłoś
  Odpowiedz
  • Odp.: Klub Platinium - prawdziwe opinie

   Powiem szczerze ze dawne galaxy było o wiele lepsze disco polo na parkiecie leciało a teraz same techno wiec nie idize się przy tym bawic, plus jest taki ze nie ma sauny.

   Gość_Dziura
   Zgłoś
   Odpowiedz
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

   Odp.: Klub Platinium - prawdziwe opinie

   jak dla mnie super wkońcu coś na poziomie oczywiście adekwatnie do ostrowca ;-)

   Gość
   Zgłoś
   Odpowiedz
   • Odp.: Klub Platinium - prawdziwe opinie

    to super, chyba wybiorę się tam w Andrzejki ;)

    Gość_gościówa
    Zgłoś
    Odpowiedz
   • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 7

    Odp.: Klub Platinium - prawdziwe opinie

    Akurat disco-polo to wszędzie można posłuchać na wieczorkach tanecznych, czy w Marghericie nieraz, więc darujmy sobie i na górze w Platinium.. Ludzie, wystarczy, że na dole grają taką muzykę. A skoro leci techno na górze, to tylko się cieszyć, niech w końcu będzie jakaś fajna muzyka w naszym mieście, inna niż taka co grają wszędzie. Oby tylko nie było, żadnych bijatyk w klubie i poza nim..

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Klub Platinium - prawdziwe opinie

     wszedie i tam gdzie graja to dobrze się ludzie bawia a w Platinum co było wychodzili bo nie mieli co robic ci co byli bawili się na swój sposób bo byli już ostro wstawienie. Pusciliby jakas fajna nute to disco to by się na parkiecie nie pomieścili ludzie taka prawda lepeijpotanczyc ni się ruszac jak kurczaki na parkiecie

     Gość_gdgd
     Zgłoś
     Odpowiedz
     • Odp.: Klub Platinium - prawdziwe opinie

      Więc na dole gra zespół to możecie się tam bawić fani discopolowy. Nie pasuje, to nie chodzić na clubowe kawałki i już. Ja moi znajomi osobiście mamy dosyć wszędobylskiego dance i disco w polu. Dobrze, że jest clubowo:)

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Klub Platinium - prawdziwe opinie

       a wpuszczaja wszytskich? a niepelnoletnich?

       Gość
       Zgłoś
       Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 11

       Odp.: Klub Platinium - prawdziwe opinie

       bylam wczoraj ze znajomymi, muzyka ba okej, a nawet super.

       juz dosc tego disco polo i hitow z radia!!!!

       Gość_b
       Zgłoś
       Odpowiedz
       • Odp.: Klub Platinium - prawdziwe opinie

        macie sale na dole to idźcie na dół ja nie chce słuchać disco polo i hitów radiowych

        Gość_antydres
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Klub Platinium - prawdziwe opinie

         a wiadomo jaki przedział wiekowy ?

         Gość_ccc
         Zgłoś
         Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 14

         Odp.: Klub Platinium - prawdziwe opinie

         bardzo fajnie bylo wczoraj :) muza gites :) fajny klimacik

         Gość
         Zgłoś
         Odpowiedz
         • Odp.: Klub Platinium - prawdziwe opinie

          Popieram GOŚCIA z godziny 21-05 i niech nikt nie zaburza tego klimatu jak nie pasuje to nie chodzę tam gdzie mi nie odpowiada

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 15

         Odp.: Klub Platinium - prawdziwe opinie

         ...byłam w sobotę ze znajomymi...sala i muzyka na górze super!!! Dje naprawdę ok...ale sala z zespołem MASAKRA!!! Jak można pozwolić żeby w takim fajnym miejscu "grał" taki-beznadziejny-to mało powiedziane, "zespół". Jak można pozwolić żeby dwój na maxa pijanych "panów" tak wyło i odwalało taką manianę! Drogi właścicielu nowego klubu zwróć na to uwagę bo szkoda by było żeby to miejsce znów musiało się zamknąć...Aha i jeszcze jedno...panowie z ochrony, jak dla mnie na naprawdę dobrym poziomie... :) Pozdrawiam :)

         Gość_Agnieszka
         Zgłoś
         Odpowiedz
         • Odp.: Klub Platinium - prawdziwe opinie

          Popieram przedmówczynię, góra super, dół masakra, jeśli chodzi o muzykę, czy na prawdę w naszym mieście nie ma lepszych zespołów, tego sie nie da słuchac nawet po kilku piwach,pozdrawiam.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Klub Platinium - prawdziwe opinie

           kasa,kasa,kasa....małym kosztem duża rzecz..tylko czy tak na dłuższą metę się da??

           Gość
           Zgłoś
           Odpowiedz
           • Odp.: Klub Platinium - prawdziwe opinie

            Gościu z godziny 18-10 nie wiem o jaką kasę Ci chodzi .Ten lokal gościu był do wynajęcia w całości były ogłoszenia w gazetach było wynająć i za większą kasiorkę wyremontować TAAK na dłuższą metę ą dużą rzecz było zrobić dużym kosztem a ja i może większość na tym Forum by przyklasnęła

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 23

           Odp.: Klub Platinium - prawdziwe opinie

           W innych lokalach beczą i jest ok a tu chyba konkurencja nie ma się do czego przyczepić..

           Gość
           Zgłoś
           Odpowiedz
134 ... 24252627
Przejdź do strony nr
49 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.
Losowe zdjęcie