Nie ważne które KSZO czy z Bodzechowa czy z Opoczna. Szkoda wyzwisk i obrażania innych. Jestem za KSZO. Czy ty też ?
Ja też. Mam nadzieję, że w Ostrowcu nie będzie podziału kibiców tak jak w Wawie, Krakowie czy Łodzi. Jesteśmy małym miastem i myślę, że nie ma sensu dzielić społeczeństwa. Idzie dobre w KSZO s.s.a. więc i doping powinien wrócić.
Jestem za KSZO ale na normalnych zasadach.
Jest już KSZO na normalnych zasadach. W okręgówce. Zapraszamy na mecze.
A do pozostałych udzielających się w temacie. To nie wy będzie decydować czy będziemy się łączyć czy nie. Z naiwniakami z SSA nie chcemy mieć nic wspólnego. I tak samo to nie wy będziecie czy będzie doping na SSA
Kibice KSZO są tylko w okręgówce. Reszta to naiwni kiełbasiarze
My...Wy...
takie rzeczy to tylko w Ostrowcu, zniechęcacie ludzi do piłki, zarówno tej 2 jaki i 5-ligowej
naiwniakiem to ty jestes gościu z 10.24 jeśli sądzisz że brakuje nam tych waszych leniwych okrzyków. A śpiewajcie sobie w tym bodzechowie. A my tymczasem na Kszo mecze będziemy oglądać. ten cały młyn ze Świętokrzyskiej to przecież jakieś małolaty
Ja też zdecydowanie uważam ,że nie wolno dopuszczać do podziałów wśród kibiców KSZO. Osobiście bardzo się cieszę z istnienia obu klubów i obu klubom kibicuje.
Z wielkim zażenowaniem obserwuję ,że część kibiców KSZO 1929 jest tak wrogo nastawiona do KSZO SSA . To naprawdę żenada. Jeszcze nie tak dawno ci sami którzy dziś osądzają od czci i wiary KSZO SSA kibicowali ,głośno dopingowali temu klubowi. Hipokryzja??? Zakłamanie??? Głupota???
KSZO SSA najprawdopodobniej ma przed sobą lepsze czasy i trzeba się z tego cieszyć a nie pleść bzdury.
I jeszcze jedno : Nie będę płakał gdy na meczach KSZO SSA nie bedzie małolatów na F1. Może wreszcie będę mógł przyprowadzić dzieci na mecz bez obaw ,ze nasłuchają się głośnych bluzgów z F1
Dobrze mówicie, ja też będę chodził na KSZO SSA. bo to jest jedyny kontynuator tradycji KSZO i każdy w Polsce to wie, a to że wokół niego były różne zawirowania to trudno wiele klubów miało różne problemy m.in. ( Lech, Legia, Widzew, Polonia W.). To nie znaczy by się obrażać jak dziecko bo mnie ktoś oszukał i mam gdzieś klub któremu tyle lat kibicowałem to żenada. O klub się walczy do końca a on NADAL ŻYJE I ŻYĆ BĘDZIE i wierze że czekają go lepsze czasy i to co złe minie raz na zawsze. Trochę wiecej pozytywnego myślenia. AVE KSZO!
"Hipokryzja??? Zakłamanie??? Głupota???"
Otrzeźwienie!
"NADAL ŻYJE I ŻYĆ BĘDZIE"
Umrze do końca tego roku. Ale się ździwita, że was znowu oszukali
Nic nie jest wieczne i być może ,ze i KSZO SSA dokończy żywota.
Póki jest i rysują sie perspektywy na lepszą przyszłość będę po prostu kibicował temu klubowi ,tak zresztą jak KSZO 1929.
Nie, niestety juz nie jestem kibicem KSZO ani jednego, ani drugiego. Przez te wszystkie lata zamieszania nie wierze w normalność w ani jednym ani drugim. Wolę jeździć do Warszawy i oglądać mecze Legii takze dziękuję dzialaczom, ze tak chetnie zniszczyli KSZO.
A gdzie ci kibice co na meczach spiewali " i na dobre i na zle " z klubem powinno sie byc do konca a nie tak jak tu, jak choragiewki sie zachowuja, taka choragiewka nie ma prawa utossamiac sie z kibicem KSZO
No i jesteśmy z tym naszym KSZO ostrowieckim, nie opoczyńsko-radomszczańsko-nowosądeckim