16:42. A to nie wiedziałem, bo ja całe życie w mieście mieszkam i dla mnie wiochą jest mieć syf w domu na co dzień i nawet od święta, ale ty, z cepami w dowodzie pewnie wiesz najlepiej co jest wiochą.
18.56 cepy w dowodzie to masz ty wiesniaku, pewnie jeszcze przesiadujesz pod klatka nie mowiac o siedzenih w kuchni
16.42 ogolnie dywany w domu to wiocha
Napisałeś opowiadanie szkoda że nie na temat. Wątek dotyczy stanu dróg i chodników. To tak dla przypomnienia
Teraz jest weekend pewnie mająsluzby mają wolne. Wczoraj napracowali się przy placu wolności
https://www.youtube.com/playlist?list=PLFL3x6mzCnLGeVooBeSvfcj8JOoEwTD4x - naprawdę jest tak źle?
Nic nie odśnieżają, nawet jak przestaje padać, gdzie są do cholery władze miasta?
Trzy pługopiaskarki pod THM na rondzie pojechały w Sandomierską, jedna skręciła na Opatowską - 17 grudnia około 20:00.
17:37. To ty, znawczyni gatunków literackich, wybitna twórczyni czterozdaniowego felietonu?
na przyborowiu to jest dopiero jazda samochód tańczy na drodze kolejny wąska droga i jeszcze ten ogromny rów przed torami przed Bodzechowem przeciez tam jest objazd ruch bardzo duży . tam to jest dopiero niebezpiecznie. tragedia ze nikt z tym nic nie zrobi
Opony na zimowe w dobrym stanie wymienione? Nie? To co narzekasz?
Komu nie pasuje to łopata w dłoń a nie trolowanie na forum
Sam baranie bierz za łopate! Nie po to płacę podatki żeby jeszcze wykonywać robotę za ludzi którzy od tego są.
23.31 twoje podatki ida na socjal dla nierobow
Na lodzie opony nic ci niedadzą 22:00,w sumie za przeterminowane lub brak powinni karać w razie wypadku wina tego co ma starelub niema opon