Polska dziś wygląda jak przed rozbiorem. Polacy nie pozwólmy rozgrywać się Berlinowi i Moskwie.
Czy Końskie wygrają znowu wybory prezydenckie?
Masz absolutną rację 19:05; CÓŻ SZKODZI OBIECAĆ skoro mniej inteligentna część narodu to lubi:)
Karol Nawrocki Prezydentem Polski!
Czy Końskie znów wybiorą Prezydenta Rzeczpospolitej?
Nie wszystkie watki i posty na finiszu kampanii przechodzą bez cenzury. Nawrocki u admina na cenzurowanym:)
Tusknieto-trzasknięci nie moga się pozbierać po przegranej z Karolem Nawrockim.
Cytując waszego wybitnego kandydata i mówcę: "Uśmiechnijcie się brygada, hej! Co tacy smutni jesteście.":))
Cale szczescie pis juz nigdy nie bedzie rzadzil
Z linku: Niedawno Polskę obiegło zdjęcie Karola Nawrockiego podczas rozmowy telefonicznej z prezydentem USA Donaldem Trumpem. Widać było na nim zegarek prezydenta elekta. Sprawne oko internautów dostrzegło, że Karol Nawrocki nosi zegarek reaktywowanej polskiej firmy Błonie.
Szambiarze tzw. elit przekraczają kolejne granice swojej w wyrażaniu powyborczej frustracji.