Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
W aktualnym widoku dostępne są posty, które oczekują weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum). Przywróć zwykły widok wątku „KAROL NAWROCKI kandydatem PIS na Prezydenta RZECZPOSPOLITEJ!”.
                        • Odp.: KAROL NAWROCKI kandydatem PIS na Prezydenta RZECZPOSPOLITEJ!

                          Putin sie raduje ze Nawrocki wspolpracuje?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: KAROL NAWROCKI kandydatem PIS na Prezydenta RZECZPOSPOLITEJ!

                          Dokładnie tak gosciu 14;56

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: KAROL NAWROCKI kandydatem PIS na Prezydenta RZECZPOSPOLITEJ!

                          Prezydent Karol Nawrocki udaje się z wizytą do Waszyngtonu. W niedzielę, 14 czerwca, na zaproszenie obchodzącego w tym dniu urodziny Prezydenta Donalda Trumpa, weźmie udział w organizowanej w Białym Domu gali UFC Freedom 250. W tym roku Stany Zjednoczone świętują 250. rocznicę podpisania Deklaracji Niepodległości. Wizyta będzie okazją do rozmów w zakresie bezpieczeństwa i relacji dwustronnych. Polskę i Stany Zjednoczone łączą wieloletnie relacje oparte na wspólnej historii, wartościach oraz strategicznym partnerstwie, które dziś znajduje odzwierciedlenie w sojuszniczej współpracy politycznej, gospodarczej i obronnej — napisał prezydencki minister.

                          https://wpolityce.pl/polityka/762332-nagly-wyjazd-nawrockiego-do-usa-otrzymal-zaproszenie

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: KAROL NAWROCKI kandydatem PIS na Prezydenta RZECZPOSPOLITEJ!

                          ..., a w obozie rodzimej donaldszczyzny i michnikowszczyzny konsternacja i zakłopotanie.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 6407

                          Odp.: KAROL NAWROCKI kandydatem PIS na Prezydenta RZECZPOSPOLITEJ!

                          Cos powie od siebie sam czy jak Dudu dysys dysys

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: KAROL NAWROCKI kandydatem PIS na Prezydenta RZECZPOSPOLITEJ!

                          Gdybyś nie wiedział, Gościu z 16:17.

                          Jak uważa wielu anglistów, mimo popełnianych drobnych błędów (polski prezydent nie jest ani anglikiem ani kosmopolitą, choć i ci też sadzą byki), wypowiedzi K. Nawrockiego są płynne i umożliwiają skuteczną komunikację z zagranicznymi przywódcami.

                          What about you?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: KAROL NAWROCKI kandydatem PIS na Prezydenta RZECZPOSPOLITEJ!

                          Chyba You?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: KAROL NAWROCKI kandydatem PIS na Prezydenta RZECZPOSPOLITEJ!

                          Sprawdzasz, zanim napiszesz?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 6408

                          Odp.: KAROL NAWROCKI kandydatem PIS na Prezydenta RZECZPOSPOLITEJ!

                          Żadnych rozmów nie będzie. Tylko wręczanie wspaniałych prezentów.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: KAROL NAWROCKI kandydatem PIS na Prezydenta RZECZPOSPOLITEJ!

                          Dystys dysys aj aj aj dysys

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: KAROL NAWROCKI kandydatem PIS na Prezydenta RZECZPOSPOLITEJ!

                          Pan Prezydent Karol Nawrocki już w Waszyngtonie. Wziął udział we mszy świetej w polskim kościele. Niesamowite, bo potem utworzyła się długa kolejka polonii aby zrobić sobie zdjęcie i porozmawiać z Karolem Nawrockim.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: KAROL NAWROCKI kandydatem PIS na Prezydenta RZECZPOSPOLITEJ!

                          Super.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 6420

                          Odp.: KAROL NAWROCKI kandydatem PIS na Prezydenta RZECZPOSPOLITEJ!

                          Ile kasy kosztawal polskiego podatnika wyjazd Nawrockiego do Trumpa na jakies mma i minutowe spotkanie?. Co ustalili podczas tego spotkania?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: KAROL NAWROCKI kandydatem PIS na Prezydenta RZECZPOSPOLITEJ!

                          Nie wiem ile, ale oblot F-35 na życzenie Kosiniaka-Kamysza przez Polskę kosztował ok. 800 tys. zł. a do tego transmisja z ceremonii powitania tych samolotów, nie przez TVP za co my podatnicy płacimy telewizji "publicznej" a przez prywatną TVN. Rok temu też Kosiniak-Kamysz przekazał ponad 900 tys. zł tej stacji za transmisję uroczystości Święta Wojska Polskiego.

                          Czy to nie jest przypadkiem zaliczka przedwyborcza dla PSL-u za pieniądze podatnika w prywatnej telewizji?

                          Kiedyś Waldemar Pawlak w rozmowie z Sołowowem sugerował, że dobrze byłoby płacić TVN-owi za dobre relacje tak jak zrobili to swego czasu Niemcy w Polsce poprzez zakup mediów jak Onet, Axel&Springer czy Newsweek.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: KAROL NAWROCKI kandydatem PIS na Prezydenta RZECZPOSPOLITEJ!

                          Nie na temat.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 6424

                          Odp.: Waclaw najmrocki

                          13.54 to watek o Nawrockim, czytaj tluku ze zrozumienie

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: KAROL NAWROCKI kandydatem PIS na Prezydenta RZECZPOSPOLITEJ!

                          KAROL NAWROCKI kandydatem PIS na Prezydenta RZECZPOSPOLITEJ!

                          KAROL NAWROCKI kandydatem PIS na Prezydenta RZECZPOSPOLITEJ!

                          KAROL NAWROCKI kandydatem PIS na Prezydenta RZECZPOSPOLITEJ!

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
1234 ... 293294296298299300
Przejdź do strony nr
731 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -