"Wolne media" rezimowe..
TVP Info kolejny dzień kreuje własną rzeczywistość wokół obywatelskiego kandydata na prezydenta dra Karola Nawrockiego. Gdy po briefingu prasowym przyszła kolej na zadawanie pytań Nawrockiemu, stacja TVP Info szybko uciął nadawanie i... ustami spikerki poinformował, że "tak jak wczoraj, nie można było zadawać mu pytań".
Nie Nawrocki.Wtopa
Gościu 19:01 dobrze, że sa niezalezne media jak TV Republika czy WPolsce24, ktore pokazały jak było naprawde:)
Pani z TVP "Czystej wody", co prawda w mediach społecznościowych przeprosiła potem za ten fejk, zapewne bojąc się pozwu, ale może tam zagląda 1/100 osób, które obejrzały.
Tylko Nawrocki. Nie tęczowy.
Ani jeden ani drugi a konfederacja
23.06 a ty zaslaniaj dalej dxieciom oczy jak tecza wychodzi debilu
Ciekaw jestem co wybiorą Polacy..prezydenta czy kanclerza
wybieram wartosci ojczyzna,tradycja,wiare ojcow itd.
12:37. A ja, z całego twojego wywodu wybieram "itd":-)
Ja również gościu 12:37. Wybieram Karola Nawrockiego.
Brawo 12:37. Myślę, że większość Polaków tak wybierze.
Czyli Trzaskowskiego. Słusznie!
Żartujesz
Fundacja Sorosa
Pisowski kandydat z piswoskim poparciem za pisowskie pieniądze
Karol Nawrocki to kwintesencja polskości.
Trzaskowski to kwintesencja lewactwa, w uścisku dłoni z synkiem Sorosa. Nic dodać nic ująć.
I Campusy "Polska" finansowane przez prywatne fundacje, w tym niemieckie, wspierane przez rząd Niemiecki.
Trzeba przyznać że w muzeum rozprawił się z pracownikami jak typowy Polak.
W takim Ostrowcu to nie załatwi panienki Nawrocki co ?