07:55
Mówisz o Trzaskowskim? Fakt, zmienia zdanie co chwilę, skoro nazywasz to kłamstwem i oszustwem to zgoda.
8.02 to wątek o nawrockim, czytaj ze zrozumieniem
Nigdy nawrot on się nie nawróci
Nie, on pisze o twoim kandydacie "obywatelskim" - byłym ochroniarzu z agencji towarzyskiej
8.16 ciekawe czy grupe ma na ochraniacza xdxdxd
7.55 do tego ochraniarz pewnie z grupą
Ale nie każdy z niego nie korzysta,, ma lokatora, za darmo i do jego śmierci, wraz z zapewnienirm mu pochówku.
Osmiogwiazdkowi robią co mogą aby obrzydzic Karma Nawrockiego ale drugi raz osiem gwiazdek nie przejdzie. Postkomunistycznej dzicz schowała swoje haslo zainicjowane przez ruskie sluzby.
Nawrocki prezydentem? Ludzie zastanówcie się kogo chcecie wybrać! Prezydent to reprezentant nie tylko najważniejsza osoba w kraju, ale reprezentant na cały świat. Już mieliśmy dudusia z długopisikiem przez 8 lat, za którego wstydzili się nawet jego akademiccy wykładowcy i teraz nie potrzeba nam powtórki, tylko mądrego i uczciwego człowieka.
Kapryśny kandydat ;)
Mąż Pucieńki, z którą razem kręcili lody na mieszkaniu komunalnym
Kibole zawsze są na luzie. Stres dotyczy intelektualistów
Mała strata, obywatelski był a ludzie są tylko ludźmi. Ciągnie do siebie ile wlezie.
Pierwszy SONDAŻ po wybuchu "afery" ws. mieszkania nie poprawił pozycji Trzaskowskiego.
To Jeden z najgorszych wyników Rafała Trzaskowskiego. Zaangażowano wbrew prawu cały aparat państwa żeby zniszczyć przeciwnika politycznego, skoro intelektem nie jest w stanie. Wteszcie znaleziono coś: kawalerke 28 m na poddaszu ze skosami, kupiona i wpisaną do oświadczenia majątkowego, w odróznieniu do 112 m mieszkania Bodnara.
Jak widać skurwysyństwo nie popłaca.
Czy zrzeknie się kandydowania w zamian za dożywotnią opiekę?
Kto mógłby zostać opiekunem?
Dziś debata Kajoj zostanie przez wszystkich znokautowany
Macie wybór..wiekszy socjal dla inżynierów, wprowadzenie euro€ aby mafia/korpo mogła więcej doić, dalej być pracownikami niemieckiego pana jak od wieków jest..przed wojną w czasie wojny i po..brawo uśmiechnij się
Żaden się nie nadaje na prezydenta Polski.Nie ma na kogo głosować.Nawrocki to pomyłka wyborów.