Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
W aktualnym widoku dostępne są posty sprzeczne z Zasadami Forum. Ten widok ma pewne ograniczenia (np. nie można odpowiadać na posty). Przywróć zwykły widok wątku „KAROL NAWROCKI kandydatem PIS na Prezydenta RZECZPOSPOLITEJ!”.
      • Odp.: KAROL NAWROCKI PREZYDENTEM RZECZPOSPOLITEJ!

        Szambiarze tzw. elit przekraczają kolejne granice w wyrażaniu powyborczej frustracji.

        Gość
        Zgłoś
        • Odp.: KAROL NAWROCKI PREZYDENTEM RZECZPOSPOLITEJ!

          Wybory skończyły się a więc rząd przyspiesza rozprawianie się z zakupem sprzętu wojskowego, zamówionego jeszcze przez rząd PIS.

          Zaledwie kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że Wojsko Polskie nie otrzyma 32 śmigłowców Black Hawk. Dziś pojawiła się kolejna zła wiadomość, że Marynarka Wojenna nie ma co liczyć, a na pewno w tym roku, na nowe okręty podwodne.

          Gość
          Zgłoś
          • Odp.: KAROL NAWROCKI PREZYDENTEM RZECZPOSPOLITEJ!

            Marzenia się spełniają.

            Gość
            Zgłoś
            • Treść posta dostępna jest dla zalogowanych użytkowników.
              Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. W poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum:
              • w poście nawołuje się, zachęca lub sugeruje użycie przemocy wobec ludzi lub zwierząt; na tym Forum nie wolno w jakikolwiek sposób nawoływać do przemocy; dotyczy także wymierzania klapsa i policzka; nie dotyczy zwalczania szkodników, uboju zwierząt hodowlanych i łowiectwa; nie dotyczy kary śmierci, eutanazji, in-vitro itp..
              Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 5629

      Odp.: KAROL NAWROCKI PREZYDENTEM RZECZPOSPOLITEJ!

      Prezydent Karol Nawrocki zawetował nowelizację ustawy o zapasach ropy i gazu - poinformowała kancelaria prezydenta. Nowelizacja m.in. miała usunąć z polskiego prawa zapis, uznany przez Komisję Europejską za niezgodny z europejskimi regulacjami ws. bezpieczeństwa dostaw gazu.

      Gość
      Zgłoś
      • Treść posta dostępna jest dla zalogowanych użytkowników.
        Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. W poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum:
        • w poście nawołuje się, zachęca lub sugeruje użycie przemocy wobec ludzi lub zwierząt; na tym Forum nie wolno w jakikolwiek sposób nawoływać do przemocy; dotyczy także wymierzania klapsa i policzka; nie dotyczy zwalczania szkodników, uboju zwierząt hodowlanych i łowiectwa; nie dotyczy kary śmierci, eutanazji, in-vitro itp..
        Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 5631

      Odp.: KAROL NAWROCKI PREZYDENTEM RZECZPOSPOLITEJ!

      Nie rozumiem jak sejm mogł przyjąc ustawę o przeciwdziałaniu zagrożeniom na tle seksulanym wobec dzieci upraszczając procedury i obowiązujące zaświadczenia zastapić oswiadczeniami samych osób, które z dziećmi pracują. Czy jakiś pedofil kiedykolwiek przyznal się do swojego zboczenia?

      Gość
      Zgłoś
      • Odp.: KAROL NAWROCKI PREZYDENTEM RZECZPOSPOLITEJ!

        Na szczęscie jest pan prezydent Nawrocki, który zawetował tę ustawę.

        Gość
        Zgłoś
        • Odp.: KAROL NAWROCKI PREZYDENTEM RZECZPOSPOLITEJ!

          Ha ha ha Tusk dał instrukcje Panu Prezydentowi Nawrockiemu do USA:))))))))))))))))))))))

          Gość
          Zgłoś
          • Treść posta dostępna jest dla zalogowanych użytkowników.
            Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. W poście znajdują się 2 nadużcia opisane w Zasadach Forum:
            • w poście skierowano w kogoś jakąkolwiek agresję lub namawia się do takiego zachowania (m.in.: nękanie, wyśmiewanie się, kpina, groźba, zastraszanie, szykanowanie, wyzywanie, poniżanie, negatywne porównanie); na tym Forum nie ma ani akceptacji, ani tolerancji dla takich zachowań;
            • w poście nawołuje się, zachęca lub sugeruje użycie przemocy wobec ludzi lub zwierząt; na tym Forum nie wolno w jakikolwiek sposób nawoływać do przemocy; dotyczy także wymierzania klapsa i policzka; nie dotyczy zwalczania szkodników, uboju zwierząt hodowlanych i łowiectwa; nie dotyczy kary śmierci, eutanazji, in-vitro itp..
            Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 5635
            Treść posta dostępna jest dla zalogowanych użytkowników.
            Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. W poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum:
            • w poście nawołuje się, zachęca lub sugeruje użycie przemocy wobec ludzi lub zwierząt; na tym Forum nie wolno w jakikolwiek sposób nawoływać do przemocy; dotyczy także wymierzania klapsa i policzka; nie dotyczy zwalczania szkodników, uboju zwierząt hodowlanych i łowiectwa; nie dotyczy kary śmierci, eutanazji, in-vitro itp..
            Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
            • Odp.: KAROL NAWROCKI PREZYDENTEM RZECZPOSPOLITEJ!

              Banderowcy powinni być wydalani z kraju.

              Zgodnie z Zasadami Forum każdy post będący odpowiedzią na post wyłączony z wyświetlania, jest także wyłączany z wyświetlania. Nie oznacza to, że post jest sprzeczny z Zasadami Forum. Jeżeli jesteś autorem tego posta - prosimy, zwracaj uwagę, na jakie posty odpowiadasz i odpowiadaj na posty, które są zgodne z Zasadami Forum. Prosimy Cię o to dlatego, że chcemy wraz z Tobą i innymi Forumowiczami utrzymywać pozytywną atmosferę na Forum.
              Gość
              Zgłoś
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 6351

      Odp.: KAROL NAWROCKI kandydatem PIS na Prezydenta RZECZPOSPOLITEJ!

      Prezydent Karol Nawrocki zaproponował, by jednym z punktów posiedzenia Kapituły Orderu Orła Białego było odebranie orderu prezydentowi Ukrainy Wołodymyrowi Zełenskiemu.

      Niestety prezydent Zełenski udowodnił, że Ukraina pod względem mentalnym, gloryfikowania bandytów, morderców z ukraińskiej powstańczej armii nie jest gotowa do tego, aby być częścią rodziny europejskiej - powiedział w piątek prezydent Karol Nawrocki.

      - Dzisiaj trzeba powiedzieć jasno. Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski dostarczył najlepszego materiału i wiele tlenu rosyjskiej propagandy swoją decyzją. Oceniam to bardzo krytycznie - mówił przywódca.

      W związku z zatwierdzeniem nazwy jednostki przez prezydenta Ukrainy Nawrocki poinformował o podjęciu formalnych kroków. Zapowiedział, że będzie wnioskował o odebranie Zełenskiemu Orderu Orła Białego. Posiedzenie kapituły w tej sprawie odbędzie się 8 czerwca.

      Gość
      Zgłoś
      • Odp.: KAROL NAWROCKI kandydatem PIS na Prezydenta RZECZPOSPOLITEJ!

        Pytanie, kiedy Polska przestanie finansować kosztem własnych obywateli banderowców?

        Gość
        Zgłoś
        • Treść posta dostępna jest dla zalogowanych użytkowników.
          Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. W poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum:
          • w poście nawołuje się, zachęca lub sugeruje użycie przemocy wobec ludzi lub zwierząt; na tym Forum nie wolno w jakikolwiek sposób nawoływać do przemocy; dotyczy także wymierzania klapsa i policzka; nie dotyczy zwalczania szkodników, uboju zwierząt hodowlanych i łowiectwa; nie dotyczy kary śmierci, eutanazji, in-vitro itp..
          Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
          • Odp.: KAROL NAWROCKI kandydatem PIS na Prezydenta RZECZPOSPOLITEJ!

            Świat nie może pozwolić na silną militarnie Ukraine. Niesie to za sobą niebezpieczeństwo powtórzenia się Wołynia.

            Zgodnie z Zasadami Forum każdy post będący odpowiedzią na post wyłączony z wyświetlania, jest także wyłączany z wyświetlania. Nie oznacza to, że post jest sprzeczny z Zasadami Forum. Jeżeli jesteś autorem tego posta - prosimy, zwracaj uwagę, na jakie posty odpowiadasz i odpowiadaj na posty, które są zgodne z Zasadami Forum. Prosimy Cię o to dlatego, że chcemy wraz z Tobą i innymi Forumowiczami utrzymywać pozytywną atmosferę na Forum.
            Gość
            Zgłoś
            • Odp.: KAROL NAWROCKI kandydatem PIS na Prezydenta RZECZPOSPOLITEJ!

              Skoro aż 98 proc. komentarzy w ukraińskich mediach społecznościowych popiera decyzję Wołodymyra Zełenskiego o nadaniu jednej z jednostek Sił Zbrojnych Ukrainy imienia "Bohaterów UPA", no to wyp...ć z Polski!

              Zgodnie z Zasadami Forum każdy post będący odpowiedzią na post wyłączony z wyświetlania, jest także wyłączany z wyświetlania. Nie oznacza to, że post jest sprzeczny z Zasadami Forum. Jeżeli jesteś autorem tego posta - prosimy, zwracaj uwagę, na jakie posty odpowiadasz i odpowiadaj na posty, które są zgodne z Zasadami Forum. Prosimy Cię o to dlatego, że chcemy wraz z Tobą i innymi Forumowiczami utrzymywać pozytywną atmosferę na Forum.
              Gość
              Zgłoś
    W tym wątku znajdują się 61 postów, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami).
    
    - Reklama -
    - Ogłoszenie społeczne -

    - Reklama -

    - Reklama -
    - Reklama -
    - Reklama -
    Losowa firma:
    Biuro Rachunkowe "Complex"
    Branża: Biura rachunkowe
    Dodaj firmę