Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
                        • Odp.: Kandydaci do Rady Miasta Ostrowca w wyborach samorządowych 2014

                          Ani lekarzy, bo będą na ....... sesjach !!!

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 145

                          Odp.: Kandydaci do Rady Miasta Ostrowca w wyborach samorządowych 2014

                          Janie, masz rację nauczyciel jest strasznie "zapracowany" nie ma czasu uczyć młodzieży, a tu jeszcze będzie musiał chodzić na posiedzenia RM. Tylko co taki nauczyciel może wnieść do zarządzania miastem? Inwestora znaleźć, a może nową drogę wytyczyć? Może będzie w stanie pomóc MPK ? Wiem, będzie sprawdzał listę obecności! Z całym szacunkiem do lekarzy - nie po to tyle uczyliście się, żeby działać w RM, ten tort nie jest dla Was. Tu potrzeba ekonomistów, specjalistów i niestety biznesmenów. Potrzeba osób które zajmowały się zarządzaniem, potrafią wypromować produkt (tak, miasto też jest produktem). Potrzeba osoby, która nie boi się spotkań na wysokim szczeblu.

                          Gość_Polak_Ostrowiak
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 141

                          Odp.: Kandydaci do Rady Miasta Ostrowca w wyborach samorządowych 2014

                          Tylko Leszek.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Kandydaci do Rady Miasta Ostrowca w wyborach samorządowych 2014

                          Dziękuje ale Leszka nie. Niech sobie startuje na prezydenta. Takie coś jak start tu i tu uważam za niegodny. Ja zagłosuje na Lisowskiego. Bezrobotny jest. Wie więc jak to jest. Dwoje dzieci. Studia. Czyli pojecie o życiu już jako takie ma. Taki człowiek z tłumu.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 33

                          Odp.: Kandydaci do Rady Miasta Ostrowca w wyborach samorządowych 2014

                          Kiepscy? Mało znani raczej. Znam "Lisa" z podstawówki. Razem do klasy chodziliśmy :) tam w okolicach Kopanin mieszka. Trudno mi powiedzieć co dla miasta zrobił, bo co my lat mamy? Dla większości tutaj jesteśmy młokosy. Jednak w swoim środowisku widzę że chłopak robi co może. Organizuje zajęcia dla młodzieży, czasami imprezy na kilkaset osób. Tak jak w te i tamte wakacje. Tylko że nie w tym mieście. Pewnie trudno tu coś zorganizować więc start do wyborów to takie jego zakasanie rękawów.

                          Gość_Grzesiek P.
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 132

                        Odp.: Kandydaci do Rady Miasta Ostrowca w wyborach samorządowych 2014

                        Fantastyczni kandydaci: Zomowiec, Kuc, Kandydat na prezydenta co sie zabezpiecza w razie W, Bezrobotny, Żona Męża,Ktoś kto nie wie że startuje i Gwałciciel. Danych personalnych nie podaję, wtajemniczeni wiedzą kto jest kim.

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 23

                Odp.: Kandydaci do Rady Miasta Ostrowca w wyborach samorządowych 2014

                Masz błędne dane - kandydat w okręgu Nr 10 do Rady Miasta to

                Andrzej Moskwa

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Kandydaci do Rady Miasta Ostrowca w wyborach samorządowych 2014

                  miała startować p. Krystyna Dziewięcka z Denkowa i nie ma Jej na listach a szkoda. Tak dobra nauczycielka i pomaga biednym.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Kandydaci do Rady Miasta Ostrowca w wyborach samorządowych 2014

                    pani K. Dziewięcka startuje z Denkowa, tylko ktoś celowo pominął ją na listach

                    Gość_alice
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Kandydaci do Rady Miasta Ostrowca w wyborach samorządowych 2014

                      Witam wszystkich piszących i czytający. Dopiero dzisiaj dotarła do mnie informacja na mój temat, którą muszę sprostować. Faktycznie administrator strony chyba mnie nie lubi, nie wiem dlaczego. Nie wiem z jakich powodów w dniu 15.10.2014 nie zostało zamieszczone na tym forum moje nazwisko jako kandydata 23 okręgu -Koszary i Denków- do Rady Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego. Informuję zatem wszystkich moich bliskich i dalszych znajomych a głównie przeciwników, że nie mam zamiaru rezygnować z kandydowania. Fajnie Gość Alice napisał: ktoś celowo ją pominął. Należy spytać Jakiż to cel? Odpowiedź jest chyba dla wszystkich prosta.

                      Co o tym sądzicie? Zapraszam do dyskusji. Dziękuję również za pozytywną ocenę. Z poważaniem Krystyna Dziewięcka.

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 119

                      Odp.: Kandydaci do Rady Miasta Ostrowca w wyborach samorządowych 2014

                      okreg nr. 3 dokad jeszcze bedzie sie robic takie podstawki jak pan Mazur z PISU czy ten pan wogule orierentuje sie gdzie sa Czestocice i czy zna tutejsze ludzkie problemy mieszkajac w gornej czesci ostrowca piekna dbalosc o wlasna kieszen nic ujac nic dodac system komuny jak chcesz to masz ludzie morze sie nabiora

                      Gość_Elektorat
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 37

                    Odp.: Kandydaci do Rady Miasta Ostrowca w wyborach samorządowych 2014

                    sieroto ze pomaga biednym to ma sporo kasy to zaraz zrobic z niej radna to nasz proboszcz jest sumienny umie zaspokoic nasze parafianki i dlaczego biedaczysko nie startuje

                    Gość_Radny
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 39

                    Odp.: Kandydaci do Rady Miasta Ostrowca w wyborach samorządowych 2014

                    W czym taka dobra ? jako pedagog nie jest w stanie poradzić sobie z dziećmi bo zwyczajnie brakuje jej czasu, no ale jak się ma po kilka etacików to tak już jest ciągle mało i mało to niech jeszcze radną zostanie bo tylko tego jej jeszcze brakuje, będzie na pewno "aktywną" i pomoże każdemu tak jak dotychczas. Nic tylko współczuć tym którzy dają się tej Pani przekupić za skrzynkę jabłek i worek marchewki.

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Kandydaci do Rady Miasta Ostrowca w wyborach samorządowych 2014

                      Najlepsza dla Denkowa jest Barbara Buszkiewicz, dusza-człowiek!

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Kandydaci do Rady Miasta Ostrowca w wyborach samorządowych 2014

                        Właśnie w tym forum na niektórych wątkach widać kto jakie szkoły kończył i czym nasiąkł za młodu. Jakich nauczycieli i rodziców miał. Nauczyciel też człowiek i swoje potrzeby ma . A jeżeli do tych potrzeb dołączy jeszcze umiejętności łagodzenia sporów wyciszania krzykaczy i wprowadzi trochę ładu w Radach Miasta lub Powiatu to bardzo dobrze. Czy chcecie aby na posiedzenia Rad przyjeżdżały radiowozy albo pogotowia jak miało to miejsce już kilkakrotnie. Co prawda jeżeli ktoś " błyskotliwy " zostanie wybrany, to nie unikniemy wesołych spotkań radnych i tych bezradnych. Mam nadzieje jednak ,że mądrość zwycięży nad głupotą. Ja zagłosuje na P. Elżbietę Rutecką , bo jestem rodzicem osoby młodej niepełnosprawnej i właśnie ta Pani umie sobie poradzić z problemami tych dzieci, lepszej nie było i nie będzie. Ona dba o innych a nie o swoje ego. To jest kobieta zorganizowana i skuteczna w działaniu. I działa dla dobra ogółu a nie dla siebie.

                        Gość_Rodzic z Pułanek
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Kandydaci do Rady Miasta Ostrowca w wyborach samorządowych 2014

                          Tak działa dla ogółu, że mężowi robote w MOSiRze załatwiła. Konkursu nie było.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Kandydaci do Rady Miasta Ostrowca w wyborach samorządowych 2014

                          To dopiero operatywność dla siebie.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 43

                        Odp.: Kandydaci do Rady Miasta Ostrowca w wyborach samorządowych 2014

                        Buszkiewicz na Starostę. pozdrawiam Paweł.

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
35 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
WarszawaRemont.com
Branża: Remonty
Dodaj firmę