Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Na które ugrupowanie zagłosujesz w wyborach samorządowych?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Jestem samotną matką jednego dziecka. Czy do dochodu będą wliczane alimenty? (500 zł na dziecko)

Ilość postów: 46 | Odsłon: 11243 | Najnowszy post
  • Jestem samotną matką jednego dziecka. Czy do dochodu będą wliczane alimenty? (500 zł na dziecko)

    500zł na dziecko.

    Gość_Wiola
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Jestem samotną matką jednego dziecka. Czy do dochodu będą wliczane alimenty? (500 zł na dziecko)

      tak

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Jestem samotną matką jednego dziecka. Czy do dochodu będą wliczane alimenty? (500 zł na dziecko)

        Zależy do czego ten dochód. Jeśli do rozliczenia PIT to NIE, jeśli do MOPS to tak.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Jestem samotną matką jednego dziecka. Czy do dochodu będą wliczane alimenty? (500 zł na dziecko)

          może wez się do roboty a nie traktuj dziecka jak zarobek!!!

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

      Odp.: Jestem samotną matką jednego dziecka. Czy do dochodu będą wliczane alimenty? (500 zł na dziecko)

      Jesli chodzi o 500zl na dziecko alimenty nie beda wliczane. Gosc z 20:42 pisze nieprawde.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Jestem samotną matką jednego dziecka. Czy do dochodu będą wliczane alimenty? (500 zł na dziecko)

        Ludzie skad wiecie co będzie wliczane a co nie do 500+ jak jeszcze nie ma ostatecznej ustawy?

        Wprowadzacie w błąd, kłócicie się nieraz O COŚ CZEGO JESZCZE NIE MA!

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Jestem samotną matką jednego dziecka. Czy do dochodu będą wliczane alimenty? (500 zł na dziecko)

          Ale wiadomo co jest przychodem, a co dochodem.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Jestem samotną matką jednego dziecka. Czy do dochodu będą wliczane alimenty? (500 zł na dziecko)

            dokładnie :)

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Jestem samotną matką jednego dziecka. Czy do dochodu będą wliczane alimenty? (500 zł na dziecko)

              A macie juz finałowy zapis tej ustawy i co będzie z niej wynikac ?

              Bo jeszcze nikt jej nie zna, sądząc po wypowiedziach ministrów nikt jeszcze na 100% nie wie jaki będzie ostateczny projekt. Czy to będzie przychód czy dochód ani jak będzie obliczany próg 800zł na 1 dziecko. Na razie to sa prezentowane dobre życzenia rządu - to co oni by chcieli wprowadzić, wiec nie ma co debatowac. Będzie głosowany projekt w sejmie, będzie wiadomo jakie sa założenia tego projektu. A z samej definicji przychodu i dochodu nic nie wynika.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Jestem samotną matką jednego dziecka. Czy do dochodu będą wliczane alimenty? (500 zł na dziecko)

                Jeżeli dla Ciebie nic nie wynika z definicji przychodu i dochodu to informuję Cię, że niepotrzebnie się rozpisałaś, bo to wiadomo od dawna.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Jestem samotną matką jednego dziecka. Czy do dochodu będą wliczane alimenty? (500 zł na dziecko)

                  Zapomniałem dopisać, że to nie może być dochód, chyba że postrzegasz to jako działalność ZAROBKOWĄ. Kto wie....

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Jestem samotną matką jednego dziecka. Czy do dochodu będą wliczane alimenty? (500 zł na dziecko)

                    Gościu 20:50 a jesli rzadzący wymyśla i zapisza w ustawie, że jednak na obliczenie progu 800zł będą się wliczać każde pieniązki, jakie otrzymują ludzie np. alimenty, zasiłki z opieki, stypendia itd...

                    Rodzina 500+ ma nie byc zasiłkiem, więc może byc uchwalona na odmiennych do zasiłków zasadach przyznawania.

                    Ale jakoś nie dociera to do ludzi, że to dopiero powstaje, a że nie ma kasy zbyt dużo w budżecie, wiec moga być różne pomysły na ograniczenie beneficjentów tego projektu.

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Jestem samotną matką jednego dziecka. Czy do dochodu będą wliczane alimenty? (500 zł na dziecko)

                      Jeżeli zrobią z tego dochód to będą kanaliami. Sorry, ale wyjdzie na to, że to zwykła ściema była, bo żeby to komuś dać to będą musieli coś innego zabrać. Mogą też nie dać wcale. Ehhh PiS....

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Jestem samotną matką jednego dziecka. Czy do dochodu będą wliczane alimenty? (500 zł na dziecko)

                        Dlatego dawac rady będzie można jak będzie końcowy projekt ustawy w sejmie i to przegłosowany - bo wiadomo, że w sejmie jeszcze moga byc zgłaszane poprawki.

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 25

                      Odp.: Jestem samotną matką jednego dziecka. Czy do dochodu będą wliczane alimenty? (500 zł na dziecko)

                      i tu sie z Toba zgadzam,moze tez tak byc ze te 500 dolicza ci do dochodu do rodzinnego albo do funduszu alimentacyjnego

                      Gość_anka
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 9

      Odp.: Jestem samotną matką jednego dziecka. Czy do dochodu będą wliczane alimenty? (500 zł na dziecko)

      Nie będą wliczane

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Jestem samotną matką jednego dziecka. Czy do dochodu będą wliczane alimenty? (500 zł na dziecko)

        odpowiadam:

        BĘDĄ WLICZANE

        Gość_prawnik
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Jestem samotną matką jednego dziecka. Czy do dochodu będą wliczane alimenty? (500 zł na dziecko)

          złotówka za złotówkę czego się tyczy?

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
2 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
FHU MALPOL Halina Michalec
Branża: Nieruchomości
Dodaj firmę