Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Jazda "na suwak"

Ilość postów: 30 | Odsłon: 1507 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
W aktualnym widoku dostępne są posty, które oczekują weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum). Przywróć zwykły widok wątku „Jazda "na suwak"”.
                    • Odp.: Jazda "na suwak"

                      myszka drogowczyni,poczytaj troche zanim napiszesz,co to jest zmiana pasa ruchu,koniec pasa-a jazda na suwak

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Jazda "na suwak"

                        Włączenie kierunkowskazu i pchanie się na siłę na drugi pas,tak w większości to wygląda na aleji. Samo włączenie kierunkowskazu nie daję ci możliwośći i pierwszeństwa zmiany pasa ruchu , najpierw upewnij się czy możesz i nie stwarzasz zagrożenia dla innych użytkowników.

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Jazda "na suwak"

                          Bo to drogowe chamidło

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Jazda "na suwak"

                          Chamstwem jest jadąc przez Aleję wyprzedzać jadących na wprost żeby wcisnąć się na pieprzony suwak. Wyprzedzają na przejściu dla pieszych aby tylko ominąć kilka samochodów. Ten pas jest po to aby samochody z Kilińskiego mogły wogule włączyć się do ruchu.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Jazda "na suwak"

                          10:11 Bardzo trafna uwaga. Cwaniactwo kierowców jadących Aleją 3 Maja, którzy omijają kolejkę pasem dla włączających się z Kilińskiego i wpychają się za zyzkakiem, to plaga od wielu miesięcy. Kamera i linia jednostronnie przekraczalna (ciągła od Alei) skutecznie ukróciłyby te chamskie manewry młodzików.Warto jednak pamiętać, że na publicznym forum forma wypowiedzi wzmacnia nasz przekaz. Przez rażące błędy, takie jak pisane łącznie „wogule” zamiast w ogóle, oraz liczne braki w interpunkcji, Twój post traci na sile.

                          ;

                          Ten post oczekuje na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy jest zgodny z Zasadami Forum). Czytelnicy Forum mogą na razie nie mieć dostępu do tego posta.
                          Dlaczego post oczekuje na weryfikację?
                          Co zrobić, aby moje posty sporadycznie oczekiwały na weryfikację (aby wyświetlały się niemal zawsze bez weryfikacji)?
                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Jazda "na suwak"

                          Dzięki mojej interpunkcji możecie jeździć jak chcecie. Nic wam nie zrobię.

                          Ten post oczekuje na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy jest zgodny z Zasadami Forum). Czytelnicy Forum mogą na razie nie mieć dostępu do tego posta.
                          Dlaczego post oczekuje na weryfikację?
                          Co zrobić, aby moje posty sporadycznie oczekiwały na weryfikację (aby wyświetlały się niemal zawsze bez weryfikacji)?
                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 26

                          Odp.: Jazda "na suwak"

                          A na denkowskiej po co jest ten pas ekspercie z 10:11 ?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Jazda "na suwak"

                          Masz prawo jazdy 12:40?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Jazda "na suwak"

                          Ważne, aby nie próbować zjeżdżać z kończącego się pasa ruchu wcześniej. Należy dojechać do jego końca i dopiero wtedy zmieniać pas ruchu.

                          https://www.gov.pl/web/gddkia/jazda-na-suwak-bezpieczenstwo-i-plynnosc-ruchu-przypominamy-zasady-i-wskazujemy-bledy

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 29

                          Odp.: Jazda "na suwak"

                          12:40 podałem przykład chamstwa na Alei. Cwaniactwo polega na opuszczeniu pasa do jazdy na wprost, wyprzedzanie na przejściu dla pieszych i na linii ciągłej. potem niby muszę wpuścić cwaniaka. Na pas który kończy się przy rondzie można wjechać od strony Kilińskiego. Takie białe cudaki na asfalcie tak mówią.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 30

                          Odp.: Jazda "na suwak"

                          Mam . I dlatego pytam wszystkich "ekspertów" prawa ruchu drogowego co oznacza włączanie się do ruchu a co jazda na suwak. Chyba jednak większość myli pojęcia.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Jazda "na suwak"

                          Już jest opis ze strony rządowej.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
2 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Biuro Rachunkowe "Complex"
Branża: Biura rachunkowe
Dodaj firmę