Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Jazda "na suwak"

Ilość postów: 27 | Odsłon: 1494 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
                      • Odp.: Jazda "na suwak"

                        Włączenie kierunkowskazu i pchanie się na siłę na drugi pas,tak w większości to wygląda na aleji. Samo włączenie kierunkowskazu nie daję ci możliwośći i pierwszeństwa zmiany pasa ruchu , najpierw upewnij się czy możesz i nie stwarzasz zagrożenia dla innych użytkowników.

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Jazda "na suwak"

                          Bo to drogowe chamidło

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Jazda "na suwak"

                          Chamstwem jest jadąc przez Aleję wyprzedzać jadących na wprost żeby wcisnąć się na pieprzony suwak. Wyprzedzają na przejściu dla pieszych aby tylko ominąć kilka samochodów. Ten pas jest po to aby samochody z Kilińskiego mogły wogule włączyć się do ruchu.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Jazda "na suwak"

                          A na denkowskiej po co jest ten pas ekspercie z 10:11 ?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Jazda "na suwak"

                          Masz prawo jazdy 12:40?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Jazda "na suwak"

                          Ważne, aby nie próbować zjeżdżać z kończącego się pasa ruchu wcześniej. Należy dojechać do jego końca i dopiero wtedy zmieniać pas ruchu.

                          https://www.gov.pl/web/gddkia/jazda-na-suwak-bezpieczenstwo-i-plynnosc-ruchu-przypominamy-zasady-i-wskazujemy-bledy

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 29

                          Odp.: Jazda "na suwak"

                          12:40 podałem przykład chamstwa na Alei. Cwaniactwo polega na opuszczeniu pasa do jazdy na wprost, wyprzedzanie na przejściu dla pieszych i na linii ciągłej. potem niby muszę wpuścić cwaniaka. Na pas który kończy się przy rondzie można wjechać od strony Kilińskiego. Takie białe cudaki na asfalcie tak mówią.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 30

                          Odp.: Jazda "na suwak"

                          Mam . I dlatego pytam wszystkich "ekspertów" prawa ruchu drogowego co oznacza włączanie się do ruchu a co jazda na suwak. Chyba jednak większość myli pojęcia.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Jazda "na suwak"

                          Już jest opis ze strony rządowej.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
2 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami. W tym wątku znajdują się 2 posty, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami).

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:Dodaj firmę