Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Jazda "na suwak"

Ilość postów: 27 | Odsłon: 1495 | Najnowszy post
  • Jazda "na suwak"

    GDDKiA funduje nowy znak D-56 , jazdy na suwak . Słodziaki pasi wam takowa jazda i nowe mandaciki ?

    limonkowanimfa
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Jazda "na suwak"

      A co w tym dziwnego , w niemczech to norma , uczy kultury jazdy .

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Jazda "na suwak"

        jestem za mniejsze korki

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 3

      Odp.: Jazda "na suwak"

      Przecież kiedy jest dużo aut na wjazdach na rondo pod THMem to tak się jeździ już od dawna, wiec o co chodzi?

      Kasandra66
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Jazda "na suwak"

        W Ostrowcu totalny brak kultury jazdy.Ciagle trabienie,faki,machanie rekami itd.Troche kultury i luzu za kierownica.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Jazda "na suwak"

          Nie prawda,na rondzie obok THM nie słychać trąbek,a kierowcy wpuszczająJak nie na suwak to na co trzeci.Wystarczy.

          Gość_kgb
          Zgłoś
          Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 6

        Odp.: Jazda "na suwak"

        ale to tylko z uprzejmości tam nie będzie mógł być postawiony taki znak ponieważ jest rondo i zawsze pierszeństwo będzie miał ten na rondzie, znak ,,suwak,, może być tylko stosowany tylko na zwężeniach jezdni, zmianie liczby pasów na mniej

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Jazda "na suwak"

          Np.wyjazd od Castoramy na Żeromskiego w prawo.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 10

          Odp.: Jazda "na suwak"

          Kultura jazdy się kłania. Ale jak i tej zwyczajnej nie ma to i znaki nie pomogą :/ Ale co tu mówić o kulturze jak się przepisów nie zna (pierwszeństwo na skrzyżowaniu obok targowicy niedawno przerabiane) Życzę cierpliwości wszystkim ,,zakorkowanym,, ;)

          Gość_kierownica
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Jazda "na suwak"

            Teraz gramy: Imagine Dragons - NICE TO MEET YOU https://myradioonline.pl/radio-katowice

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Jazda "na suwak"

              Przy rondzie na aleja-żabia nie ba obowiązku puszczania z lewego pasa .Nie obowiązuje tam jazda na suwak.To jest zwykła zmiana pasa ruchu.Jazda na suwak obowięzuje w sytucji awaryjnej , lub jezeli tak mówią znaki.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Jazda "na suwak"

                To nie jest zmiana pasa,tylko koniec pasa ruchu i MUSISZ mnie wpuścić.

                Gość_Q
                Zgłoś
                Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 15

                Odp.: Jazda "na suwak"

                Gosc 9:08 nie masz racji ale to zrozumiałe dla ludzi w tym miescie. Masz obowiązek mnie wpuścić nie musi byc tam znaku ani sytuacji awaryjnej. Muszą jednak zajść inne okoliczności. Musisz mnie wpuścić jeżeli ten oas ruchu czyli lewy jest zakorkowany. A powinien być w większości przypadków godzin szczytowych. Czemu nie jest ??? Bo ludzie boją sie nim jechac bo takie cymbaly i jak Ty ich nie wpuszczają. Jaki jest tego skutek ? Wszyscy ustawiają sie na prawym pasie przez co cala droga od ronda aż po poprzednie rondo na ulicy okolnej z denkowska jest zakorkowana. Mało tego. Wyżej zjeżdżając z Radwana rondem na ulice denkowska rozniez są dwa pasy. I mamy tu tą samą historie. Cała ulica stoi bo nikt nie uzywa lewego pasa.

                Gość_Myszka drogowczyni
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Jazda "na suwak"

                  Poco jadą jak można sie przejść .Dlatego sa korki.Tutaj baba znowu poucza a wrazie poslizgu niepotrafi pewnie auta opanować .Takich mamy kierowców teoretyków

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Jazda "na suwak"

                    I zrobi dzwona.Ja to jade jak mi pasuje nieraz wpuszczam a nieraz nie.Zalezy od sytuacji ,nastroju i pogody....

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 19

                  Odp.: Jazda "na suwak"

                  W którym miejscu wpuścić? Bo mnie się często zdarza wpuszczać sporo przed końcem pasa ruchu, więc na samym końcu to już nie wpuszczam.

                  Dobrze robię, źle robię?

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Jazda "na suwak"

                    zapytaj policjantów.to ci wyjasnią

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Jazda "na suwak"

                      myszka drogowczyni,poczytaj troche zanim napiszesz,co to jest zmiana pasa ruchu,koniec pasa-a jazda na suwak

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
2 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami. W tym wątku znajdują się 2 posty, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami).

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:Dodaj firmę