Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Jazda na suwak

Ilość postów: 11 | Odsłon: 168 | Najnowszy post
  • Jazda na suwak

    Czy ostrowieccy kierowcy w ogóle wiedzą co oznacza jazda na suwak ? Dziś korek na alei aż po samą komendę, lewy pas na moście pusty, kiedy chciałem się nim włączyć do ruchu do nikt ani myslal mnie wpuścić... czy wy wiecie, że za to jest mandat ?????

    Gość_Edek
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Jazda na suwak

      To tylko Ostrowiec....

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

      Odp.: Jazda na suwak

      Kto ten mandat wlepi? :)

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 7

      Odp.: Jazda na suwak

      tam nie ma jazdy na suwak,to jest miana pasa ruchu i nikt nie ma obowiązku cie wpuszczac.Jazda na suwak obowiazuje w sytuacji awaryjnej lub jak tak mówia znaki-wszystko

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 8

      Odp.: Jazda na suwak

      Ty chyba tez nie wiesz.Jazda na suwak jest w czasie jakiejś awarii ,albo jak jest znak .Bardzo dobrze ,że cię nie wpuścili

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Jazda na suwak

        dotyczy Edka

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Jazda na suwak

          Edek uważaj na mandaty

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Jazda na suwak

            Edek doczytaj troche przepisów

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Jazda na suwak

              Edek z fabryki kredek narysuj se suwak

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 14

        Odp.: Jazda na suwak

        95% kierowców powinno się cofnąć prawa jazdy i skierować na egzamin teoretyczny ze znajomości przepisów ruchu drogowego. Nie dziwię się że syreny karetek, straży pożarnej i policji wyją prawię cały dzień, jak tyle debili za kierownicą i non stop wypadki i kolizję drogowe.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 13

      Odp.: Jazda na suwak

      O czym ty piszesz 20:57 ? Popatrz co jest pod thm na rondzie Traugutta zakorkowana,sandomierska też bo debile za kierownicą powiększają korki na obu ulicach,ze względu na brak znajomości przepisów!!! Rozumiem kultura i uprzejmość na drodze ale nie kosztem blokowania ulic. Co do aleji debile nie mają możliwości kontynuowania jazdy za skrzyżowaniem i wjeżdżają na skrzyżowanie blokując całkowicie drogę,albo jedzie przez linie ciągła i przez pasy dla pieszych zmieniając pas ruchu. Są kamery i zero reakcji służb

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
3 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -