Czy ostrowieccy kierowcy w ogóle wiedzą co oznacza jazda na suwak ? Dziś korek na alei aż po samą komendę, lewy pas na moście pusty, kiedy chciałem się nim włączyć do ruchu do nikt ani myslal mnie wpuścić... czy wy wiecie, że za to jest mandat ?????
tam nie ma jazdy na suwak,to jest miana pasa ruchu i nikt nie ma obowiązku cie wpuszczac.Jazda na suwak obowiazuje w sytuacji awaryjnej lub jak tak mówia znaki-wszystko
Ty chyba tez nie wiesz.Jazda na suwak jest w czasie jakiejś awarii ,albo jak jest znak .Bardzo dobrze ,że cię nie wpuścili
95% kierowców powinno się cofnąć prawa jazdy i skierować na egzamin teoretyczny ze znajomości przepisów ruchu drogowego. Nie dziwię się że syreny karetek, straży pożarnej i policji wyją prawię cały dzień, jak tyle debili za kierownicą i non stop wypadki i kolizję drogowe.
O czym ty piszesz 20:57 ? Popatrz co jest pod thm na rondzie Traugutta zakorkowana,sandomierska też bo debile za kierownicą powiększają korki na obu ulicach,ze względu na brak znajomości przepisów!!! Rozumiem kultura i uprzejmość na drodze ale nie kosztem blokowania ulic. Co do aleji debile nie mają możliwości kontynuowania jazdy za skrzyżowaniem i wjeżdżają na skrzyżowanie blokując całkowicie drogę,albo jedzie przez linie ciągła i przez pasy dla pieszych zmieniając pas ruchu. Są kamery i zero reakcji służb