Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu

- Reklama -
Logowanie

- Reklama -Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważacie, że forum OstrowiecNR1
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na użycie plików cookie zgodnie z Polityką Prywatności.

Janusz Korwin-Mikke w Ostrowcu Św.

Ilość postów: 20 | Odsłon: 2611 | Najnowszy post
 • Janusz Korwin-Mikke w Ostrowcu Św.

  Miło nam poinformować wszystkich zainteresowanych, iż w dniu 13.02.2014 roku około godziny 19.00 nastąpi spotkanie z Januszem Korwinem-Mikke. Zapraszamy wszystkich członków Kongresu Nowej Prawicy oraz sympatyków i zainteresowanych programem KNP.

  Gość_KNP Ostrowiec Św.
  Zgłoś
  Odpowiedz
  • Odp.: Janusz Korwin-Mikke w Ostrowcu Św.

   jeszcze jak byś napisał gdzie to spotkanie to by było ok

   Gość
   Zgłoś
   Odpowiedz
   • Odp.: Janusz Korwin-Mikke w Ostrowcu Św.

    A dzisiaj JKM jest w Pionkach (16.00) i Kozienicach (19.00). Zastanawiam się, czy byliby chętni na wyjazd? Mam samochód (niestety na benzynę) i jakby znalazły się ze dwie osoby, to można by pojechać. Zostawcie gg lub maila. Może uda się posłuchać JKM na żywo.

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 5

   Odp.: Janusz Korwin-Mikke w Ostrowcu Św.

   JKM marzy o tym niedobrym europarlamencie i jego "brzydkich euro"

   Gość
   Zgłoś
   Odpowiedz
   • Odp.: Janusz Korwin-Mikke w Ostrowcu Św.

    No dokładnie, propagowanie programu KNP kosztuje, a w przeciwieństwie do Peło i PiSu kasy z budżetu nie dostają.

    Gość_Jarek
    Zgłoś
    Odpowiedz
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 6

   Odp.: Janusz Korwin-Mikke w Ostrowcu Św.

   No w końcu prezes przyjedzie. Ale chce zaznaczyć że nie wygramy! bo Ludzie nie są gotowi na zmiany wolą Matrixa! :) Marzy mi się że Nowa Prawica ma min 60% poparcia i zaczyna się coś dziać. To znaczy przestaniecie być "white people" A i gdzie będzie to spotkanie!!!!

   Gość_Lolek
   Zgłoś
   Odpowiedz
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 7

   Odp.: Janusz Korwin-Mikke w Ostrowcu Św.

   Na stronie korwin-mikke.pl w polecanych spotkaniach nie wymieniono ani Ostrowca, ani daty 13.02, więc skąd takie info?

   Gość
   Zgłoś
   Odpowiedz
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 9

   Odp.: Janusz Korwin-Mikke w Ostrowcu Św.

   Niech ktoś nagra to spotkanie i wrzuci na youtuba. Chętnie zobaczę co tam Janusz ma do powiedzenia, niestety osobiście nie mogę. Mądrego człowieka zawsze dobrze się słucha nawet, gdy ma bardzo radykalne poglądy.

   Gość_ekhm
   Zgłoś
   Odpowiedz
   • Odp.: Janusz Korwin-Mikke w Ostrowcu Św.

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
   • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 11

    Odp.: Janusz Korwin-Mikke w Ostrowcu Św.

    Nastąpiła mała pomyłka, JKM przyjedzie 13.03.2014 r. ;)

    Gość_var
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Janusz Korwin-Mikke w Ostrowcu Św.

     Zatem w marcu kończy się sezon ochronny na lewaków w Ostrowcu. Martik, pismen - spisaliście testamenty? Bo ja właśnie zaczynam :)

     windziarz
     Zgłoś
     Odpowiedz
     • Odp.: Janusz Korwin-Mikke w Ostrowcu Św.

      Windziarzu :) Bede musiala o tym pomyslec, poniewaz atakuja mnie ze wszystkich stron gatunki polskich Polakow..hehe.

      "Libertarianie – osobnicy postulujący nieograniczoną swobodę dysponowania sobą (np.niezapinanie pasów w samochodzie) i własnością (np.niepłacenie podatków). Uważają, że istnienie jakiegokolwiek rządu jest złem, a kierowanie państwem można powierzyć prywatnej spółce. Najbardziej znanym polskim libertarianinem jest Janusz Korwin-Mikke. Z tego powodu narodowcy, z którymi Korwin-Mikke flirtował, zaczęli wyzywać go od liberalnych pedałów.

      GaPole – wyznawcy ideologii smoleńskiej, zamachu smoleńskiego, ekspertów smoleńskich i Antoniego Macierewicza. Cierpią na rosyjską odmianę obsesji maniakalno-depresyjnej. Główny trzon ludu smoleńskiego. Zrzeszają się w klubach „GazetyPolskiej” (stądnazwa), organizują marsze i miesięcznice. Oficjalnie różnią się od moherów stosunkiem do bp. Wielgusa (pisał w swoim czasie donosiki do SB) i popierającego go ojca dyrektora Rydzyka. Nieoficjalnie chodzi o to, że liderzy GaPoli (Sakiewicz,Wildstein, Ziemkiewicz) celują w ten sam target klientów co Rydzyk. Ślepo dają wiarę swoim idolom, podobnie jak młodzi, wykształceni, z wielkich miast dają Tuskowi.

      Mohery – wyznawcy Tadeusza Rudzyka i miłośnicy jego tub propagandowych, czyli Telewizji Trwam, Radia Maryja i „Naszego Dziennika”. Co miesiąc wysyłają połowę swojej emerytury na wsparcie misji i wolnych mediów. Nie starcza im więc na leki, krótko więc wysyłają. Moher w sensie postrzegania świata i elastyczności myślenia charakteryzuje się tym samym co leming. Różni ich tylko zwrot wektora. Karnie uczestniczy w marszach i miesięcznicach. Pełni na nich swoistą funkcję Chucka Norrisa, bo za pomocą laski, parasola, różańca, książeczki do nabożeństwa napierdala wrażych dziennikarzy i niewierzących w smoleński zamach przechodniów. Topowymi przedstawicielami są Anna Sobecka, Krystyna Pawłowicz i Tadeusz Cymański.

      Naziole – to z reguły młodzi ludzie skupieni wokół Młodzieży Wszechpolskiej i ONR oraz Artur Zawisza i Rafał Ziemkiewicz. Trudno zresztą sprecyzować, kto w danej chwili należy do ONR, bo na porządku dziennym są u nich nieustanne oskarżenia o zdradę ideałów i odstępstwo od statutów. Wwiększości nie podejrzewają nawet, że są wyznawcami mesjanizmu narodowego i rasowego. Nie podejrzewają, bo ich myślenie ogranicza się do przytakiwania przywódcom obiecującym im lepszą przyszłość, którą trzeba wywalczyć fizycznie i odebrać to, co im zabrano. A zabrali Żydzi, masoni, muzułmanie, komuniści, postkomuniści, liberałowie, skłotersi, anarchiści, mafia judeochrześcijańska, podludzie o innej karnacji skóry, ci z Rosji i ci z Niemiec. Jednak największym złem są pedały, biseksy i transy. Lesby mogą być, bo fajnie się je ogląda… Stosunek do Smoleńska ambiwalentny – piętnować Tuska, nie budować legendy Kaczyńskiego.

      Szalikowcy – ich znakiem rozpoznawczym są szaliki w barwach klubu piłkarskiego. To głównie mężczyźni, którzy kochają ustalanie hierarchii w grupie, ustawki, zadymy i awantury. Są ruchem z klas zdominowanych; wywodzą się z rodzin robotniczych, chłopskich i drobnomieszczańskich. Mogłaby mieć ich po swojej stronie lewica, ale ma prawica. Lansują się na potomków i następców żołnierzy AK i tzw. żołnierzy wyklętych. W czym upodobniają się do hip-hopowców. Najbardziej znany polski szalikowiec: Staruch (LegiaWarszawa). Tymczasowy idol polityczny: Jarosław Kaczyński. Smoleńsk – pamiętają."

      Jezeli kogos, cos pominelam to mi przypomnijcie ;)

      martik
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Janusz Korwin-Mikke w Ostrowcu Św.

       Wiedzialam, ze jakas grupe pominelam ;)

       "Genderyści – to heretycy ideologiczni groźniejsi od marksistów, faszystów i Unii Europejskiej. Naczelni wrogowie abepe Michalika, ojca Rydzyka i red. Sakiewicza. Ukrywają się głównie w przedszkolach oraz na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Zajmują się dewastowaniem człowieka i rodziny. Pod płaszczykiem praw człowieka i praw dzieci chcą zafundować Sodomę, która ściągnie na ludzi karę boską. Finansowani przez Żydów, masonów i Unię Europejską. Literalnie genderyści uważają, że jak się jest dziewczynką, to niekoniecznie trzeba lubić kolor różowy i być matołką z matematyki, bycie chłopcem zaś nie wymaga bawienia się samochodzikami i napierdalania kolegów. Gender daje kobiecie prawo do wykorzystywania seksualnego mężczyzn, a mężczyznom do bycia wykorzystywanymi przez kobiety. Niby nic nowego, ale do tej pory nikt nie dorabiał do tych spraw gęby filozoficznej.

       Gimbusy – półprodukt reformy edukacyjnej Buzka, oznaczający uczniów gimnazjów. Pojedynczy gimbus jest groźny tylko dla siebie, bo chcąc zyskać akceptację innych, upala się, czym może, tudzież nawąchuje, o nawalaniu się etanolem nie wspominając. Media oskarżają gimbazę o rozpasanie seksualne, co nie jest prawdą. Żadna szanująca się 14-letniagimbuska nie pójdzie do gima w stanie rozdziewiczonym, bo ten od razu wezwie psiarnię do ofiary pedofilii. Stąd najpopularniejszą formą rozładowania napięć związanych z dojrzewaniem wśród gimbazy jest patelnia, palcówa i lodziarstwo. Gimbaza zaczyna być groźna dla otoczenia, gdy występuje stadnie. Publicznie lubi używać obelżywego dla innych słownictwa. Choć bywa spięta, pokazuje sztuczne wyluzowanie. Inna z definicji mówi, że pojęcie gimbus niekonieczne oznacza wiek, ale stan umysłu. Na przykład prezesa Kaczyńskiego.

       martik
       Zgłoś
       Odpowiedz
       • Odp.: Janusz Korwin-Mikke w Ostrowcu Św.

        Martik podpisuj się lepiej "kopiuj wklej". Tak będzie uczciwiej.

        Gość_jacek
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Janusz Korwin-Mikke w Ostrowcu Św.

         Miło nam ogłosić, iż Kongres Nowej Prawicy zyskuje w oficjalnych sondażach kolejne procenciki. Obecnie mamy mocne 4%! Jesteśmy lepiej postrzegani, niż PSL, Partia Jarosława Gowina czy Solidarna Polska. Dziękujemy za poparcie. Jesteśmy przekonani, iż w za 2-3 miesiące będziemy mieć mocną piątkę, a później jeszcze więcej. Zauważmy, że media nie są nam przychylne. Dziękujemy wszystkim co nam robią PR. Martik specjalne podziękowania dla Ciebie!

         Pamiętajcie 13.03.2014 r. Janusz Korwin-Mikke odwiedzi Ostrowiec Św.

         Gość_KNP Ostrowiec
         Zgłoś
         Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 20

         Odp.: Janusz Korwin-Mikke w Ostrowcu Św.

         a co ty Martik reprezentujesz neo lewicę naszym mottem" pod płaszczykiem walki klas wprowadzamy nowe prawa dla gejów i lesbijek oraz transów, ściągamy jak najwięcej żydów arabów i czarnych im ich więcej tym lepiej "

         czy może twój ruch czyli: wszelkie dewiacje staja się normą, walczymy z krzyżami wszędzie gdzie tylko się da, obniżamy wiek inicjacji seksualnej do 13 lat, legalizujemy narkotyki.

         a może liberalizm w wykonani Po, czyli żyjemy na zielonej wyspie szczęśliwości popalając trawę z naszym guru słońcem Peru, jak za jego dawnych młodzieńczych lat.

         Gość_123
         Zgłoś
         Odpowiedz
         • Odp.: Janusz Korwin-Mikke w Ostrowcu Św.

          Lepsza neo lewica niż taliban umysłowy

          Gość_Normalnie myślący
          Zgłoś
          Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 23

       Odp.: Janusz Korwin-Mikke w Ostrowcu Św.

       martik....umiesz posługiwać się własnym rozumem, a nie tylko myszką i klawiaturą? Odkąd to Ziemkiewicz jest wyznawcą "teorii smoleńskiej"? Zanim kolejny raz postanowisz wkleić "łańcuszek szczęścia" to trochę poczytaj lub chociarz posłuchaj, byle ze zrozumieniem.

       Gość_333
       Zgłoś
       Odpowiedz
6 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.
Losowe zdjęcie

- Reklama -- Ogłoszenie społeczne -

Losowa firma:
Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 1
Branża: Szkoły zawodowe
Dodaj firmę