Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
        • Odp.: Jakiej rady nam jeszcze brakuje w gminie?

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Jakiej rady nam jeszcze brakuje w gminie?

            Rady, rady, rady, a w Ostrowcu dalej za miske ryżu, za to w nadziei, że nowe rady coś temu zaradzą:)

            Nadzieja i naiwność potrafią być urocze. Bawmy się, ale nie pozwalajmy bawić się nami.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 21

            Odp.: Jakiej rady nam jeszcze brakuje w gminie?

            Rady głupoty narodowej nam brakuje!

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Jakiej rady nam jeszcze brakuje w gminie?

              11:48, na dodatek za nasze-podatnika, ciężko wypracowane pieniądze.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Jakiej rady nam jeszcze brakuje w gminie?

                Proponuję powołać rade skróconej kadencji:)

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 24

              Odp.: Jakiej rady nam jeszcze brakuje w gminie?

              Rada geby na poodkowe w dół i rady dewotek

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Jakiej rady nam jeszcze brakuje w gminie?

                Gościu 09:53; co robią? dorabiają, nic nie robiąc do wysokiej emerytury.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 28

      Odp.: Jakiej rady nam jeszcze brakuje w gminie?

      „Komitet Gminny ds. Właściwego Korzystania z Bodźców Wizualnych.” xD

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Jakiej rady nam jeszcze brakuje w gminie?

        STATUT

        Komitetu Gminnego ds. Właściwego Korzystania z Bodźców Wizualnych

        im. Społecznej Odpowiedzialności Cyfrowej

        §1. Postanowienia ogólne

        1. Komitet jest samorządową jednostką opiniodawczo-doradczo-monitorującą o charakterze profilaktyczno-edukacyjno-reintegracyjno-strategicznym.

        2. Siedzibą Komitetu jest pokój konferencyjny obok referatu promocji i aktywizacji.

        3. Komitet działa w duchu zrównoważonego rozwoju, higieny cyfrowej oraz odpowiedzialnej konsumpcji bodźców audiowizualnych.

        §2. Cele Komitetu

        Do celów Komitetu należy:

        1. Kształtowanie świadomego i odpowiedzialnego odbiorcy treści internetowych.

        2. Ograniczanie nadmiernej indywidualnej ekscytacji wizualnej.

        3. Wspieranie mieszkańców w zakresie bezpiecznego zarządzania impulsem ekranowym.

        4. Propagowanie alternatywnych form spędzania czasu, w szczególności:

        a) spacerów,

        b) robienia przetworów,

        c) warsztatów garncarskich,

        d) analizy SWOT lokalnego rzemiosła.

        5. Monitorowanie poziomu moralnej przepustowości szerokopasmowej na terenie gminy.

        §3. Zadania Komitetu

        Komitet realizuje swoje cele poprzez:

        1. Organizowanie seminariów:

        * „Od bodźca do obywatela”,

        * „Pornografia a kapitał społeczny”,

        * „Trzy słoiki i jedna przeglądarka”.

        2. Opracowywanie Lokalnej Strategii Higieny Cyfrowej 2035+.

        3. Certyfikowanie punktów usługowych jako:

        * „Strefa Niskiej Pokusy”,

        * „Przyjazne Rodzinie i Routerowi”.

        4. Współpracę z bibliotekami, kołami gospodyń oraz operatorami internetu.

        5. Sporządzanie corocznego raportu: „Stan Moralno-Wizualny Mieszkańca Powiatu”.

        §4. Opłata repornograficzna

        1. W celu przeciwdziałania wykluczeniu etycznemu ustanawia się fakultatywną opłatę repornograficzną.

        2. Środki z opłaty przeznacza się na:

        a) edukację medialną,

        b) warsztaty z lepienia w glinie,

        c) budowę lokalnych centrów refleksji i wyciszenia,

        d) zakup folderów profilaktycznych.

        3. Mieszkaniec może zostać zwolniony z opłaty po przedstawieniu zaświadczenia o uczestnictwie w minimum trzech webinarach „Świadomy klik”.

        §5. Organy Komitetu

        1. Organami Komitetu są:

        a) Przewodniczący ds. Moralnej Transformacji Cyfrowej,

        b) Zastępca ds. Profilaktyki Bodźcowej,

        c) Rada Ekspertów Interdyscyplinarnych i Międzywydziałowych.

        2. Posiedzenia Komitetu odbywają się nie rzadziej niż raz na kwartał lub po emisji szczególnie niepokojącego trendu internetowego.

        §6. Postanowienia końcowe

        1. Komitet może używać pieczęci z napisem: „Dla dobra mieszkańca i stabilności emocjonalnej wspólnoty”.

        2. Oficjalnym napojem Komitetu jest kawa zbożowa.

        3. Statut wchodzi w życie z dniem ogłoszenia w Biuletynie Informacji Moralnej.

        Amen projektowe.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Jakiej rady nam jeszcze brakuje w gminie?

          Rady ocalenia złotej monety.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
3 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
"Ilando" Grzegorz Drogosz
Branża: Komputery
Dodaj firmę