Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Jakiej rady nam jeszcze brakuje w gminie?

Ilość postów: 13 | Odsłon: 1 | Najnowszy post
W aktualnym widoku dostępne są posty sprzeczne z Zasadami Forum. Ten widok ma pewne ograniczenia (np. nie można odpowiadać na posty). Przywróć zwykły widok wątku „Jakiej rady nam jeszcze brakuje w gminie?”.
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 3

    Odp.: Jakiej rady nam jeszcze brakuje w gminie?

    „Ballada o ostatnim ciastku budżetowym”

    -

    W sali narad, gdzie echo uchwał drży,

    Gdzie pieczęć ciężka spada niczym głaz,

    Na stole stało – jak wyrzut sumienia –

    Ostatnie ciastko. I nastał czas.

    -

    Nie byle jakie, nie kruche z domu,

    Lecz z fakturą, co pieczęć miała trzy,

    Z paragrafami, co w rubrykach spały,

    I z podpisami – poważnymi aż do łzy.

    -

    Bo przecież było „na spotkanie robocze”,

    „Dla gości”, „w ramach reprezentacji”,

    I choć herbata już dawno wystygła,

    Ciastko trwało w administracji.

    -

    Patrzyli na nie radni zmęczeni,

    Sekretarz westchnął, skarbnik zbladł,

    „Czy wolno jeszcze?” – ktoś cicho zapytał,

    A protokolant coś w notatkach skradł.

    -

    Bo czasy przyszły – surowe, czujne,

    Gdzie każdy grosz ogląda się wstecz,

    I nawet lukier może być dowodem,

    Że ktoś chciał więcej, niż trzeba – mieć.

    -

    A ono leżało, niewinne w swej formie,

    Z kremem jak chmura, z cukrem jak śnieg,

    Nie znało ustaw, nie znało kontroli,

    Nie wiedziało, czym jest budżetu bieg.

    -

    „To ostatnie” – rzekł ktoś niemal uroczyście,

    Jakby ogłaszał zamknięcie lat,

    „Od dziś koniec słodkich wydatków –

    Niech powiat będzie jak suchy świat.”

    -

    I cisza zapadła między krzesłami,

    Gdzie skrzypiał tylko historii ton,

    w końcu jeden – nie patrząc nikomu –

    Sięgnął po ciastko. I zjadł je. Sam.

    -

    Nie było oklasków. Nie było nagany.

    Tylko protokół dopisał gdzieś:

    „Zamknięto sprawę słodkich zakupów –

    Na zawsze… albo do następnych łez.”

    -

    I krąży legenda po korytarzach,

    Wśród szaf pancernych i starych teczek,

    O tym, jak skończyła się pewna epoka –

    Na jednym, ostatnim, publicznym ciasteczku.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 5

    Odp.: Jakiej rady nam jeszcze brakuje w gminie?

    Rady Przerostu Formy Nad Treścią

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 11

    Odp.: Jakiej rady nam jeszcze brakuje w gminie?

    Rady do spraw powolywania rad

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 12

    Odp.: Jakiej rady nam jeszcze brakuje w gminie?

    Brawo gościu 08:24:)))

    Do gościa 09:06; teraz będzie jeszcze rada seniorów. Do tej rady będa mogły też zgłaszać swoich kandydatów organizacje pozarządowe. I tak się kisi towarzystwo we wlasnym sosie wzajemnej adoracji. To wszystko z naszych podatków. Nad tymi wszystkimi radami roztacza opiekuńcze skrzydła magistrat, wszak pańskie oko konia tuczy.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 16
    Treść posta dostępna jest dla zalogowanych użytkowników.
    Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. W poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum:
    • w poście nawołuje się, zachęca lub sugeruje użycie przemocy wobec ludzi lub zwierząt; na tym Forum nie wolno w jakikolwiek sposób nawoływać do przemocy; dotyczy także wymierzania klapsa i policzka; nie dotyczy zwalczania szkodników, uboju zwierząt hodowlanych i łowiectwa; nie dotyczy kary śmierci, eutanazji, in-vitro itp..
    Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 17

    Odp.: Jakiej rady nam jeszcze brakuje w gminie?

    https://www.pap.pl/aktualnosci/prezydent-nawrocki-powolal-rade-biznesu

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 19

    Odp.: Jakiej rady nam jeszcze brakuje w gminie?

    Rady, rady, rady, a w Ostrowcu dalej za miske ryżu, za to w nadziei, że nowe rady coś temu zaradzą:)

    Nadzieja i naiwność potrafią być urocze. Bawmy się, ale nie pozwalajmy bawić się nami.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 20
    Treść posta dostępna jest dla zalogowanych użytkowników.
    Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. W poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum:
    • w poście nawołuje się, zachęca lub sugeruje użycie przemocy wobec ludzi lub zwierząt; na tym Forum nie wolno w jakikolwiek sposób nawoływać do przemocy; dotyczy także wymierzania klapsa i policzka; nie dotyczy zwalczania szkodników, uboju zwierząt hodowlanych i łowiectwa; nie dotyczy kary śmierci, eutanazji, in-vitro itp..
    Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 22

    Odp.: Jakiej rady nam jeszcze brakuje w gminie?

    11:48, na dodatek za nasze-podatnika, ciężko wypracowane pieniądze.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 23

    Odp.: Jakiej rady nam jeszcze brakuje w gminie?

    Proponuję powołać rade skróconej kadencji:)

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 26

    Odp.: Jakiej rady nam jeszcze brakuje w gminie?

    Gościu 09:53; co robią? dorabiają, nic nie robiąc do wysokiej emerytury.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 28

    Odp.: Jakiej rady nam jeszcze brakuje w gminie?

    „Komitet Gminny ds. Właściwego Korzystania z Bodźców Wizualnych.” xD

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 29
    Treść posta dostępna jest dla zalogowanych użytkowników.
    Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. W poście znajdują się 2 nadużcia opisane w Zasadach Forum:
    • w poście zawarto opowiadanie, opowiastkę, wzmiankę erotyczną, sprośną itp.; to Forum należy do miejsc, w których nie można pisać na ten temat;
    • w poście nawołuje się, zachęca lub sugeruje użycie przemocy wobec ludzi lub zwierząt; na tym Forum nie wolno w jakikolwiek sposób nawoływać do przemocy; dotyczy także wymierzania klapsa i policzka; nie dotyczy zwalczania szkodników, uboju zwierząt hodowlanych i łowiectwa; nie dotyczy kary śmierci, eutanazji, in-vitro itp..
    Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
W tym wątku znajdują się 8 postów, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami).

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
"Ilando" Grzegorz Drogosz
Branża: Komputery
Dodaj firmę